نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سیدغلامرضا موسوی: لعنت بر تو رجوی، لعنت بر افكار پلید و استثماریت

من سال 65 به اسارت نیروهای بعثی عراق گرفتار شدم. بعد از گذراندن سه سال اسارت در اردوگاه های عراق و تحمل سختی ها، برای فرار از مشكلات اسارت گرفتار تبلیغات سرار كذب رجوی و فرقه پوشالی اش شدم اما غافل از اهداف شوم و افكار پلید رجوی ....
سیدغلامرضا موسوی: لعنت بر تو رجوی، لعنت بر افكار پلید و استثماریت

من سال 65 به اسارت نیروهای بعثی عراق گرفتار شدم. بعد از گذراندن سه سال اسارت در اردوگاه های عراق و تحمل سختی ها، برای فرار از مشكلات اسارت گرفتار تبلیغات سرار كذب رجوی و فرقه پوشالی اش شدم اما غافل از اهداف شوم و افكار پلید رجوی.

بعد از چند سال حضور در مناسبات دروغین فرقه پوشالی سر ناسازگاری با تشكیلات را داشتم كه نتیجه آن گرفتار شدن در زندانهای مخوف ابوغریب و سایر زنداهای داخل اشرف بود. بالاخره بعد از چندین مرحله فرار و گرفتار شدن و تحمل درد و شكنجه های روانی، سال 82 بعد از حضور نیروهای آمریكایی در عراق موفق به فرار شدم اما متاسفانه بعد از چند روز پیمودن راه گرفتار نیروهای آمریكایی در منطقه(عراق) شدم و به كمپ آمریكایی ها كه در جنب قرارگاه اشرف مستقر بود منتقل شدم.

مدتی كه در كمپ آمریكایی ها مستقر بودم فرقه از نیت پلیدش كوتاه نیامده و هر روز دسیسه و اقدامات جاسوسی و مخرب جدیدی رو می كرد و به هر ترفندی تمسك می جست تا موفق به پیش برد و اجرایی كردن افكار پلیدش باشد كه در این امر كثیف موفق نشد، خوشبختانه بعد از گذراندن چند ماهی در كمپ آمریكا موفق به فرار شدم.

اگرچه از چنگال مجاهدین و شخص ملعون رجوی نجات یافته بودم ولی هرگز از كابوس های وحشتناك فرقه رجوی رهایی نیافتم و تا همین الان كه بیش از 11 سال می گذرد همچنان كابوس قرارگاه ها و زندان های ساخته افكار رجوی را همراه خودم دارم و این همان رسوخ به افكار و روان افراد ناشی از اندیشه های پلید رجوی بوده حال چه شده كه این مردك خائن با آن مناسبات مخوف به فكر انتقام از این قربانیان افتاده؟ مگر كار دیگری مانده كه از قلم این مردك و اندیشه كثیفش افتاده باشد و همان روش نخ نما و لو رفته اش را همچنان می خواهد ادامه دهد و از انسان همانند یك روبات استفاده كند.

حال كه رجوی به انتهای نابودی دوران نكبت بارش نزدیك شده است، افسار پاره كرده و هوای انتقام از بازگشتی ها را در سر می پروراند. مگر ما بازگشتی ها چه كردیم جز افشاگری جنایات پشت پرده و تجاوز به زنانی كه تحت پوشش محرمیت آنها را مورد تعارض جنسی قرار داده. این ما هستیم همان بازگشتی ها كه سالها مورد ظلم و ستم و تسخیر جسم و روح و روان قرار داشتیم، همان كسانی كه زمانی در افكار صهیونیستی تو گرفتار بودیم و حالا هر از گاهی بوق و كرنا سر می دهی كه آزادند، پس چرا راه را بسته ای؟ آری ما همان جداشده ها و به عبارت و فرهنگ استثماری تو، شعبه سپاه پاسداران و اطلاعاتی هستیم كه هرچه بیشتر تلاش میكنیم چهره منفور و ذلت بار و افسار گسیخته تو را افشا نماییم و مطمئن باش این راه نیز همچنان ادامه دارد تا رهایی كامل اسیران از چنگال خون آشام تو و فرقه ات. رجوی خائن بدان و آگاه باش كه هیچ كجای دنیا زندانی به مخوف ترین، ترسناك ترین زندان اشرف و سایر زندان های داخل اشرف و سایر قرارگاه ها نمی رسد چرا كه مخوف ترین زندانها تنها جسم را در تسخیر دارد اما زندان مخوف تو علاوه بر جسم، روح، افكار و اندیشه افراد را تسخیر می كند پس لعنت بر تو و افكار پلید و استثماریت.
سیدغلامرضا موسوی
 
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز خراسان رضوی
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
...................................
 طبقه بندی: اخبار روز،  آرشیو 93،  استان ها،  پرونده،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: سیدغلامرضا موسوی، لعنت بر رجوی، افكار پلیدش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی