نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

از قرار معلوم رجوی به هر صدایی از سرود و ترانه تا نوحه خوانی حساسیت نشان می دهد و تحت هیچ شرایطی حاضر نیست، عزاداری مردم را در ماه محرم و صفر تحمل کند. قبلاً خانواده ها شاهد واکنش هیستریک زندانبانان اشرف در برابر پخش اذان بوده اند. رجوی در اقدامی حیرت آور با پخش پارازیت، ترانه و آهنگ روی صدای اذان، اختلال ایجاد می کرد ...

در فرقه رجوی، نوحه خوانی، شکنجه روانی محسوب می شود!

در فرقه رجوی، نوحه خوانی، شکنجه روانی محسوب می شود!


به محض انتشار خبر تصمیم و تلاش برای اعزام خانواده های منافقین به عراق، جهت دیدار و ملاقات با فرزندان گرفتارشان در کمپ لیبرتی، رجوی به طور چشمگیری ترس و واهمه خود را از این مسئله نشان داد و ضمن اعتراض به از سرگیری اعزام خانواده ها آن را شکنجه روانی علیه ساکنان لیبرتی خواند.

به دنبال اعتراض عجزآلود رجوی، واکنش بر سر پخش مداحی، نوحه خوانی و عزاداری توسط نیروی عراقی که محافظت لیبرتی را به عهده دارند، نیز اضافه شده است. از قرار معلوم رجوی به هر صدایی از سرود و ترانه تا نوحه خوانی حساسیت نشان می دهد و تحت هیچ شرایطی حاضر نیست، عزاداری مردم را در ماه محرم و صفر تحمل کند. قبلاً خانواده ها شاهد واکنش هیستریک زندانبانان اشرف در برابر پخش اذان بوده اند. رجوی در اقدامی حیرت آور با پخش پارازیت، ترانه و آهنگ روی صدای اذان، اختلال ایجاد می کرد؛ پس امروز هم اگر داد و فریادش به بهانه پخش نوحه و مداحی بلند شده، ادامه همان اسلام ستیزی دیرینه ای است که در ذات و وجودش نهفته است.
تاکنون همسایه های مساجد با شنیدن صدای بلندگو و پخش اذان و مراسم عزاداری شکایت به سازمان ملل و کاخ سفید نبرده اند، بلکه سعی کرده اند به عزاداران بپیوندند تا در اجر عزاداری سهیم و شریک شوند. ولی رجوی به محض شنیدن صدای اذان ترانه باباکرم روی انداخته و پارازیت بارانش می کند تا مبادا صدای ملکوتی اذان به گوش زندانیان گرفتار در کمپ لیبرتی برسد. از همه بیشتر، ترس و وحشت رجوی از پخش فراخوانی هایی است که ممکن است در حد فاصل مراسم پخش شود.

رجوی با از دست دادن اشرف و شکست در برابر فریاد خانواده ها اکنون از ریسمان سیاه و سفید می ترسد. اعتراضش را با پخش نوحه سرایی شروع کرده، شاید مانع نصب سیصد بلندگوی رهایی بخش گردد، فرقه دار آواره خوب می داند که اگر خانواده ها عزم رفتن به عراق و حضور در اطراف لیبرتی برای ملاقات با فرزندانشان کنند، نه رجوی توان مانع تراشی دارد و نه آمریکا و سازمان ملل مختلفش سد راه می شوند.
از طرفی سرکرده ی عاشورا ستیز منافقین نمی تواند جلوی عزاداری عراقی ها را در ماه محرم و صفر و دیگر ایاد مذهبی بگیرد. معمولاً مهمانان ناخوانده شرط و شروط برای صاحبخانه تعیین و تصویب نمی کنند. معلوم نیست که تروریست های پسمانده رژیم بعثی صدام با چه اعتبار و آبرویی به خود اجازه می دهند تا به جسارت و گستاخی خود ادامه دهند. البته شکی نیست که بهانه گیری های روزمره همه از ترس و وحشت حضور خانواده ها در لیبرتی است که به احتمال زیاد در آینده نزدیک عملی خواهد شد.
با توجه به استقبال ساکنان اشرف از پخش صدای خانواده ها جای هیچگونه شک و تردیدی نیست که اهالی لیبرتی برای بازگشت خانواده ها و شنیدن صدایشان لحظه شماری می کنند، پس جیغ و فغان دردآلود رجوی بیهوده و بی فایده است و درد بی درمانش را علاج نخواهد کرد. بهتر است از رفتار احمقانه اش دست بردارد و از این بیشتر شکایت به سازمان ملل و ارباب امپریالیستی اش در آمریکا نبرد.

نوید رهایی
1393/09/17طبقه بندی: آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری، 
برچسب ها: فرقه رجوی، نوحه خوانی شکنجه روانی، نوید رهایی، عاشورا، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی