نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

قبل از این منافقین خلق که بر علیه جمهوری اسلامی ایران و نظام برخاسته از مردم فعالیت ها داشته و خسارت های بسیار وارد کردند. صهیونیست ها که مردم فلسطین را قتل عام می کنند پشت سر آن آمریکا است. در هر جا و گروهی که بر ضد مردم باشد و بر ضد حکومت های مردمی باشد پشت سر آن آمریکا است لذا اگر حمایت می کند از گروه تروریستی جندالله باعث تعجب نیست ...

جندالشیطان زیر سایه حمایت امریکا، مردم پاکستان را قتل عام می‌کند

همگرایی پاکستان با ایران، تنها راه‌گشای برقراری امنیت در این کشور

جندالشیطان زیر سایه حمایت امریکا، مردم پاکستان را قتل عام می‌کند


ماهیت و محتوای روابط دو جانبه­ی ایران و پاکستان در مورد مسائل منطقه­ای و بین المللی مختلف از جمله مسائل امنیتی و مرزی متغیر افغانستان، هندوستان و آمریکا، منافع فرقه‌ای شیعه و سنی و گروه­های بنیادگرا وسلفی، مسئله‌ی هسته‌ای و نیروهای ناتو می‌تواند بر آینده روند صلح و ثبات در آسیا تاثیرگذار باشد.

گروه بین‌الملل - سخنگوی گروه جند‌الله ( جندالشیطان) با پذیرفتن مسئولیت عملیات تروریستی در مسجد و حسینیه شکار‌پور پاکستان گفت: هدف از این عملیات شیعیان بودند؛ آنها دشمن ما هستند. این عملیات در حالی صورت می‌گیرد که این گروه تروریستی همواره مورد حمایت امریکا بوده است.

به گزارش بولتن، البته حمایت امریکا از گروه تروریستی جندالله نه چیز جدیدی است و نه باعث تعجب است. آنها همیشه پشت سر گروههای تروریستی قرار گرفته اند. بزرگترین گروه تروریستی صهیونیزم بین الملل است که پشتیبان آن آمریکا و کشورهای غرب است و با حمایت های بی دریغ شان حیات سیاسی اش را ادامه می دهد. اصولا هر گروهی که بر ضد ملت ها و حکومت هایی که به خواست ملت ها به وجود آمده است پشت سر استعمار امریکا و قدرت های استعمارگر غرب است.

قبل از این منافقین خلق که بر علیه جمهوری اسلامی ایران و نظام برخاسته از مردم فعالیت ها داشته و خسارت های بسیار وارد کردند. صهیونیست ها که مردم فلسطین را قتل عام می کنند پشت سر آن آمریکا است. در هر جا و گروهی که بر ضد مردم باشد و بر ضد حکومت های مردمی باشد پشت سر آن آمریکا است لذا اگر حمایت می کند از گروه تروریستی جندالله باعث تعجب نیست. اصولا آمریکا و استعمار غرب دشمن قسم خوردۀ نظام جمهوری اسلامی و دشمن قسم خورده اسلام است و این گروه ها عوامل آمریکا هستند و در راستای اهداف امریکا کار می کند لذا جزء وظایف قدرت های شیطانی است که از این ها حمایت بکند.

آمریکا در حد شعار بزرگترین حامی نظام مردمی و دموکراسی است آمریکا در حد تبلیغات بزرگترین حامی حقوق بشراست، امریکا در حد تبلیغات بزرگترین دشمن تروریست ها است، ولی عملا بر عکس این ها است هر جایی که منافع آمریکایی ها اقتضا بکند از تروریست ها حمایت می کند و هر جایی که منافع آمریکایی ها اقتضا بکند از دولت ها و حکومت های استبدادی حمایت می کند و بزرگترین پایمال کننده حقوق بشر آمریکا است. مگر مردم فلسطین بشر نیستند، مردم کشمیر انسان نیستند، این ها همه تبلیغات است مردم فهمیده اند و مردم خوب چهره آمریکا را شناخته اند و هر چیزی که آمریکا بگوید مردم می دانند که بر عکس است.

اما با این وجود، روابط سیاسی و اقتصادی بین ایران و پاکستان می تواند بسیار بیشتر از حد کنونی ارتقاء یابد. عملیات تروریستی که در پاکستان رخ داده باعث ناراحتی همه‌ی جامعه‌ی ایرانی شده که این موضوع ایجاب می کند همکاری های دو کشور در زمینه مبارزه با تروریسم ارتقاء یابد. در این زمینه باید مسائل جزئی که مانع تسهیل روابط تجاری بین دو کشور شده هر چه زودتر رفع شود.

ایران و پاکستان به عنوان دو بازیگر مهمّ جنوب غربی آسیا با داشتن مرزهای مشترک پهناور تأثیرگذاری مهمی بر تحوّلات بین المللی داشته­اند. ضرورت های سیاسی و ژئو­استراتژیکی بین ایران و پاکستان با وجود اختلاف در منافع و چشم اندازهای سیاسی در مورد مسائل منطقه­ای و جهانی، باعث رابطه­ ی نزدیک بین دو کشور شده است.

ماهیت و محتوای روابط دو جانبه­ی ایران و پاکستان در مورد مسائل منطقه­ای و بین المللی مختلف از جمله مسائل امنیتی و مرزی متغیر افغانستان، هندوستان و آمریکا، منافع فرقه‌ای شیعه و سنی و گروه­های بنیادگرا وسلفی، مسئله‌ی هسته‌ای و نیروهای ناتو می‌تواند بر آینده روند صلح و ثبات در آسیا تاثیرگذار باشد.

مهمترین متغیر در روابط ایران و پاکستان بعد از انقلاب اسلامی به طور عام و پس از یازدهم سپتامبر به طور خاص عامل امنیت استراتژیک در یک محیط ژئو استراتژیک در منطقه می باشد. در واقع با توجه به موقعیت ژئوپلیتیکی و ژئو­استراتژیکی دو طرف و مسائل امنیتی بین آنها، روابط مابین دو کشور و نگاه استراتژیک سیاست­گذاران دو طرف به هم در زمینه­های مختلف نیز از مجرای محیط ژئو استراتژیک امنیتی و بالابردن توان امنیتی خود در منطقه بوده است.

منبع: بولتن نیوز
برچسب ها: ایران ، پاکستان ، امنیت
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: ایران، پاکستان، امنیت، افغانستان، جندالشیطان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی