نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 7 بهمن 1393
تلویزیون سیمای آزادی، وابسته به گروهک تروریستی منافقین در برنامه ای ویژه به مناسبت مرگ پادشاه عربستان به تعریف و تمجید از وی پرداخت.

نامه‌ نگاری شاه عربستان و مسعود رجوی


تلویزیون سیمای آزادی، وابسته به گروهک تروریستی منافقین در برنامه ای ویژه به مناسبت مرگ پادشاه عربستان به تعریف و تمجید از وی پرداخت.
این شبکه با پخش پیام تسلیت مریم رجوی مبنی بر اینکه پادشاه عربستان انسانی قدرتمند و دوستدار مسعود رجوی بود و زمانیکه وی ولیعهد عربستان بود بارها از مسعود رجوی برای سفر به عربستان سعودی و ریاض دعوت رسمی کرده بود و روابط نزدیکی با همدیگر داشته اند.
سیمای آزادی در ادامه برنامه خود نامه هایی که ملک عبدالله خطاب به رجوی نوشته بود را از شبکه پخش نمود.

نامه‌ نگاری شاه عربستان و مسعود رجوینامه‌ نگاری شاه عربستان و مسعود رجوی


رجوی با انتشار بخشی از اسناد ی كه مؤید مزدوری گروهك تروریستی منافقین برای عربستان است، تلاس می كند تا همچنان سیاست آویختن به شاه جدید سعودی را ادامه دهد تا از حمایت های مالی اربابان عربی برخوردار شود.

در پی اعلام خبر مرگ پادشاه عربستان گروهک تروریستی منافقین که عربستان را از دوستان خود می داند در پیامی مرگ پادشاه این کشور را تسلیت گفت. در پیام این گروه جنایتکار که دستش آلوده به خون هزاران انسان بی گناه در ایران، عراق و سوریه است، مریم رجوی سرکرده این گروهک به دوستی ملک عبدالله با مسعود رجوی و دعوت های مکرر پادشاه عربستان از رجوی اشاره کرده و با بیان اینکه ملک عبدالله ایران را «رأس مار فتنه و ریشه همه مشکلات منطقه» دانسته بود ابراز امیدواری کرده که رویکرد مقابله این رژیم با ایران بیشتر شود. گفتنی است عربستان در راستای حمایت از گروههای تروریستی از حامیان فرقه تروریستی رجوی (منافقین) بوده و تاکنون حمایت های زیادی از این گروهک منفور داشته است.

نوید رهایی
7 بهمن 93
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  لیبرت نیوز،  خیانت ،  کشورهای عربی،  ایران ستیزی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: نامه‌ نگاری شاه عربستان و مسعود رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی