نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آدمربای روزگار، رجوی نابکار بچه های مردم را با فریب و دغل از صراط مستقیم تا اسفل السافلین منحرف کرد، سربازی که برای دفاع از آب و خاک میهن به جبهه ها اعزام شد به محض اسارت در اردوگاههای صدام، طعمه مرغان ماهیخوار رجوی گردید و سر از نفرتکده ی اشرف در آورد ...


نوید هایی
شور و شوق خانواده ها از انتقال و اخراج ساکنان لیبرتی به آلبانی

کلیه اسرای جنگی به محض پایان جنگ و آتش بس بین ایران و عراق به خانه و کاشانه خود بازگشتند، ولی اسرایی که راه میانبر را برای بازگشت به ایران انتخاب کردند و می خواستند هرچه زودتر از طریق اردوگاه اشرف و حمایت رجوی به میهن برسند، در چنان باتلاقی افتادند و گرفتار گشتند که از سال 68 تا 93 هنوز نتوانسته اند فاصله 80 کیلومتری بغداد تا مرز مهران را طی کنند. باز مجبورند از بغداد به آلبانی کوچ کنند تا شاید راه و چاره ای برای رهایی و آزادی اشان از قید و اسارت فرقه ذلیل رجوی بیابند.
خانواده های مظلوم سایه به سایه عزیزانشان از زندان اشرف تا ترمینال اخراج های لیبرتی حرکت کردند و اکنون چند روزی است که چشم و امیدها به طرف تیرانا و آلبانی برگشته اند، به این امید که هرچه زودتر به سالهای سختی و انتظار پایان دهند و فرزندانشان را در آغوش گیرند.

امیدواریم سمیع ناظری رزمنده ای که در حین خدمت و جنگاوری به اسارت دشمن بعثی و رجوی افتاد بتواند به آغوش خانواده اش بازگردد و یا محمدرضا محمودی نیز که توانسته است جهنم لیبرتی را ترک و به آلبانی قدم بگذارد هرچه زودتر با خانواده اش آقایان علیرضا و احمدرضا و خانم آمنه محمودی که سخت چشم انتظار دیدار او هستند، ملاقات کند.
چه خوب و شیرین است وقتی خانواده میر واقف از شنیدن خبر انتقال برادرشان از لیبرتی به آلبانی به شور و شوق می افتند و برایش پیام می فرستند که ما منتظر تماس تلفنی شما هستیم و یا پیام خانواده چشم انتظار مهرورز به محسن مهرورز مقیم آلبانی را می خوانیم که برادرش مهندس علینقی (مهدی) مهرورز با مراجعه به دفتر انجمن نجات گیلان ضمن ابراز شادمانی وصف ناپذیر خواستار تماس تلفنی و حتی دیدار حضوری با عزیز رهایی یافته اش از فرقه مافیایی می گردد.

با انتقال و اخراج جمعی از ساکنان کمپ ترانزیت موقت لیبرتی به کشور آلبانی شور و شعف فضای خانواده های چشم انتظار را در برگرفت، چرا که خانواده ها خروج فرزندانشان را از کشور تروریست زده ی عراق به فال نیک گرفته و آن را اولین قدم رهایی و نجات اسرای گرفتار در چنگال فرقه ضد بشری رجوی می دانند. قبل از این شاهد جدایی دهها نفر از اعضای فرقه بوده ایم، در یک مورد بیش از 70 نفر از انتقالی های لیبرتی به آلبانی خود را برای همیشه از زیر بار یوغ و بندگی رجوی آزاد کردند و حاضر نشدند به اطاعت کورکورانه ادامه دهند.
امروز هم خانواده ها انتقال عزیزانشان به آلبانی را جشن می گیرند و هر کدام با نوشتن پیام و پیغامی تلاش می کنند بعد از سه دهه انتظار با فرزندانشان ارتباط برقرار نمایند.
یکی نوشته است: شکر خدا که راه برای رهایی عزیزانمان از چنگال رجوی هموار شده است و دیگری گفته است: محمدرضا جان شکر خدا که در یک قدمی خانواده ات قرار گرفتی، خانواده ای از بزرگ شدن نیما خبر داده و نوشته است: آیا می دانی فرزندت نیما الان 30 بهار را چشم انتظار پشت سر گذاشته است؟ آخر روزی که پدر رفت و در دام رجوی گرفتار شد، نیما نوزادی شیرخوار بود و الان بزرگ شده ولی باز چشم به در دوخته و در انتظار بازگشت پدر است.

در این میان می خوانیم نامه دردمندانه یک مادر زحمتکش گیلک را که به نماینده سازمان ملل نوشته تا شاید فکر و چاره ای برای نجات فرزندش از چنگال فرقه مخوف و تروریست رجوی بنماید، بیچاره چه خام خیال است، فکر می کند جیره خواران سازمان رنگارنگ ملل مختلف کاری برایش می کنند یا اجازه دارند، گره ای از مشکلاتش باز نمایند، او تاکنون به این واقعیت نرسیده که سازمان به اصطلاح ملل مختلف حتی برای محکوم کردن جنایات ضد بشری، مثلاً کشتار بیرحمانه مردم و کودکان غزه، عراق و افغانستان یا دانش آموزان مظلوم پاکستانی دستش بسته و اجازه اظهارنظری ندارد مگر اینکه سازمان ملل داران امپریالیستی و صهیونیستی به این دکان خصوصی اجازه دهند! ولی باز آن پیرمرد و پیرزن فقیر چشم امیدش به کمک سازمان ملل معلوم الحال و بی اختیار دوخته است است.

خانواده ها امیدوارند ساکنان لیبرتی به محض خروج از عراق و رسیدن به کشور ثالثی از جمله آلبانی، از فضای تنگ و تاریک فرقه به دنیای باز قدم بگذارند و با اختیار و انتخاب مسیر زندگی خود را در پیش گیرند. آنها رسیدن فرزندانشان به اقصی نقاط دنیا از آلبانی تا قطب جنوب و شمال زمین را در یک قدمی خانه و خانواده می بینند و دوری و مسافت بعید و بی نهایت را فاصله خود تا فرقه منفور و منحوس رجوی می پندارند. تقصیری هم ندارند چون چند دهه اذیت و آزار، بی احترامی و تحقیر، نقض حقوق بشر خود را از سوی رجوی دیده و چشیده اند.
به امید فروپاشی هرچه سریعتر فرقه ضد بشری رجوی و رهایی و آزادی کلیه اسرای لیبرتی.

........................
نوید هایی

28 آذر 93نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

 :  برچسب

نوید رهایی، آلبانی، مرگ بر آمریكا، روز دانشجو، لانه جاسوسی، جداشدگان شورا، یغمایی، قصیم، روحانی، عیسی آزاده، لیبرتی آلبانی، دگردیسی در مجاهدین، راهیان نور، لیبرتی، جاسوس، ترور، تروریست، منافق آمریكایی، تروریست آمریكایی، سوریه، العالم، ارتش، آزادیبخش، سوریه، القاعده، موساد، ترکیه، اسراییل، حزبالله، حماس، غزه، نوری المالکی، جلال طالبانی، شورای رهبری مجاهدین، نسیم رهایی، انجمن نجات، اعلام جدایی، آزادی، فرقه تروریستی، فرقه رجوی ، بان كی مون، بهارعربی، پارلمان اروپا، سازمان مجاهدین، شبكه اجتماعی، فیس بوك، توییتر، نلسون ماندلا، اخراج، لیبرتی، ترانزیت موقت، میهن، اعتصاب غذا، داعش، القاعده، مسعود كشمیری، گروهك تروریستی، وهابی، سلفی، اردن، ارتش مختار، اندروید، فن آوری، موبایل، تلفن همراه، تبلت، دانلود، دانلود نرم افزار، اندروید، فن آوری، موبایل، تلفن همراه، تبلت، دانلود برنامه، کردکشی، انتفاضه، جلولا، بعثی، صدر، کاظمین، سامرا، نجف، بعقوبه، رمادی، خالص، دیالی، کوت، دبس، سلیمانیه، تکریت، موصل، اربیل، مروارید، کردستان، اقلیم کردستان، بصره، نجات، رهایی، آزادی، لیبرتی،شعر، شاعر، داستان، خاطره، خاطرات، کتاب، نامه، پیک، شعر نو، دریاچه، لاله، عملیات، فروغ، مرصاد، چلچراغ، مهران، تهران، خبر، اخبار  ،Tags: ، داعش ، تكفیری، عراق، سوریه، غزه، ابوبكر البغدادی، وهابیت، تروریست، موصل، كردستان عراق، جداشده، فرقه رجوی، منافقین، ازدواج، جواد خراسان، لیبرتی، اشرف، فرار، پناهندگی، سازمان ملل،آمریکا, اخراج مجاهدین, اروپا, اروپا،پناهندگی, القاعده, اورسوراواز،مریم رجوی, ایدئولوژی،استراتژی, ایران, بین الملل, ترور, ترور دانشمندان هسته ای, تروریسم, جامعه, جداشدگان, جنگ, سیاست, شورای رجوی, عراق, فرانسه, فرقه رجوی, قربانیان رجوی, لابی فرقه رجوی, لیست تروریستی،آمریکا, مریم رجوی, مسعود رجوی, مسعود و مریم رجوی, آمریکا, اخراج مجاهدین, اروپا, القاعده, اورسوراواز،مریم رجوی, ایدئولوژی،استراتژی, ایران, بین الملل, تروریسم, جامعه, جداشدگان, داعش, سیاست, شورای رجوی, عراق, فرانسه, فرقه رجوی, قربانیان رجوی, مسعود و مریم رجوی, مقاله, منتقدین, نقض حقوق بشر, پادگان اشرف, کمپ لیبرتی ، مقاله, منتقدین, موساد،اسرائیل،مجاهدین خلق, نظامی, نقض حقوق بشر, پادگان اشرف, کمپ لیبرتی ، 5+1، وین، نشریه انجمن نجات 53- 54 -
طبقه بندی: آرشیو 93،  لیبرتی، آلبانی،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: شور و شادی خانواده ها از انتقال و اخراج ساکنان لیبرتی به آلبانی، نوید هایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی