نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

درخواست مضحک برگرداندن ده در صد سلاح زمینه سازی برای کشتار ساکنان لیبرتی، ترفند کهنۀ "سخنگو در اسلو" به جای اطلاعیۀ سازمان چرا؟ و چگونه ما با این عنوان از عراق! موضعگیری صادر می کردیم


گدایی سلاح ده درصدی رجوی و ماجرای ده و خانۀ کدخدا!
 سازمان مجاهدین طی یک موضعگیری به تاریخ 4 دی 1393 به نام سخنگوی سازمان در اسلو! که در سایت رسمی این سازمان منتشر شده از دولت آمریکا با کمی توپ و تشر و کلی گلایه و آه و ناله از خلف وعدۀ این جهانخوارۀ قدیم! خواسته است که فقط ده در صد سلاحهای انفرادی و نیز ضد هوایی!! های گرفته شده از سازمان در اشرف بعد از اشغال عراق در سال 2003 را به این سازمان برگرداند بدون اینکه معلوم کند چگونه دوشکا و سلاحهای سنگین ضد هوایی که جزء این ده درصد خواسته شده اند سلاح دفاع فردی است! و چگونه می خواهند با دوشکا و سلاحهای ضد هوایی موشکهای احتمالی تروریستهای رژیم را نرسیده به لیبرتی در هوا شکار کنند و آخر سر هم بنابر عبارت پایانی به غایت مضحک سخنگوی ناپیدا یا مجازی! سازمان در پایتخت نروژ! «الگویی برای امنیت تمام عراق»! گردند؟.

سازمان مجاهدین سالها است که به دنبال گنجانده شدن نامش در لیستهای تروریستی، دیگر به امضای خودش اطلاعیه نمی دهد و این را حتی بعد از خروج از لیست هم ادامه می دهد زیرا می داند که دولتها هنوز هم آن سازمان را به عنوان یک سازمان تروریست می دانند بطوریکه حتی در آمریکا هم دفترش به نام شورا می باشد نه سازمان. و وقتی موضوعی کاملا مربوط به سازمان است و می بیند نمی تواند با امضای شورا اطلاعیه بدهد متنی را بدون هیچ امضائی با عنوان اظهارات سخنگوی سازمان مجاهدین خلق ایران در اسلو منتشر می کند. از قدیم هم که ما در بخش روابط خارجی سازمان و در عراق بودیم وقتی مسأله ای پیش می آمد یا حرفی علیه سازمان مجاهدین خلق توسط دولت عراق یا افراد یا جریانهای دیگر گفته می شد از همان عراق و برای موضعگیری در قبال آن به نام سخنگوی سازمان در اسلو بیانیه صادر می کردند که من خودم در بخش روابط شاهد نوشتن و انتشار آن از همان عراق توسط عباس داوری و حسین مدنی بودم زیرا بعد از هر بار تدوین متن یادشده یعنی اظهارات سخنگوی مجاهدین در اسلو آن را برای ترجمه به من می دادند که من نیز بعد از ترجمۀ آن به عربی جهت انتشار آن در رسانه های عربی سازمان اقدام می کردم و نیز برای انتشار در رسانه های عراقی و عربی آن را تحویل قسمت مطبوعات می دادم. این موضوع در بخش روابط خارجی سازمان در عراق و بویژه در ده سال اخیر در قرارگاه اشرف به قدری تکراری و مسخره بود که همیشه موضوع جوک و خنده و تفنن ما افراد روابط خارجی می شد از جمله می گفتیم: سخنگوی مجاهدین در همینجا! در اسلو! یا با اشاره به اتاقی که در اشرف این موضعگیری به نام سخنگوی سازمان در اسلو نوشته می شد می گفتیم: برو اسلو! یک نسخه از موضعگیری سازمان را بگیر!.

علت صدور موضعگیری وقتی موضوع به طور اخص به مجاهدین مربوط می شود به نام سخنگوی مجاهدین در اسلو این است که سازمان تنها در نروژ که جزء اتحادیۀ اروپا نیست می تواند به نام سازمان مجاهدین و نه شورا اطلاعیه بدهد زیرا فعالیتشان به نام سازمان مجاهدین خلق در کشورهای اتحادیۀ اروپا ممنوع است و بارها دولتهای اروپا از جمله انگلستان و فرانسه اعلام کرده اند که خروج نام این سازمان از لیست تروریستی صرفا یک اقدام قضائی است ولی دولتها همچنان این سازمان را یک سازمان تروریستی می دانند.

رجوی در این اطلاعیه اش این بار بعد از ما جدا شدگان و مخالفان و منتقدان که همه را به عضویت وزارت اطلاعات در آورده و دستور قتل همه را صادر کرده است حالا دولت آمریکا و نمایندگانش در عراق برای امور لیبرتی و سازمان ملل و نمایندگانش در عراق و تمام دفاتر آن و کمیساریا را هم ضمن نثار ناسزاها به همه شان آنان را هم اعضای وزارت اطلاعات رژیم! کرده و باید منتطر صدور فرمان قتل آنها هم از سوی رجوی باشیم!!

فکر کنم حتی مرغ پخته در سفرۀ مریم رجوی در اور هم برای این سخنان سخنگوی سازمان در اسلو!! که در حقیقت سخنان خود مسعود رجوی است خنده اش می گیرد. سخنگوی سازمان مجاهدین در اسلو ولی از عراق! می گوید آمریکا ده درصد سلاحهایمان را به ما بدهد!! یعنی به جای اینکه درخواست واقعی و ممکن و شدنی یعنی انتقال فوری همه و یا حد اقل بیماران و آنها که از قبل مدارک پناهندگی کشورهای اروپا و آمریکا را دارند بدهد با یک فرار به جلوی احمقانه و خنده دار و در راستای همان نیت شوم اعلام شده رسمی در آبان ماه گذشته توسط شخص رجوی مبنی بر نگهداشتن افراد تا کشته شدن همگی در قتلگاه لیبرتی و جهنم عراق و ایجاد درگیری با نیروهای عراقی همچون گداهای ده شاهی گیر خواستار فقط ده درصد سلاحهایی که از صدام گرفته بودند  شده است آن هم از آمریکا که خودشان سلاحها را تحویلش داده اند (بدبخت تر از گدای ده شاهی گیر!) و این درخواست یعنی درخواست مسلح کردن ساکنان اسیر و زندانی لیبرتی دقیقا یک زمینه سازی دیگر برای کشتاری دیگر در آن زندان رجوی ساخته با بهانه دادن به دست تروریستهای رژیم پرورده در عراق می باشد.

آمریکا دست اندر کار بیرون بردن آنان از عراق است تازه اینها از او می خواهند به آنها در خاک عراق سلاح بدهد!! این را می گویند: یارو را به ده راه نمی دهند سراغ خانۀ کدخدا را می گیرد!!..

قربانعلی حسین نژاد
09 دی 93
طبقه بندی: آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  افشاگری،  خلع سلاح،  پرونده،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  آقای قربانعلی حسین نژاد، 
برچسب ها: گدایی سلاح ده درصدی رجوی، قربانعلی حسین نژاد، سخنگوی سازمان مجاهدین خلق ایران در اسلو،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی