نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رسانه‌های انگلیسی نوشتند که سالی جونز؛ زن نوازنده انگلیسی از اتباع این کشور که پیش از این عضو یک گروه راک بوده، ضمن پیوستن به داعش برای این گروه نیرو جمع می‌کند.

سالی جونز؛ زن نوازنده انگلیسی برای داعش نیرو جمع می‌کند
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های انگلیسی اخباری را درباره «سالی جونز» زن 45 ساله انگلیسی منتشر کرده‌اند که به رقه در سوریه رفته‌ است و ضمن پیوستن به داعش با استفاده از رسانه‌ها تلاش می‌کند تا برای این گروه نیرو جمع کند.

روزنامه انگلیسی «ساندی‌تایمز» در این مورد نوشت که از سالی جونز در شبکه‌های اجتماعی عکس‌هایی متفاوتی منتشر شده است. در یکی از این عکس‌ها که مربوط به اوایل دهه 90 می‌شود وی بی حجاب در حال گیتار زدن است و در کنار آن عکس دیگری وجود دارد که او را با حجاب و روبند نشان می‌دهد.

جونز پیش از پیوستن به داعش در خانه‌ای زیر نظر خدمات اجتماعی زندگی می‌کرد و در دهه 90 عضو یک گروه موسیقی پانک- راک بود که پس از پیوستن به داعش نامش را به «سکینه حسین» تغییر داده است.

وی یکی از بیش از 2 هزار و 500 غربی است که کشورشان را برای پیوستن به داعش ترک کرده‌اند که عده قابل توجهی از آنان را جوانان تشکیل می‌دهند و برای جذاب نیرو برای داعش فعالیت در شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر، فیس‌بوک، واتس‌آپ و.... را پیگیری می‌کنند.

نوید هایی
93/10/02
طبقه بندی: آرشیو 93،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)، 
برچسب ها: سالی جونز، زن نوازنده انگلیسی برای داعش نیرو جمع می‌کند،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی