نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 14 بهمن 1393
سرانجام عراق ستیزی رجوی به ثمر نشست و گریبان اموات خفته در گوشه و کنار اشرف را گرفت. جای تعجب نیست، چون سزای صدام نوازی و مردم ستیزی رجوی غیر این نیست، حتی پاپیچ اموات هم می شود و خواب آرام را از آنها می گیرد، خواه گناهکار باشند و یا مظلوم بیگناه، آتش که روشن شد تر و خشک را با هم می سوزاند، کلنگ خشم خلق قبر شاه و گدا را خراب می کند، با عرب و عجم هم رودربایستی ندارد ...
سایت های وابسته به فرقه رجوی خبری درباره تخریب و انهدام گورستان اشرف درج کرده اند و با سوز دل به گله و شکایت از عراقی ها پرداخته و این واکنش اعتراضی را به نیروهای تحت امر هادی عامری نسبت داده اند.

سرانجام عراق ستیزی رجوی به ثمر نشست و گریبان اموات خفته در گوشه و کنار اشرف را گرفت. جای تعجب نیست، چون سزای صدام نوازی و مردم ستیزی رجوی غیر این نیست، حتی پاپیچ اموات هم می شود و خواب آرام را از آنها می گیرد، خواه گناهکار باشند و یا مظلوم بیگناه، آتش که روشن شد تر و خشک را با هم می سوزاند، کلنگ خشم خلق قبر شاه و گدا را خراب می کند، با عرب و عجم هم رودربایستی ندارد، همین است.
جلوی خشم و کین قربانیان سرکوب و خشونت را نمی توان گرفت. آنها تصمیم گرفته اند تمام علائم، نشانه ها، سمبل ها و آثار تاریخی که حکایت از فرقه تروریستی رجوی دارند را با خاک یکسان کنند، حال چه برج های اشرف باشند و یا سنگ قبرهای گورستان و قبرهای دسته جمعی، فرقی نمی کند. در این میان شخص رجوی مقصر اصلی است، فریبکار زمانه، جوانان ایرانی را با هزار حقه و نیرنگ به عراق کشاند و به کشتن داد. رجوی از شنزارهای عراق گورستانی با زرق و برق بسیار ساخت. هرگز به سقوط صدام و آمدن روز مکافات نمی اندیشید. امروز همان روز موعودی است که عراقی ها در انتظار فرا رسیدنش بودند و رجوی هیچوقت پیش بینی آن را نمی کرد.

جنایتی که عوض دارد، گله ندارد. رجوی چه ظلم های بیشماری علیه مردم عراق مرتکب شد، امروز باید به سزای مکافات خود برسد، تخریب سنگ قبرهای رجوی هم یکی از تسویه حساب های مردم عراق با اوست. با این تفاوت که خودش از صحنه مجازات گریخته و مردگان متحرک لیبرتی و اموات اشرف را بر جای گذاشته است تا تاوان ظلم و ستم او علیه مردم عراق را بپردازند.

در عراق امروز برای مردم و میهمانانش امنیت جانی و مالی وجود ندارد. هر لحظه عملیات تروریستی، قتل و خونریزی، انفجار و سربریدن این و آن؛ وقتی در محلی امنیت نباشد، حساب اموات و سنگ قبرهایشان از پیش معلوم است. رجوی نه به فکر حمایت و نگهداری زندگان اشرف و لیبرتی است و نه جرأت پاسبانی از گورستان متروکه اشرف را دارد. پس اعتراض و انتقاد، شکایت و شکوه اش وارد نیست.
نزدیک به سه هزار نفر زن و مرد بیگناه و پا به گور در کمپ لیبرتی گرفتار شده اند، کسی برای نجات آنها قدمی بر نمی دارد؛ حالا چه شده که برای قبر تکانی عراقی ها شیون و زاری می کند؟
در شرایطی که مردم عراق هر وقت میل و اراده کنند لیبرتی را با موشک شخم می زنند. رجوی اصل را رها کرده و به فرع چسبیده است. کسی هم به شیون و زاری رجوی توجهی نمی کند. در کشوری که قتل و کشتار رایج و دزدی و غارت تا سربریدن معمول گشته، شکستن سنگ قبر عجیب نیست.
البته اوضاع عراق موجب شده که تاکنون بعضی از علائم و آثار رجوی دست نخورده باقی بمانند که به محض آرام شدن وضعیت و پیش آمدن فرصت هیچگونه سمبل و نشانی از فرقه تروریستی رجوی باقی نمی گذارند. کارنامه سیاه رجوی در عراق و ایران عامل واکنش تخریبی مردم است.

در عریضه شورا آمده است:
مقاومت ایران بار دیگر دولت آمریکا، دبیرکل ملل متحد، نماینده ویژه دبیرکل، کمیسر عالی حقوق بشر و پناهندگان ملل متحد را به اقدام فوری برای جلوگیری از این روند و حفاظت از مزار متوفیان در اشرف فرا می خواند.
عجب انتظار بی جایی، وقتی اربابان ریز و درشت رجوی نمی توانند از ساکنان لیبرتی حفاظت کامل بنمایند و بارها شاهد موشک باران آنها بوده ایم، پس حمایت از سنگ قبرهای اشرف وارد نیست.
تاکنون شاهد میوه چینی و سوءِ استفاده رجوی از زندگان بودیم بعد نوبت به استثمار مردگان رسید، حالا هم وقت سنگ قبر به سینه زدن رجوی است، فردا مراسم خوردن و مصادره خیرات، خرما و حلوای اموات است، در پایان سازمان ملل و آمریکا شکایت می برد، گویا بان کی مون و اوباما وکیل و وصی و قیم تروریست های جاندار و بی جان هستند.


نوید رهایی
1393/11/14

طبقه بندی: آرشیو 93،  اشرف نیوز،  پرونده، 
برچسب ها: سوءِ استفاده تبلیغی رجوی از گورستان اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی