نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 آذر 1393
مسعود رجوی اولین نمونه مبارزی است که خود مسیر مبارزه را با سخت شدن شرایط ترک کرد ولی اعضای بی پناه سازمان مخوف اش را به ضرب تهدید و زور واجبار در قرارگاه اشرف نگه داشت و بسیاری از انها را به کشتن داد تا از این طریق چند صباحی خود و سازمان اش را وارد بلند گوهای مطبوعاتی کند.

جوی و صدام
رهبر مخفی مقاومت

مسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد
 
 معمولا در تمامی جنبش ها و مقاومت های مردمی این رهبران هستند که در راس جنبش قرار می گیرند و راه را برای بقیه عموم باز میکنند. اما در سازمان بی افتخار ــ یا پر مسئله مجاهدین گویا که این موضوع برعکس تمامی جنبش های مردمی است. زیرا که به محض سخت شدن شرایط مبارزه اولین کسی که مسیر مبارزه را ترک کرد خود رهبر سازمان یعنی شخص مسعود رجوی بود. اما ایشان از پناهگاه شخصی شان مرتب پیام های دلگرم کننده میداد که مبادا نیروهای مغز شویی شده اش الگو برداری کنند و مانند رهبری عقیدتی شان مسیر او را بپیمایند و مبارزه را ترک کنند و به پناهگاهی وارد شوند.

مسعود رجوی اولین نمونه مبارزی است که خود مسیر مبارزه را با سخت شدن شرایط ترک کرد ولی اعضای بی پناه سازمان مخوف اش را به ضرب تهدید و زور واجبار در قرارگاه اشرف نگه داشت و بسیاری از انها را به کشتن داد تا از این طریق چند صباحی خود و سازمان اش را وارد بلند گوهای مطبوعاتی کند.

 سوال اصلی از اقای رجوی این است که جناب اقای رجوی اگر مخفی شدن و از گزند حوادث و بمباران های امریکایی و یورش نیروهای عراقی و و و و خوب است پس چرا شما این را فقط و فقط برای شخص خودت و همسر گرامی ات مریم رجوی میخواهی.

 چرا این را برای بقیه نیروها و اعضای دیگر که به اصطلاح جزئی از ساختار تشکیلات مجاهدین به شمار می آیند مجاز نمی شمارید؟

 چرا حتی وقتی که نیروهای بین المللی درتلاش برای جابجایی و حفظ جان اعضای سازمان و هستند شما بطور مستمر کارشکنی میکنید و سعی در این دارید که هر چه کمتر نیروها را به کشورهای ثالث بفرستید؟ چرا ؟

 لطفا برای یک بار هم که شده سر از برف بیرون بیاورید و به طور واقعی دنیای پیرامون خودتان را نگاه کنید و بیشتر از این سعی در فریب اعضا و نفرات اسیر دست خود و مریم رجوی را نداشته باشید. چرا که واقعا حتی همان نیروهای به اصطلاح تشکیلاتی خودت هم دیگر گول حرف ها و قول ها و تابلو کشیدن ها و مرحله سین را هیچگاه دیگر نخواهند خورد .

حمید رضا سلمانی
منبع: انجمن یاران
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳

 طبقه بندی: اخبار روز،  آرشیو 93،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: آقای حمید رضا سلمانی، رهبر مخفی مقاومت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی