نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شبکه خبری راشا تودی اعلام کرد : دولت آمریکا بر خلاف ادعاهای دروغین خود در مبارزه با سازما نهای تروریستی ، اجازه تاسیس دفتر سازمان منافقین را در مجاورت کاخ سفید صادر کرد.

شبکه خبری راشا تودی اعلام کرد : دولت آمریکا بر خلاف ادعاهای دروغین خود در مبارزه با سازما نهای تروریستی ، اجازه تاسیس دفتر سازمان منافقین را در مجاورت کاخ سفید صادر کرد.

به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر ، مجری برنامه «برین واش آپدید » شبکه راشا تودی با اعلام این مطلب  افزود : گروه شبه نظامی مجاهدین خلق ایران ( گروهک منافقین )همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران ، حملات تروریستی متعددی را در این کشور انجام داده است . این گروه تروریستی همچنین باعث کشته شدن شش شهروند آمریکایی شده است.

گروه شبه نظامی سازمان مجاهدین خلق ایران (گروهک منافقین )موسوم به « ام کی او» در سال دوهزارو دوازده  با همکاری  عوامل  اطلاعاتی اسراییل موساد در کشتن دانشمندان هسته ای ایران نیز دست داشته  است .

اسراییل وظیفه حمایت مالی و نیز آموزش نیروهای  این سازمان تروریستی را برعهده داشته است .

 مجری برنامه ادامه داد در حالیکه جرج  دبلیو بوش  رئیس جمهور پیشین آمریکا در کمال ریاکاری ، تجاوز به عراق را مشروع جلوه می داد ، زمانی حمایت صدام دیکتاتور این کشور از تروریسم  بین المللی را منطقی و صحیح می دانست. صدام به گروههای تروریستی از جمله  سازمان مجاهدین خلق ایران ( گروهک منافقین )که مسئول عملیات خشونت بار در ایران و نیز کشتار چندین نفر از نظامیان و غیر نظامیان آمریکایی در دهه هفتاد میلادی  بوده است ، پناه داده است.

مجری راشا تودی گفت: چگونه می شود که این گروه نه تنها در لیست سازمان های تروریستی قرار نگیرد بلکه اجازه تاسیس دفتر در مجاورت با کاخ سفید به آن داده شود؟ وی گفت: چنین اقدامی ناشی از کمپین کشورهای نفت خیز است. این کشورها میلیون ها دلار به کنگره و مقام های آمریکایی کمک مالی نموده اند. « هاوارد دین» و جان کین» با دریافت  دهها هزار دلار در قالب رشوه های سیاسی ، از جمله شخصیت های ارشد آمریکایی هستند که تلاش زیادی برای خارج کردن نام سازمان مجاهدین خلق ایران (گروهک منافقین )از فهرست سازمان های تروریستی انجام داده اند.

« گلن گرین والد» کارشناس سیاسی نیز گفته است : صرف نظر از همه نظراتی که دیگران در خصوص سازمان مجاهدین خلق ایران ( گروهک منافقین )دارند ،  این گروه بطور رسمی یک سازمان تروریستی است که با حمایت مستقیم دولت آمریکا فعالیت می کند.

مجری راشاتودی افزود : جای شگفتی است چگونه است مقام های آمریکایی دریافت پول برای حمایت از این گروههای تروریستی را قانونی تلقی میکنند .

 آمریکایی ها کمک های مالی گروههای امدادی به گروه حماس فلسطین را محکوم و این حزب فلسطینی را تروریست  می خوانند . بیش از یک صد تن از  نمایندگان  آمریکایی در سال دوهزار و دوازده؛ از حذف کردن نام سازمان مجاهدین خلق ایران ( گروهک منافقین )از فهرست سازمان های تروریستی و اجازه تاسیس دفتر آن در همسایگی خانه باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا ، حمایت کرده اند.  سازمان مجاهدین خلق ایران  ( گروهک منافقین )اجازه  چاپ و انتشار گزارش های دروغین و اغراق آمیز خود در خصوص برنامه  هسته ای ایران در نشریات مهم امریکایی از جمله وال استریت ژورنال را دارد. این سازمان بطورواضح قصد براندازی رژیم ایران و شکست مذاکرات هسته ای ایران را در دستور کار خود دارد.

مجری راشا تودی گفت: تا زمانیکه گروههای تروریستی در راستای منافع آمریکا  فعالیت می کنند ، واژه جنگ با تروریسم بی معنی است.
تابناك
1393/11/11

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  آمریكا،  افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: اقدامات امریکا برای احیای دوباره منافقین، منافقین، آمریكا، نوید رهایی، سازما نهای تروریستی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی