نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 28 دی 1393
سازمان مجاهدین همردیف القاعده و از یک جنس و سنخ میباشد و  کشور فرانسه این میزبان گرامی را از یک کشور توریستی به یک کشور تروریستی تبدیل کرده است. دولتمردان فرانسه سالها و ماه ها قبل توسط افراد جداشده از سازمان تروریستی مجاهدین و انجمن های مختلف از حضور خطرناک این سازمان آگاه شده بودند و ...

 مهمان ناخوانده در فرانسه
فرانسه که کشورش را مهد انقلاب و آزادی و پایتختش را عروس شهرهای اروپا می خوانند هم اکنون دچار بحران تروریستی شده که تازگی با میزبانی قدیمی از یک سازمان تروریستی به نام سازمان مجاهدین خلق قیمت گزافی داد، حمله مسلحانه به دفتر مجله ای در پاریس و سوپر مارکتی در حومه پاریس  و کشتار عده ای تمام دنیا را نگران نمود که حدود بیست نفر از روئسای جمهور و رهبران و صدراعظم کشورها را به راهپیمایی و همدردی فراخوانده و در حال حاضردولت فرانسه از ارتش خود برای برقراری امنیت کمک خواسته اما تجربه ثابت نموده که جلوگیری و پیشگیری خیلی بهتراز مقابله نظامی می باشد.

دولتمردان فرانسه سالها و ماه ها قبل توسط افراد جداشده از سازمان تروریستی مجاهدین و انجمن های مختلف از حضور خطرناک این سازمان آگاه شده بودند و با اینکه همین سازمان پرونده قضایی ، دستگیری و پولشویی و همچنین حمایت مالی از تروریست در فرانسه داشته اما با رشوه تبرئه شد و کشور فرانسه را همچون دولت سابق عراق به جولانگاه و محل کارهای تروریستی تبدیل کرده.

فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه باید بداند که دشمن در نزدیکی او ودر کالبد کشورش است نه در مرزهای دور،مهمان ناخوانده اش که به او پروبال و اقامت طولانی داده همچون انگل که در بدن یک موجود زنده از  داخل به بافت ها و سلولهای حیاتی آسیب میرساند به مردم و دولت فرانسه نیزصدمه و آنها را قربانی می کند.

بلی سازمان مجاهدین همردیف القاعده و از یک جنس و سنخ میباشد و  کشور فرانسه این میزبان گرامی را از یک کشور توریستی به یک کشور تروریستی تبدیل کرده.

سازمان مجاهدین حدود بیست و پنج سال است به دستور رجوی و با حضور مریم قجر عضدانلو دریکی از شهرهای نزدیک پاریس پایگاه تروریستی و مرکزی  در قلب اروپا تشکیل داده و از آنجا تمام اهداف پلید خود را پیش میبرد و با سیاست "ترور و تسلیت" عوام فریبی میکند به اینگونه که افراد و واحزاب افراطی را تحریک میکند برای ترور افراد سپس پیام تسلیت میفرستد و به صورت نمادین و سمبلیک در تجمعات آنها شرکت میکند ، حضور مزدوران مریم قجر در راهپیمایی اخیر در پاریس و مصاحبه آنها با نمایندگان سابق پارلمان خود نمونه ای از اعمال آنهاست .اگر در این عملیات ها دست ندارید و یا همراستای عقاید تروریستی القاعده نیستید چرا مانند مردم همدردی و راهپیمایی نمیکنید ؟! مصاحبه و فرار به جلو برای چیست.

آری تنها راه حل حکومت فرانسه برای حل این بحران ارتش نیست ،  بلکه مانند گذشته یعنی در7 ژوئن 1981 (21 دی 1360) فقط و فقط اخراج میباشد و اگر دولت وقت در همان سالها جدی برخورد میکرد و با محاکمه این گروه جلوی بذرافشانی آنهارا می گرفت هرگز چنین بهاء گزافی نمی داد.

انجمن نجات و دیگر انجمن ها بارها و بارها اطلاع رسانی کرده اند که سازمان مجاهدین تروریست بوده و اقدامات تحریک آمیز بر روی احزاب میکند و بدرستی کشورهای غربی باید بدانند که  تروریست" خوب و بد" ندارد.
بیژن – کرج
انجمن نجات مرکز البرزطبقه بندی: اخبار روز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  استان ها،  فرانسه،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: مهمان ناخوانده در فرانسه، انجمن نجات مرکز البرز، مجاهدین، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی