نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بازگشت همه بسوی اوست

پیام تسلیت انجمن نجات به خانواده عارف نیا

با نهایت تاثر وتالم پنجشنبه گذشته 1393/11/02 باخبرشدیم، خانم فاطمه اکبری مادر علی عارف نیا از اسیران دربند فرقه ضدانسانی رجوی بعد از یک دوره مبارزه با بیماری مهلک سرطان دارفانی را وداع و به دیار ابدیت شتافته است.
به همین مناسبت ما اعضای انجمن نجات شاخه خوزستان درگذشت و فقدان این مادر زجرکشیده و دردمند را به خانواده محترم اکبری و عارف نیا و همچنین فرزند اسیرش علی عارف نیا تسلیت گفته وبرای آنها صبر و شکیبایی و شادی روح آن مادر گرامی را از درگاه خداوند منان آرزو داریم .
لازم به ذکر است که خانم فاطمه اکبری علیرغم بیماری که داشت طی سالهای گذشته چندین بار به همراه دیگر خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی به امید دیداربا فرزند اسیرش تا پشت دروازه کمپ سابق اشرف رفت، اما هربار ددمنشان فرقه رجوی با رفتارهای  ضدانسانی خود او و دیگر خانواده های درمند را از دیدار با فرزندانشان ناکام می گذاشتند. اما یقینا خدایی که ناظر بر همه اعمال انسانهاست بالاخره انتقام درد و رنج و چشم انتظاری های این مادر از دست رفته و دیگر مادران اسیران دربند فرقه را از رجوی شیاد و سران جنایتکار فرقه اش را خواهد گرفت و آنها را به سزای اعمال ننگینشان خواهد رساند. باشد تا با آزادی هرچه زودتر فرزند اسیر این مادر گرانقدر از فرقه جهنمی رجوی روح او شاد گردد. 

انجمن نجات مرکز خوزستان
 شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  اخبار روز،  آرشیو 93،  استان ها،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  مناسبت ها، 
برچسب ها: انجمن نجات مرکز خوزستان، علی عارف نیا، فاطمه اکبری، پیام تسلیت انجمن نجات به خانواده عارف نیا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی