نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 26 دی 1393
مریم رجوی ، سرکرده گروهک تروریستی منافقین در موضعی متناقض حمله تروریستی به عوامل نشریه شارلی ابدو را محکوم کرد. چندی پیش نیز از گروهک داعش نیز اعلام حمایت کرد ...

من هم شارلی ابدو هستم، رجوی
من هم شارلی ابدو هستم
«من هم شارلی ابدو هستم، رجوی»

به گزارش جهان،تسنیم به نقل از رویترز خبرداد؛ مریم رجوی ، سرکرده گروهک تروریستی منافقین در موضعی متناقض حمله تروریستی به عوامل نشریه شارلی ابدو را محکوم کرد.

این در حالی است که این گروهک تروریستی علاوه بر انجام صدها عملیات و جنایت تروریستی در داخل کشور و کشورهای منطقه از جمله عراق، پیش از اینها در برابر پیروزی‌هایی که ارتش عراق مقابل داعش به دست آورده بود و در موضعی که حاکی از عصبانیت در برابر این پیروزی‌ها داشت، بیانیه‌ای در حمایت از داعش منتشر کرد.

در بیانیه منافقین بدون اشاره به مشارکت گسترده قبایل اهل سنت و قشرهای مختلف قومی و اعتقادی عراق در قالب شبه‌نظامیان با هماهنگی ارتش این کشور برای مبارزه با تروریست‌های تکفیری، ادعا شده است: «همکاری تهران و بغداد در مبارزه با داعش، اهدافی ضد سنی دارد" و اعلام کرده‌اند اقدام علیه داعش نقض آشکار موافقتنامه‌های شورای امنیت است.

پس از حمله تروریستی به «شارلی ابدو» فضای رسانه‌ای و افکار عمومی فرانسه و غرب به‌شدت تحت تأثیر این حادثه تلخ قرار گرفت و فضای ضد تروریستی در این کشورها غالب شد. چرخش معنادار و فرصت‌طلبانه سرکرده منافقین برای فریب افکار عمومی غرب نیز در همین راستا قابل توجه است.

مریم رجوی در بیانیه خود آورده است: حمله به شهروندان بی‌گناه به‌طور خاص روزنامه‌نگاران تحت هر بهانه‌ای یک جنایت تروریستی و به‌شدت متعارض با تعالیم اسلام است.

همین موضوع سبب شد تا برخی از جداشدگان از گروهک منافقین به مواضع متضاد سرکرده این گروهک تروریستی اشاره و با عبارت «من هم شارلی ابدو هستم، رجوی» اقدامات تروریستی منافقین و جایگاه منافقین را بیش از پیش به آنان یادآوری کنند.

لازم به ذکر است، عبارت «من هم شارلی هستم» شعار کمپینی عمومی در غرب است که بعد از حمله تروریستی به نشریه شارلی ابدو در فرانسه و دیگر کشورهای غربی رایج شد و به‌نوعی اعلام انزجار از اقدامات تروریستی است که بعضی از رسانه‌های زنجیره‌ای در داخل کشور نیز با تیتر کردن این عبارت، به‌نوعی اقدامات این نشریه فکاهی را پذیرفته‌اند.

از سوی دیگر، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تیتر صفحه اول روزنامه اصلاح طلب مردم امروز با عنوان «من هم شارلی هستم» در حمایت از نشریه فرانسوی است که کاریکاتور پیامبر اعظم (ص) را کشیده بود؛ این کار دامن زدن به تقدس زدایی در داخل کشور است.
..............
نوید رهایی
1393/10/26برچسب ها: من هم شارلی ابدو هستم، رجوی، نشریه شارلی ابدو، فانسه منافقین، نوید هایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی