نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 24 دی 1393
در دوران حمله آمریکا به عراق همچنین فرصتی پیدا شد که سران سازمان از اوضاع نابسامان و بهم ریخته عراق نیز سودی ببرند. در موضوع خودرو لازم است به افشاگری یکی از اعضای خارج شده سازمان اشاره کنیم که موضوع را بدرستی شفاف میکند و مشخص می نماید که اموال مردم عراق چگونه به دست منافقین افتاده است ...
باد آورده را، باد برد
پس از اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین از پادگان اشرف، مدیران این گروهک تروریستی با باقی گذاشتن حدود ۱۰۰ نفر در پادگان همواره ادعا میکردند باید اموال! خود را که در پادگان است را بفروشند.

با کوتاه شدن کامل منافقین از پادگان اشرف و کشته شدن حدود ۵۰ نفر از اعضای سازمان توسط نیروهای مردمی عراق و در پی آن اخراج کامل اعضا،در حسرت خروج و فروش اموالی که متعلق به مردم عراق بود،ماندند.

اما در این راستا منافقین تصاویری را منتشر کردند که نمایشی از اموال باقی مانده در پادگان اشرف اشرف،نکته حائز اهمیت این است که تجمیع تسلیحات و امکاناتی که در اشرف باقی مانده است ،چند برابر تعداد اعضای سازمان بود و این در حقیقت نشانگر این مسئله است که منافقین همواره راه های زیادی از جمله فروش تسلیحات و امکانات را در بیرون از پادگان اشرف در جهت تامین درآمد و پولشویی دنبال می کردند.

تصاویر بخشی از خودروهای باقی مانده در پادگان اشرف را در زیر می بینید:


در موضوع خودرو لازم است به افشاگری یکی از اعضای خارج شده سازمان اشاره کنیم که موضوع را بدرستی شفاف میکند و مشخص می نماید که اموال مردم عراق چگونه به دست منافقین افتاده است.

مشروح مطلب وی به شرح زیر است:

در دوران حمله آمریکا به عراق همچنین فرصتی پیدا شد که سران سازمان از اوضاع نابسامان و بهم ریخته عراق نیز سودی ببرند. دولت صدام بعلت ضربه های زیادی که ازبمباران های سال ۷۰خورده بود درسال ۸۲ برای سالم ماندن یک سری از سرمایه هایش قبل از وقوع جنگ. تعداد بسیاری از خودروهای نظامی و ماشین آلات مهندسی و هم چنین تجهیزات جنگی، اتوبوس و خودرو.... را به مناطق دورافتاده منتقل و استتار و پنهان کرده بود. این اخبار از طریق عشایر و یک سری نفرات مزدور در مقابل دریافت مبالغی پول به سازمان رسید. به همین دلیل دستور آمد که نیروها به مناطق اطراف محل های درگیری با مردم و اهالی مراجعه کنند و آنچه را که از دست داده اند ، پس بگیرند و به قرارگاه بیاورند . این نیروها شروع به جمع آوری تانک ، نفربر ، توپ ، مهمات ، خودروهای سبک و سنگین ، ژنراتورهای برق ، لودر ، بولدوزر و تریلی که مربوط به ارتش عراق بود کردند و همه را به اشرف منتقل نمودند.

این وسایل را با کمرشکن وخودروهای باری بار زده و به اشرف منتقل میشدند. سپس بعد از رسیدگی های مختصر مانند رنگ زدن و تعمیر، یکسری خودروها را فروخته و یکسری را با تغییر رنگ و پلاک دراشرف نگهداری کردند.

سازمان به نیروهای آمریکایی نیز می گفتند که به واسطه ی بمباران ، مجبور شدیم تمام سلاح ها و زرهی و خودرو را در اطراف بگذاریم و برای این که این سلاح ها به دست مردم عراق نیفتد ، باید سریعاً آنها را جمع آوری کنیم . بنابراین مانعی از ناحیه ی آمریکایی ها ایجاد نشد و در عوض هماهنگی با نیروهای امریکایی انجام شده و به دلیل همراهی نیروهای امریکایی با بعضی از اکیب ها این اقدامات توأم با ارعاب اهالی نیز بود ، علی الخصوص دیده شدن نیروهای سازمان در کنار نیروهای آمریکایی باعث ترس بیشتر مردم می شد و از این طریق طی مدت کوتاهی انبوه سلاح های سنگین و خودرو و تجهیزات در قرارگاه اشرف جمع آوری شد.
موسسه راهبردی دیده بان
.......................................
نوید رهایی
1393/10/24
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  خیانت ،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: دزدی منافقین از مردم عراق، اشرف، اموال اشرف، منافقین آمریكا، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی