نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
مرگ تدریجی فرقه تروریستی رجوی در آلبانی

سیدغلامرضا موسوی: لعنت بر تو رجوی، لعنت بر افكار پلید و استثماریت

من سال 65 به اسارت نیروهای بعثی عراق گرفتار شدم. بعد از گذراندن سه سال اسارت در اردوگاه های عراق و تحمل سختی ها، برای فرار از مشكلات اسارت گرفتار تبلیغات سرار كذب رجوی و فرقه پوشالی اش شدم اما غافل از اهداف شوم و افكار پلید رجوی ....
سیدغلامرضا موسوی: لعنت بر تو رجوی، لعنت بر افكار پلید و استثماریت

من سال 65 به اسارت نیروهای بعثی عراق گرفتار شدم. بعد از گذراندن سه سال اسارت در اردوگاه های عراق و تحمل سختی ها، برای فرار از مشكلات اسارت گرفتار تبلیغات سرار كذب رجوی و فرقه پوشالی اش شدم اما غافل از اهداف شوم و افكار پلید رجوی.

بعد از چند سال حضور در مناسبات دروغین فرقه پوشالی سر ناسازگاری با تشكیلات را داشتم كه نتیجه آن گرفتار شدن در زندانهای مخوف ابوغریب و سایر زنداهای داخل اشرف بود. بالاخره بعد از چندین مرحله فرار و گرفتار شدن و تحمل درد و شكنجه های روانی، سال 82 بعد از حضور نیروهای آمریكایی در عراق موفق به فرار شدم اما متاسفانه بعد از چند روز پیمودن راه گرفتار نیروهای آمریكایی در منطقه(عراق) شدم و به كمپ آمریكایی ها كه در جنب قرارگاه اشرف مستقر بود منتقل شدم.

مدتی كه در كمپ آمریكایی ها مستقر بودم فرقه از نیت پلیدش كوتاه نیامده و هر روز دسیسه و اقدامات جاسوسی و مخرب جدیدی رو می كرد و به هر ترفندی تمسك می جست تا موفق به پیش برد و اجرایی كردن افكار پلیدش باشد كه در این امر كثیف موفق نشد، خوشبختانه بعد از گذراندن چند ماهی در كمپ آمریكا موفق به فرار شدم.

اگرچه از چنگال مجاهدین و شخص ملعون رجوی نجات یافته بودم ولی هرگز از كابوس های وحشتناك فرقه رجوی رهایی نیافتم و تا همین الان كه بیش از 11 سال می گذرد همچنان كابوس قرارگاه ها و زندان های ساخته افكار رجوی را همراه خودم دارم و این همان رسوخ به افكار و روان افراد ناشی از اندیشه های پلید رجوی بوده حال چه شده كه این مردك خائن با آن مناسبات مخوف به فكر انتقام از این قربانیان افتاده؟ مگر كار دیگری مانده كه از قلم این مردك و اندیشه كثیفش افتاده باشد و همان روش نخ نما و لو رفته اش را همچنان می خواهد ادامه دهد و از انسان همانند یك روبات استفاده كند.

حال كه رجوی به انتهای نابودی دوران نكبت بارش نزدیك شده است، افسار پاره كرده و هوای انتقام از بازگشتی ها را در سر می پروراند. مگر ما بازگشتی ها چه كردیم جز افشاگری جنایات پشت پرده و تجاوز به زنانی كه تحت پوشش محرمیت آنها را مورد تعارض جنسی قرار داده. این ما هستیم همان بازگشتی ها كه سالها مورد ظلم و ستم و تسخیر جسم و روح و روان قرار داشتیم، همان كسانی كه زمانی در افكار صهیونیستی تو گرفتار بودیم و حالا هر از گاهی بوق و كرنا سر می دهی كه آزادند، پس چرا راه را بسته ای؟ آری ما همان جداشده ها و به عبارت و فرهنگ استثماری تو، شعبه سپاه پاسداران و اطلاعاتی هستیم كه هرچه بیشتر تلاش میكنیم چهره منفور و ذلت بار و افسار گسیخته تو را افشا نماییم و مطمئن باش این راه نیز همچنان ادامه دارد تا رهایی كامل اسیران از چنگال خون آشام تو و فرقه ات. رجوی خائن بدان و آگاه باش كه هیچ كجای دنیا زندانی به مخوف ترین، ترسناك ترین زندان اشرف و سایر زندان های داخل اشرف و سایر قرارگاه ها نمی رسد چرا كه مخوف ترین زندانها تنها جسم را در تسخیر دارد اما زندان مخوف تو علاوه بر جسم، روح، افكار و اندیشه افراد را تسخیر می كند پس لعنت بر تو و افكار پلید و استثماریت.
سیدغلامرضا موسوی
 
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز خراسان رضوی
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
...................................
 طبقه بندی: اخبار روز،  آرشیو 93،  استان ها،  پرونده،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: سیدغلامرضا موسوی، لعنت بر رجوی، افكار پلیدش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی