نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 12 دی 1393
یک وبگاه خبری آمریکایی طی گزارشی به پرداخت رشوه از سوی گروهک منافقین در سال های گذشته به رئیس پلیس فدرال آمریکا جهت بیرون آوردن نام این گروهک از فهرست سیاه وزارت خارجه این کشور اشاره کرد.

رشوه منافقین به رئیس اسبق اف‌بی‌آی

یک وبگاه خبری آمریکایی طی گزارشی به پرداخت رشوه از سوی گروهک منافقین در سال های گذشته به رئیس پلیس فدرال آمریکا جهت بیرون آوردن نام این گروهک از فهرست سیاه وزارت خارجه این کشور اشاره کرد.
وبگاه آمریکایی «اینترسپت» طی گزارشی نوشت: «لوییز فرییح» از روسای پلیس فدرال آمریکا ( اف بی آی ) که 2 ماه قبل از ماجرای 11سپتامبر از سمت خود کناره گیری کرد، به خاطر همکاری با گروهک منافقین و موارد دیگر فساد مالی به ثروت کلانی دست یافته است.

بر اساس این گزارش، فرییج جز چند مقام ارشد آمریکایی قرار دارد که از سوی گروهک منافقین به آن ها پول پرداخت شده تا نامش از فهرست سیاه گروه های خرابکار وزارت خارجه آمریکا خارج شود.

به گزارش اینترسپت، رشوه دریافتی از سوی این مقام اسبق اف بی آی بالغ بر 50000 هزار دلار بود. این در حالی است که حقوق سالیانه فرییح هنگامی مدیریت در اف بی آی رقمی معادل 145000 هزار دلار بود.

فرییح بعد از دریافت این رشوه از سوی گروهک منافقین شرکت مشاوره ای را باز نمود که مشتریانش از جمله شاهزاده سلطان بندر سعودی بود که این شخص نیز از سوی وزارت دادگستری آمریکا متهم به اخذ رشوه از یک پیمانکار فعال در امور دفاعی انگلیسی شده بود.

لوییز جوزف فرییح و همسرش هم اکنون حداقل دارای 4 خانه مجلل چند میلیون دلاری از جمله منزلی در ویلمینگتون به ارزش 3 میلیون دلار هستند.
خبرگزاری فارس
12 دی 93

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  آمریكا،  پرونده،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: رشوه، رشوه منافقین به رئیس اسبق اف‌بی‌آی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی