نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

حامد صراف‌پور از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین در صفحه فیسبوک خود برگی دیگر از جنایات سرکردگان این گروهک تروریستی علیه دختران را افشاء کرد.  مرجان اکبری، آلان محمدی، هما سرشار، مینو فتحعلی، مهری موسوی، معصومه غیبی پور و … از زمره این دختران جوان هستند ...
حامد صراف‌پور با بیان اینکه جنایت‌های گروهک منافقین در حق اعضای ناراضی خود، گفته است که، تنی چند از دختران که قربانی سرکوب و شکنجه مریم و مسعود رجوی شده و به اشکال مختلف به قتل رسیده یا دست به خودکشی زدند. مرجان اکبری، آلان محمدی، هما سرشار، مینو فتحعلی، مهری موسوی، معصومه غیبی پور و … از زمره این دختران جوان هستند.

این عضو جدا شده گروهک تروریستی منافقین که اکنون در اروپا زندگی می‌کند، با اشاره به بخشی از خاطرات زهرا میرباقری یکی از اعضای گروهک منافقین، نوشت که، در آن مقاله از دختری به اسم «مرجان اکبری» و شکنجه‌هایی که متحمل می‌شد می‌نویسم. این دختر در اسارتگاه اشرف با نام سازمانی “فائزه” شناخته می‌شد، وی به دلیل اینکه خواهان زندگی آزاد بدون تبعیض بود تحت شکنجه‌های شدید روحی در نشست‌های جمعی فرقه (نشست دیگ) قرار گرفت. این نشست‌ها با حضور فهیمه اروانی (از مسئولین رده بالای مجاهدین که مدتی در موضع مسئول اول سازمان قرار داشت) و رقیه عباسی (عضو رده بالای شورای رهبری مجاهدین) برگزار می‌شد.

مرجان اكبری این دختر بیگناه بارها به اجبار در جلسات درونی فرقه پشت میکروفون قرار گرفت و در حالی که گریه می‌کرد و می‌لرزید به تهمت‌های ناروای زیادی متهم و مجبور به ندامت‌گویی گردید. برای مثال مادر وی (خانمی‌بنام عذرا) توسط مسئول نشست مجبور گردید پشت میکروفون بیاید و دختر خود را دشنام بدهد. دشنام دادن یک مادر به دخترش در حضور جمعیت یک ضربه بزرگ عاطفی و روحی بود که تأثیر جدی در آینده هر دختری دارد و سرنوشت او را عوض می‌کند، همانطور که سرنوشت مرجان را عوض کرد که در ادامه می‌آید.

علاوه بر مادر مرجان، زنان دیگری نیز توسط مسئولین ترغیب و تشویق شدند تا علیه مرجان صحبت‌های ناروا و زشت بر زبان بیاورند. در این نشست‌ها کسی نمی‌توانست سکوت کند و همه مجبور بودند به شکلی موضعگیری کنند تا بعداً خودشان دادگاهی نشوند. این جلسات چندین هفته به صورت نوبه‌ای علیه مرجان ادامه داشت تا اینکه وی در اثر فشارها، صدمات روحی و مجموعه محدودیت‌هایی که مسئولین در داخل تشکیلات وارد می‌کردند دست به خودکشی زد.

به گفته «حامد صراف‌پور»، روزی که عکس او را در قبرستان اسارتگاه اشرف دیدم، بسیار شوکه و دلگیر شدم و هنگامی‌که علت مرگ او را به شکل مخفیانه از دوستم که از این قضیه مطلع بود پرسیدم، گفت که با خوردن میزان زیادی قرص خودکشی کرده است. این حادثه از همه مخفی نگه داشته شد. البته به دلیل اینکه مرجان تخصص برقکاری داشت، به دیگران گفته بودند علت مرگ وی برق گرفتگی است!

او تنها دختری نبود که زیر فشارهای سنگین روحی مجبور به خودکشی گردید، دو خانم دیگر بنام‌های «مهری موسوی» و «مینو فتحعلی» نیز به‌وسیله قرص سیانور و … کشته شدند.

همچنان که افرادی مانند «آلان محمدی»، «هما سرشار» و «معصومه غیبی‌پور» هم با خودسوزی یا با توسل به اسلحه خودکشی کردند. همه این زنها به‌دلیل اعتراض به سیاست‌های تبعض جنسی و ظلم و ستم موجود در تشکیلات و یا فشارهای روحی به این سرنوشت دچار شدند.

4 بهمن 93


طبقه بندی: آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  زنان،  پرونده، 
برچسب ها: دخترانی که قربانی سرکوب و شکنجه رجوی شدند، مرجان اکبری، آلان محمدی، هما سرشار، مینو فتحعلی، مهری موسوی، معصومه غیبی پور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی