نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

استقبال بی­نظیر از نمایشگاه بصیرت در نمازجمعه اندیمشک

این نمایشگاه شامل: باز‌شناسی تاریخچه گروهک تروریستی منافقین، آشنایی با فرقه ضاله بهائیت و افشار ماهیت گروهک تروریستی داعش بود که با استقبال بی­نظیر نمازگزاران مواجعه گردید.

استقبال بی­نظیر از نمایشگاه بصیرت در نمازجمعه اندیمشک

بنیاد هابیلیان(خانوادۀ شهدای ترور کشور)، با همکاری دفتر امام جمعه شهرستان اندیمشک، نمایشگاهِ بصیرت را در مصلی نمازجمعه این شهر برگزار نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع­ رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه شامل: باز‌شناسی تاریخچه گروهک تروریستی منافقین، آشنایی با فرقه ضاله بهائیت و افشار ماهیت گروهک تروریستی داعش بود که با استقبال بی­نظیر نمازگزاران مواجعه گردید.

بر پایه این گزارش، آشنایی با شهدای ترور شده به دست گروهک تروریستی منافقین از جمله شهیدان رجایی، باهنر، هاشمی‌نژاد، لاجوردی، صیاد شیرازی، بهشتی و بیش از ۷۰ تن از هم‌رزمانش، و نیز مشاهده لیست کامل شهیدای ترور کشور تهیه شده توسط بنیاد هابیلیان، از بخش‌های مورد توجه نمازگزاران در نمایشگاه بود.

این گزارش می­افزاید موضوعات باز‌شناسی تفکرات پایه‌گذاران فرقه بهائیت؛ پیوند فرقه بهائیت با رژیم ستم شاهی؛ ارتباط بهائیت با انگلستان و رژیم صهیونیستی؛ خدمات این فرقه به سرویسهای اطلاعاتی غربی؛ عقاید و انحرافات فکری واخلاقی بهائیان؛ طریقه جذب نیرو در این فرقه، از تابلوهایی بود که درباره فرقه ضاله بهائیت به معرض نمایش درآمد.

هم‌چنین بررسی تفصیلی شیوه‌های خشونت و شکنجه در سازمان تروریستی منافقین، فریب‌کاری‌های چندین ساله سرکرده منافقین (مسعود رجوی) و روش‌های فرقه‌ای منافقین در شست‌ و شوی مغزی نیروهای تحت امر، خیانت‌های منافقین در دوران جنگ تحمیلی و همکاری با صدام درجنگ علیه مردم کشورمان، کشتار وسیع مردم عراق در شمال و جنوب عراق و سرکوب قیام‌های مردم عراق علیه صدام از­جمله تابلوهایی بود که با استقبال بی­نظیر مواجه گردید.

از نکات بارز نمایشگاه بازدیدِ حجت الاسلام نعمت‌الله خدامی، امام جمعه اندیمشک، صید عیسی دارایی، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان و جمعی از مسئولان شهری از این نمایشگاه بود.


بنیاد هابیلیان   
شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۳ / ۱۳ صفر ۱۴۳۶ / ۰۶ دسامبر ۲۰۱۴
..................
نوید رهاییطبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: باز‌شناسی تاریخچه گروهک تروریستی منافقین، آشنایی با فرقه ضاله بهائیت و افشار ماهیت گروهک تروریستی داعش، نمازجمعه اندیمشک،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی