نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 6 بهمن 1393
بهانه گیری های رجوی یکی و دو تا نیست، حد و مرزی نمی شناسند، تروریست فرسوده ای با هزاران آرزوی دست نیافتنی و محال؛ از سلاح خلع شدگان دیروز، به فکر مسلح شدن دوباره اند تا گوی سبقت را از دوستان و دیگر تروریست های جهان بربایند ...

رجوی صلاحیت داشتن و استفاده از اسلحه را ندارد
بهانه گیری های رجوی یکی و دو تا نیست، حد و مرزی نمی شناسند، تروریست فرسوده ای با هزاران آرزوی دست نیافتنی و محال؛ از سلاح خلع شدگان دیروز، به فکر مسلح شدن دوباره اند تا گوی سبقت را از دوستان و دیگر تروریست های جهان بربایند. به داعش و النصره و فلان گروهک تروریستی که یک شبه ره صد ساله را پیموده، نشان دهند که تروریست چیست و رجوی کیست؛ اما از شانس بد مسعود و اقبال نامبارک مریم،  اشغالگران عراق با اشاره ای ارتش عاریه ای رجوی را از بیخ و بن خلع سلاح کردند و هرچه داشت و انباشت دو دستی تقدیم ارباب امپریالیستی نمود.
رجوی امروز کاسه گدایی در دست گرفته و به عجز و التماس افتاده ، از تیروکمان تا فلاخن هم کاری ساخته نیست، لذا از آمریکا می خواهند که بزرگواری کرده و چند درصدی از آن همه سلاح و مهمات را به ساکنان لیبرتی باز گرداند، زیرا تروریست های معتاد به علت عوارض اعتیادشان به اسلحه و ترور یکی بعد از دیگری جان می دهند. از همه بدتر خود رجوی است که حسابی کلافه شده و دست از پا میزند، وقتی می بیند که داعش و بعثی و... همه مسلح و مجهزند، خونش به جوش می آید. حالا فهمیده است که چه کلاه بزرگی سرش گذاشته اند، حتی به او اجازه داشتن تفنگ سرپر را هم نمی دهند.

وقتی درخواست مسلح شدن رجوی به جایی نمی رسد و با بی توجهی آمریکا مواجه می شود، کمبود سوخت وبنزین و نفت را هم به آن اضافه می کند تا شاید خوش واقع شود و دل ساده لوحان را به درد آورد، ولی انگار نه انگار که بر قبیله رجوی چه می گذرد و چه کمبودهایی دارند.

مخالفت آمریکا و عراق به تحویل سلاح به رجوی به این دلیل است که آنها معتقدند، تحت هیچ شرایطی نباید سلاح و مهمات را در دسترس تروریست های معلوم الحال قرار دهند، زیرا به محض مسلح شدن جان خودی و بیگانه در خطر است، هر روز باید شاهد درگیری و خشونت تازه ای باشیمد، هنوز سوءِ استفاده از سلاح و مهمات را در دوران صدام زیستی رجوی فراموش نکرده ایم. عملیات های راهگشایی، ترورهای کور خیابانی، خودزنی های مشکوک و عوارض خطرناک استفاده از سلاح را به یاد داریم.
این روزها فقط کشورهای حامی تروریست و تروریست پرور سلاح در اختیار گروههای خشونت طلب قرار می دهند. وقتی رجوی خبر فرو ریختن سلاح و مهمات توسط هواپیماهای آمریکایی را برای داعش می شنود، موقعیت داعش و بعثی ها را با وضعیت ذلت بار خود مقایسه می کند، خونش به جوش می آید و به جیغ و فغان می افتد؛ بهانه گیری سر می دهد و فوراً درخواست سلاح می کند، آنهم از کشوری چون آمریکا که ظاهراً درگیر با داعش عراق است. ولی آمریکایی ها می دانند بکارگیری فرقه تروریستی رجوی توجیه اقتصادی و سیاسی- نظامی ندارد. لذا هرگز حاضر نیستند بار دیگر بازوی نظامی صدام  را مسلح نمایند. عراق نیز هر بهانه مضر و نابجایی را در نطفه خفه می کند، پس حساب رجوی و آرزوی مسلح شدنش از پیش معلوم و مشخص است. بیهوده آب در هاون می کوبد و آبروی نداشته اش را به حراج می گذارد.

رجوی صلاحیت داشتن و استفاده از اسلحه را ندارد، کارنامه سیاه منافقین ضد خلق دلیل عدم همکاری آشکار دیگران با رجوی است. عوارض تحویل سلاح به فرقه تروریستی رجوی، تشدید بحران در عراق و به خطر افتادن جان ساکنان لیبرتی، درگیری های توأم با قتل و خونریزی، از سرگیری عملیات های تروریستی در عراق و ایران، به تعویق افتادن مسلئه اخراج گروههای تروریستی از عراق، تقویت غیر مستقیم تروریست ها درعراق و هزاران مشکل دست و پا گیر برای مردم و دولت عراق است، همانطوری که دولت و مردم عراق هرگز راضی به حمایت از تروریست ها نیستند، آمریکا و دیگر کشورها نیز نباید به درخواست نابجای رجوی جواب مثبت دهند، همان بهتر که فاصله رجوی با اسلحه بیشتر و بیشتر شود.
..................
نوید رهایی
1393/11/06


طبقه بندی: آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  خلع سلاح،  پرونده،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: سلاح، خلع سلاح، تروریست، عراق، امریكا، نوید رهایی، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی