نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1393
متعاقب بازگشتم به وطن و آغوش پرمهر خانواده به کرات با خانواده های اعضای گرفتار در فرقه بدنام رجوی دردفترانجمن نجات گیلان دیدار صمیمانه ای داشتم. هریک از این عزیزان چشم انتظار جویای وضعیت اسرای خود در تشکیلات مافیای رجوی بودند و من با جان و دل حرفهایشان را گوش می دادم و بعنوان یک فرزند کوچکشان برایشان توضیح می دادم شاید که قدری از نگرانی خارج شده و امیدوارانه به لحظه وصل و در آغوش گرفتن عزیزانشان بیندیشند.

این مادر به چه می اندیشد!؟

در آن جمع صمیمی چهره  و حالات یک مادر بسیار برایم تکان دهنده بود. هرچند سکوت بود و تماما به من خیره شده بود ولیکن احساس می کردم دنیا حرف برای گفتن دارد و درد جانکاهی را دارد تحمل می کند.
جلسه که تمام شد دیدم این مادر در جایش نشسته و قصد ترک جلسه را ندارد. جمع حاضر در جلسه که ازدفترانجمن خارج شدند خودم نزد این مادردلسوخته رفتم وضمن عرض ادب وسلام پرسیدم مادرچه خبر؟
مادر که حقیقتا بوی مادر خدا بیامرز مرا می داد رو به من صمیمانه گفت: " داشتم به مادرت فکرمی کردم که الان با وجود بازگشتت چقدرخوشحال است. ایکاش فرزندم وحید یوسفی هم خداکند که برگردد و من از نگرانی شبانه روزی در بیایم. خدا رجوی را لعنت کند که فرزندم را که برای اشتغال بهتر به ترکیه رفته بود؛ فریبانه ربود و به عراق برد و به اسارت کشید. توی یکی از درگیریهای اشرف سابق هم دیدم که فرزندم را به جلو هل دادند و جراحاتی برداشته بود. از آن تاریخ خواب آرام ندارم و یکریز رجوی را لعنت می کنم که به چه گناهی فرزندم را بخاطر جاه طلبی خود به اسارت کشیده است "

اشک که از چشمان مادر جاری شد دیگر تحملم طاق آمده بود و به ایشان گفتم " مادرجان، شکر خدا که زنده هستی و فرزندت می تواند دیگر بار تو را در آغوش بکشد ولیکن مادر من عمرش را به شما داده و از این بابت درد و غم و غصه سنگینی روی دلم احساس می کنم . الهی که مادرم مرا ببخشد. چونکه رجوی خائن باعث و بانی شد مادرم سالیان چشم انتظار من باشد و متاسفانه از دوری من دق کند."
مادر یوسفی که دید اشکم درآمده تلاش وافری داشت که مرا آرام کند و زیرلب زمزمه کنان با تمام وجودش رجوی را نفرین کرد و از دفتر انجمن خارج شد.
لعنت خدا بر رجوی خائن و همدستانش.
جداشده
1393/10/11طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخبار روز،  آرشیو 93،  استان ها،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: وحید یوسفی، مادر یوسفی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی