نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 27 آذر 1393
 دادگاه اروپا نام جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را از فهرست سازمانهای تروریستی خود خارج کرد. دادگاه اروپا خاطرنشان کرد که قرار دادن حماس در این فهرست در سال 2001 قانونی نبود، و این کار در آن زمان بر اساس اطلاعات روزنامه ها و اینترنت صورت گرفت.

حماس از لیست سیاه اروپا خط خورد
حماس از لیست سیاه اروپا خط خورد

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، دادگاه اروپا امروز (چهارشنبه) با اعلام این تصمیم، تأکید کرد که دارایی‌های حماس در اروپا همچنان بلوکه باقی می ماند.
دادگاه اروپا خاطرنشان کرد که قرار دادن حماس در این فهرست در سال 2001 قانونی نبود، و این کار در آن زمان بر اساس اطلاعات روزنامه ها و اینترنت صورت گرفت. 
جنبش حماس این اقدام اروپا را بیانگر پیروزی مسأله فلسطین دانست.

 
چهار شنبه 26 آذر 1393

...........................................


واکنش اتحادیه اروپا برای حذف حماس از لیست سیاه


العالم - اتحادیه اروپا تحت فشار رژیم صهیونیستی، از پذیرش حکمِ روز چهارشنبۀ دادگاه عدالت اروپا مبنی بر حذف نام جنبش حماس از فهرست سازمان های تروریستی سرپیچی کرد.


به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، به نقل از سایت دویچه وله آلمان ، "مایا کویانچیک" سخنگوی امور خارجه اتحادیه اروپا گفت : این اتحادیه ، همچنان حماس را سازمانی تروریستی می داند.
 
وی با بیان این که درج نام جنبش حماس در فهرست سازمان های تروریستی بر اساس مستنداتی صورت گرفته است که نمی توان با تفسیر دادگاه آن ها را ابطال کرد، افزود : اتحادیه اروپا تدابیری اصلاحی اتخاذ خواهد کرد تا آن حکم را باطل کند.
 
دادگاه عدالت اروپا، روز چهارشنبه با تاکید بر این که درج حماس در فهرست سازمان های تروریستی، بر اساس دلایل و مدارکی مطبوعاتی و اینترنتی صورت گرفته است، رای خروج این جنبش را از فهرست سازمان های تروریستی صادر کرد.
 
درهمین حال دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در واکنشی منفعلانه به حکم دادگاه عدالت اروپا، ابطال آن و درج ِ فوریِ نام حماس در فهرست سازمان های تروریستی را خواستار شد.

چهار شنبه 26 آذر 1393
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93، 
برچسب ها: حماس، دادگاه اروپا، حماس از لیست سیاه اروپا خط خورد، نوید رهایی، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، اتحادیه اروپا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی