نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرقه رجوی که سیاست هایش به  چالش کشیده شده است، این بار به منظور ایجاد کانال ارتباطی امن، از بستر خانواده استفاده کرده است.

مینا رضایی، رابط جدید مقر فرقه رجوی در فرانسه با آلبانی - تیرانا

تا قبل از این ، مینا رضایی به دلیل اینکه جزء بچه های سازمانی محسوب می شد ، در حاشیه نگهداری می شد . ولی این بار ظاهرا با ورود او به چرخه ماموریت های مخفی سازمانی ، فرقه رجوی قصد ورود خانواده رضایی ها به این بازی را کرده است.
گروه 233 نفری که امسال طی دو نوبت از لیبرتی عراق به تیرانای آلبانی منتقل شدند، پشت پرده های خاص خودش را به همراه داشت و اصلی ترین آن ، جابجایی و تعویض رابط مقر رجوی در فرانسه با تیرانا است.
تا قبل از این حسن نایب آقا این مسئولیت را بر عهده داشت که توسط جداشده ها به کرات افشاء گردید و مقاصد ایجاد قرارگاه هایی در خاک آلبانی برای دولت آلبانی آشکار و از قرار معلوم دست اندازی های سران فرقه رجوی را تحت الشعاع قرار داده است.
فرقه رجوی که سیاست هایش به  چالش کشیده شده است، این بار به منظور ایجاد کانال ارتباطی امن، از بستر خانواده استفاده کرده است. از قرار معلوم ، مینا رضایی، 43 الی 45 ساله، عینکی، قد حدود 55 ، دختر زن دوم خلیل رضایی (پدر رضایی ها )، مامور به این کار شده است.
تا قبل از این ، مینا رضایی به دلیل اینکه جزء بچه های سازمانی محسوب می شد ، در حاشیه نگهداری می شد . ولی این بار ظاهرا با ورود او به چرخه ماموریت های مخفی سازمانی ، فرقه رجوی قصد ورود خانواده رضایی ها به این بازی را کرده است .
محمل رفت و آمد مینا رضایی از فرانسه به آلبانی، دیدار با خانواده اش است  منصوره رضایی ( خواهر مینا رضایی ) و مهدی ساجدیان (خواهر زاده مینا رضایی) درسری اول آبان 93  و احمد  ساجدیان ( خواهر زاده مینارضایی ) در سری دوم سال 93  به آلبانی منتقل شده اند .
انتقال 3 نفر از اعضای خانواده رضایی به آلبانی محمل مناسبی را برای رفت وآمد های مکرر رابط مقر فرقه رجوی درفرانسه به آلبانی ایجاد کرده است.

حسینی
انجمن نجات مرکز تهران
25 آذر 93

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  اخبار روز،  آرشیو 93،  افشاگری،  لیبرتی، آلبانی، 
برچسب ها: مینا رضایی، رابط جدید مقر فرقه رجوی در فرانسه با آلبانی - تیرانا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی