نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 28 دی 1393
دقیقا به خاطردارم که دراردیبهشت 1393 بود که از قول دوستی از آلبانی خبردار شدم که میرزا آقا بشدت مریض احوال است و از ناحیه رجویها هم نه تنها حمایتی نمیشود بلکه مورد آزار و اذیت مضاعف قرار میگیرد و لذا شخصا از دوستان جداشده مقیم لیبرتی درخواست کردم که به وسع و توان خود از این پیرمرد طرد شده همه جوره حمایت کنند و مورد سرپرستی خود قرار بدهند.
دقیقا به خاطردارم که دراردیبهشت 1393 بود که از قول دوستی از آلبانی خبردار شدم که میرزا آقا بشدت مریض احوال است و از ناحیه رجویها هم نه تنها حمایتی نمیشود بلکه مورد آزار و اذیت مضاعف قرار میگیرد و لذا شخصا از دوستان جداشده مقیم لیبرتی درخواست کردم که به وسع و توان خود از این پیرمرد طرد شده همه جوره حمایت کنند و مورد سرپرستی خود قرار بدهند.

درآن موضعگیری یادآورشدم که رجوی میخواهد متعاقبا از مرگ میرزا آقا بهره برداری ناجوانمردانه ای داشته باشد که نمونه اش به وفور مثال زدنی است ولیکن چهارشنبه گذشته میرزا آقا فوت نمود و رجوی با مدل جدیدی ازایشان یاد نمودند که البته هم مضحک بود وهم بغایت دردناک که به جد شخصا بواسطه خواندن مطلب درج شده درسایت رسمی رجوی درخصوص درگذشت میرزا آقا خیلی متاثرشدم وماندم که از نگاه رجویها این میرزا آقا مجاهد بود وصدیق یا خائن با سوابق عضویت دراداره اطلاعات!؟

درمطلب یاد شده رجویها اندر احوالات میرزا آقا خیلی خزعبلات بافتند که درحوصله این مطلب نیست که بدان بپردازم ولیکن جمله ای را کلیشه کردند که " مجاهدین طی 26 سال گذشته همه رسیدگیهای انسانی را درباره او به کاملترین صورت انجام دادند" !؟

الحق زهی وقاحت و بیشرمی. بوضوح تمام مجاهدین خصوصا جداشدگان شاهد وناظرند که رجویها خصوصا زنک دهن دریده ای بنام ژِیلا دیهیم که عمدتا میرزا آقا تحت مسولیتش بود چقدرمیرزا آقا را تحقیر و توهین کرد وبه بیگاری کشید وشخصیتش را خرد و خمیر کرد.

درمطلب درج شده درسایت رجوی همچنین مزورانه  تاکید شده است "  میرزا آقا جزء نخستین نفراتی بود که درخرداد 1392 توسط مجاهدین ازلیبرتی به آلبانی اعزام شد"

کسی نیست ازرجویها بپرسد چنانچه شما ازبابت مریضی وسالمند بودن میرزا آقا احساس نگرانی کردید وزودی ایشان را به آلبانی فرستادید چرا سالیان پیشتربه درخواست میرزا آقا اجابت نکردید وایشان را به نزد خانواده اش درایران نفرستادید!؟

رجویها درآن نوشته ناشیانه گاف هم دادند واینکه هرآنکس را که بخواهند می توانند زودی به آلبانی ویا سایرکشورها بفرستند وسوال اینستکه چرا بیماران لاعلاج سرطانی را کماکان درلیبرتی ماندگارکردید !!؟  لابد که مرگ یکایک آن نگون بختها  درعراق ولیبرتی برایتان خیرات بیشتری دارد !
خدا بیامرزش میرزا آقا را که موجبات رسوایی رجویها را فراهم کرد.
پوراحمد
انجمن نجات مرکز گیلان
طبقه بندی: اخبار روز،  آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  استان ها،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: پوراحمد، میرزا آقا، مرگ میرزا آقا، آلبانی، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی