نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

موضوع این است که رهبری سازمان مجاهدین به افرادش اعتماد ندارد و به همین علت بیماران را حاضر نیست بدون همراهی افراد مورد اعتماد و وفادارش تحت عنوان مترجم به بیرون از تشکیلات بفرستد زیرا حتی اگر جرأت فرار یا جدا شدن به خودشان ندهند احتمال حرف زدنشان با افراد بیرونی مانند دکتر یا پرستار عراقی در مورد آنچه بر آنها در داخل تشکیلات جهنمی و فرقه ای سازمان مجاهدین می گذرد وجود دارد ...
رهبری سازمان مجاهدین در سلسله اطلاعیه ها و بیانیه ها و نوشته ها به نامهای داخلی و خارجی و عرب و عجم ادعا می کند که دولت عراق کمپ لیبرتی را محاصرۀ پزشکی کرده و هیچ مریضی را نمی گذارد از کمپ به بغداد برای معالجه ببرند و در همان حال ادعا می کند که مشکل همراه کردن مترجم با مریض می باشد و عراقیها می گویند ما خودمان مترجم داریم و نیاز به همراهی مترجم نیست. و از سوی دیگر هم خودشان می نویسند: “چند شب پیش یک بیمار اورژانس را که آپاندیسش عود کرده بود به کلینیک عراقی بردیم، دکتر عراقی تجویز کرد که سریع باید به بیمارستان برود، بیمار را در حالیکه از درد بی قرار بود و هر آن احتمال ترکیدن آپاندیسیت داشت، چهار ساعت پشت درب نگه داشتند تا نهایتا اجازه خروج داده شد و به بیمارستانی در بغداد منتقل شد.

” (از مقالۀ اکرم شیر نژاد ساکن کمپ لیبرتی در سایت ایران افشاگر وابسته به سازمان مجاهدین با عنوان بی ربط و تکراری بیش از سی سال “روز نزدیک پیروزی”!!). بالاخره خوانندۀ این نوشته ها و اطلاعیه های سازمان نمی فهمد اگر عراقیها کلینیک در لیبرتی گذاشته اند و دکتر عراقی به آنجا می فرستند و موقع اورژانس هم هر چند با تأخیر که جای اعتراض دارد بالاخره به بیمارستانهای بغداد منتقل می کنند دیگر فریاد محاصرۀ پزشکی چه معنی دارد جز مشغول کردن اذهان افراد لیبرتی و هواداران خارج تا با تعقل و خرد به شکست تمام عیار ایدئولوژیک تشکیلاتی و استراتژیک نیندیشند بلکه با احساسات و عواطف مشغول شعار دادن و شعار شنیدن گردند تا جای آن اندیشیدن و تعقل پر شود.
 
رهبری سازمان مجاهدین با انتقال برخی بیماران و افراد مشخصی که اطمینان کامل به وفاداری آنها دارد از لیبرتی و آلبانی به کشورهای پیشرفتۀ اروپایی مانند فرانسه و آلمان نشان داده که می تواند اگر بخواهد هر کس را با امکانات مادی و وکلایی که دارد بویژه آنها که از قبل پناهندگی و اقامت کشورها را دارند به هر جا که بخواهد و مناسب منافع و اهدافش باشد منتقل کند. ولی موضوع این است که رهبری سازمان مجاهدین به افرادش اعتماد ندارد و به همین علت بیماران را حاضر نیست بدون همراهی افراد مورد اعتماد و وفادارش تحت عنوان مترجم به بیرون از تشکیلات بفرستد زیرا حتی اگر جرأت فرار یا جدا شدن به خودشان ندهند احتمال حرف زدنشان با افراد بیرونی مانند دکتر یا پرستار عراقی در مورد آنچه بر آنها در داخل تشکیلات جهنمی و فرقه ای سازمان مجاهدین می گذرد وجود دارد.
 
وقتی ما در داخل تشکیلات بویژه این ده سال در اشرف بودیم شاهد بودم که بیمارانی در نتیجۀ عدم امکان یا تأخیر در انتقال آنها به بغداد در نتیجۀ اصرار مسئولان سازمان مجاهدین به همراه شدن مترجم و پرستار از افراد وفادار به رهبری با بیمار فوت می کردند در حالیکه مسئولان عراقی می گفتند ما هم پرستار داریم و هم مترجم و نیازی به نفر همراه از سازمان نیست و وقتی بیمار فوت می کرد سازمان دولت عراق را مسئول فوت می دانست در حالیکه در اینگونه موارد حتی اگر شرط گذاشتن دولت یا طرف مقابل نادرست و نابجا و قابل انتقاد باشد اصرار طرف و صاحب بیمار بر عدم مراعات شروط دولت بیشترین مسئولیت را در صورت فوت بیمار متوجه خود او می سازد و برای همین من خودم آن موقع می دیدم که بسیاری از افراد در داخل تشکیلات در گفتگوهایی محرمانه بین خودشان مخالفت خودشان با این اصرار مسئولان بر همراه کردن مترجم و پرستار از خود سازمان با بیمار که موجب فوت بیمار می شد ابراز می کردند و می گفتند معلوم می شود که سازمان به مردۀ ما بیش از زنده مان نیاز دارد!
 
بله امروز هم رهبری سازمان مجاهدین چه در لیبرتی و چه در آلبانی به مرگ افراد بیش از زنده بودنشان نیاز دارد تا با مظلوم نمایی بتواند افراد را که دیوار گوشتی دور رهبران هستند بیشتر در عراق و آلبانی نگه دارد و از انتقال آنها به دنیای پیشرفته و آزاد مخصوصا از عراق جلوگیری کند چنانکه اخیرا هم با پیام ۱۱ آبان مسعود رجوی و نیز خط و شعار اخیر رهبری سازمان مبنی بر مسلح کردن افراد لیبرتی بیشترین تلاش را برای ایجاد درگیری در لیبرتی و به کشتن دادن افرادی دیگر انجام می دهد.
 
تا کنون دهها نفر در نتیجۀ بیماری در کمپ لیبرتی و نیز در آلبانی و بعد از انتقال به این کشور فوت کرده اند. اگر سازمان مجاهدین در لیبرتی و عراق دولت عراق را به ادعای وابستگی آن دولت به رژیم ایران به محاصرۀ پزشکی لیبرتی متهم می کند و آن دولت را مسئول فوت بیماران می داند باید پرسید پس بفرمایید مسئول فوت بیماران در آلبانی چه کسی است؟ چرا بعد از اینکه بیماران از محاصرۀ پزشکی ادعایی و از زیر حاکمیت دولت وابسته به رژیم ایران بیرون می روند سازمان مجاهدین تلاشی برای انتقال آنان به کشورهای پیشرفتۀ اروپایی نمی کند؟ اگر امکانش را ندارد پس چگونه برخی افراد را به بهانۀ بیماری در حالیکه بیماریشان اصلا حاد نبوده به کشورهای اروپایی منتقل کرده یا می خواهد منتقل بکند؟ و نیز علت و مسئول فوت یعقوب ترابی در اور سور اواز فرانسه مقر مریم رجوی چه بوده و چه کسی بوده است؟
 
آیا در آلبانی و فرانسه هم دولت دست نشانده و وابسته به رژیم ایران حاکم است؟ آیا در آلبانی و فرانسه هم محاصرۀ پزشکی علیه ساکنان کمپهای سازمان در آنجاها جریان دارد؟ پاسخ این است که هرگز؛ بلکه هدف رهبری سازمان مجاهدین جز مرگ و میر درست کردن و به کشتن دادن هرچه بیشتر افرادش در عراق و آلبانی نیست تا ضمن استفاده از مرگ آنان برای مظلوم نمایی و گرفتن امتیازات برای حفظ تشکیلات خود و جان رهبرانش و جلوگیری از فروپاشی دستگاه و تشکیلاتش از بی آبرویی بیشتر خود و افشای هر چه بیشتر نهانی ترین سرکوبها و خیانتها و جنایتهایش در عراق در طول نزدیک سه دهۀ گذشته نیز جلوگیری کند و در عین حال با استفاده از امکانات دلسوزانۀ بین المللی علاوه بر امکانات خودش بتواند راحت تر و بیشتر افرادی انگشت شمار از مسئولان بالا و یا آنانی را که خودش به علل مختلف از جمله تخصص زبانی این افراد و سابقۀ اقامتشان و تحصیلشان در کشورهای پیشرفته و برای برآوردن اهدافش از جمله کنترل تشکیلات خارجه و تقویت لابی سازیها و فعالیتهایش در خارجه می خواهد؛ تحت عنوان بیمار به کشورهای پیشرفته انتقال دهد ولی افراد دیگر را که قابل اعتماد نیستند و یا به درد فعالیتهای خارجی سازمان نمی خورند بویژه آنانکه یک یا چند نفر از افراد خانواده شان مخالف یا منتقد سازمان و مقیم خارجه هستند (به جز فردی که بتواند علیه خانواده اش و نثار کردن بدترین دشنامها به آنان مقاله بنویسد و مصاحبه کند و خواهرش را “فاحشه” و “ماماچۀ پلیدک” نام نهد!) حتی اگر از قبل پناهندگی و اقامت این کشورها را داشته باشد از بیم جدا شدن و آگاه شدن در نتیجۀ قدم گذاشتنش به دنیای آزاد همچنان در زندان لیبرتی و جهنم عراق نگهدارد.

قربانعلی حسین نژاد
23 دی 1393طبقه بندی: اخبار روز،  آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای قربانعلی حسین نژاد،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: رجوی، فوت بیماران، لیبرتی و آلبانی، قربانعلی حسین نژاد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی