نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 10 دی 1393
 اعضای این گروهک تروریستی به خوبی می دانند که خبرسازی های رسانه ایشان با صرف هزینه های کلان و پرداخت به عناصر بازنشسته اروپایی و آمریکا هیچ نتیجه عملی در رویه برخود قاطع مردم و دولت عراق به ایشان ندارد .

رجوی:آمریکایی‌ها ما رو دور می‌زنند!
اعضای گروهک منافقین از ابتدای حضور علنی در فضای پیش از انقلاب سرقت و دزدی را به بهانه تامین نیازهای تشکیلاتی در دستور کارشان داشتند.

این رویه بعد از انقلاب و در عین حال پس از حضور ایشان در عراق نیز ادامه داشت، تا آنجا که اعضای مزدور این گروهک تروریستی حتی به ارباب عراقی شان "صدام" نیز رحم نکردند و پس از حمله آمریکایی ها به عراق با استفاده از آشفتگی اوضاع دست به سرقت های گسترده زدند.

در این راستا مهمترین سرقت های منافقین، تخلیه پایگاه های پشتیبانی ارتش عراق بود که تعداد قابل توجهی خودرو و تجیزات لجستیکی را در خود گنجانده بود.

پس از آن منافقین با جعل سند و پلاک این خودرو ها را به خود عراقی ها می فروختند و تا جایی این رویه ادامه داشت که نوسانی در بازار خودروی عراق ایجاد شد.

حال با این سبقه جالب توجه،آنها مدعی هستند که با تخلیه پادگان اشرف اموالی که متعلق به مردم عراق است و آنها بازپسگیری کرده اند توسط مردم عراق به سرقت رفته اند.

 نکته جالب توجه این است که منافقین اذعان می کنند آمریکایی ها دست از حمایت ایشان در عراق برداشته اند و دیگر به آنها تعهدی ندارند.

این ادعا ثابت می کند که اعضای این گروهک تروریستی به خوبی می دانند که خبرسازی های رسانه ایشان با صرف هزینه های کلان و پرداخت به عناصر بازنشته اروپایی و آمریکا هیچ نتیجه عملی در رویه برخود قاطع مردم و دولت عراق به ایشان ندارد.

گفتنی است فشارهای گسترده دولت و مردم عراق موجب شده است تا اعضای این گروهک ترویستی به مرور از عراق خارج شده و تا اخراج نهایی ایشان از عراق زمان زیادی نمانده است. 

موسسه راهبردی دیده‌بان
................................
10 دی 93


خانواده محمودی: محمدرضا جان شکرخدا که در یک قدمی خانواده ات قرار گرفتی

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  افشاگری،  آمریكا،  پرونده،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: منافقین:آمریکایی‌ها ما رو دور می‌زنند!، رجوی، تروریست، اشرف، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی