نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 14 بهمن 1393
اصل و اساس سیاست اسرائیل در این مورد آن است که به هر شکل ممکن ایران را زمین‌گیر و از طرق گوناگون از جمله با هراس‌افکنی در زمینه‌های گوناگون، فشارهای غیرمنطقی بر ایران را موجه و ادامه‌دار ساخته و از عادی شدن شرایط در قبال ایران جلوگیری نماید ...

مجاهدین در خط ایران‌ستیزی رژیم صهیونیسی
گروه تروریستی مجاهدین که پس از سرنگونی صدام و آشکار شدن به گل نشستگی شیوه خشونت بار و وحشیانه اش برای ادامه حیات، از همه جهت تحت فشار قرار گرفت و از آنجا که فاقد کمترین قدرت برای به دست گرفتن ابتکار عمل لااقل برای حفظ موجودیت خود بود، در جستجوی روزنه‌ای برای نفس کشیدن، خط دنباله‌روی از اسرائیل را علنی کرد و طابق النعل بالنعل رژیم صهیونیستی حرکت نمود. صدها مورد از مواضع و درخواستهای مشابه، حتی با به کاربردن واژه‌های یکسان در طول ده سال گذشته و به ویژه در جریان مباحث مربوط به فعالیتهای هسته‌ای ایران، بین رهبران رژیم صهیونیستی و مجاهدین، گواه روشنی بر وجود یک سیاست واحد بین آنان است.
از این رو جهت‌گیری باند ضدایرانی رجوی در حال حاضر را نیز بایستی در چارچوب سیاستهای اسرائیل و جنگ طلبان ایالات متحده که متعهد به تأمین امنیت اسرائیل و دارای منافع مشترک با این رژیم می‌باشند، تحلیل و از خلال آن واشکافی و رهگیری کرد.
اصل و اساس سیاست اسرائیل در این مورد آن است که به هر شکل ممکن ایران را زمین‌گیر و از طرق گوناگون از جمله با هراس‌افکنی در زمینه‌های گوناگون، فشارهای غیرمنطقی بر ایران را موجه و ادامه‌دار ساخته و از عادی شدن شرایط در قبال ایران جلوگیری نماید.
در این راستا و در مقابل سیاست اوباما در باره ایران، این جریان استراتژی متفاوتی را در پیش گرفته است که برخلاف گذشته که صرفاً بر روی فعالیتهای هسته‌ای ایران و خطرناک بودن تمرکز داشت، اکنون به فضاسازی در باره غیرقابل مهار بودن خطر ایران در صورت عادی شدن روابطش با غرب هشدار می‌دهند و با خارج شدن از چارچوب سیاسی و موضوع هسته‌ای - که در همان بدو مذاکرات واهی بودن اتهامات به ایران در این زمینه محرز شد - به فضایی ایدئولوژیک پناه آورده و علیه ایران نفرت پراکنی می‌کنند. اسرائیل با این شیوه که اگر ایران فرصت بیابد بر همه کشورهای عربی تسلط خواهد یافت و آنگاه جایی برای تنفس آمریکا و اسرائیل نخواهد گذاشت و مجاهدین با مشابهت‌سازی بین داعش و ایران تلاش می‌نمایند تا مذاکرات را به بن بست بکشانند.
این تغییر رویکرد و برگزیدن این سیاست البته قبل از هر چیز نشان می‌دهد که اتهامات اسرائیل و اقمارش در موضوع پرونده هسته‌ای ایران کاملاً سیاسی، دور از واقعیت و صرفاً یک حربه برای پیشبرد استراتژی ایران ستیزی بوده است.
اما اتهامات ساخته شده در دوره اخیر نیز که دست کمی از همان اتهامات هسته‌ای ندارد و بخصوص از جانب ابرازکنندگان آن که پرونده‌ای کامل از شرارت و تروریسم دارند، قابل توجه است. رژیم صهیونیستی با کارنامه‌ای از جنایت و قانون‌شکنی که حتی از جانب حامیان غربی‌اش نیز قابل دفاع نیست و باندرجوی که پرونده‌ای مشحون از خونریزی، قساوت و جنایت دارد، بازیگران این معرکه هستند!
رهبری مجاهدین در این دوره در نهایت بلاهت و در حالی که ایران به عنوان جدی‌ترین نیروی ایستادگی در مقابل افراطی‌گری و داعش شناخته شده است، تبلیغاتی را علیه ایران به راه انداخت که در آن تلاش شده است به نحوی پیوندی بین ایران و داعش برقرار سازد، اتهاماتی نظیر «خلیفه‌گرایی» و «منبع معنوی افراط‌گرایی» و...
اگرچه برخی به درستی و با ظرافت این نکته را یادآوری کردند که این داعش که اکنون مجاهدین پس از تنفر عمومی جامعه جهانی از رفتار و اقدامات آنان، ابتدا از سوی مجاهدین به عنوان عشایر انقلابی معرفی شدند و آزادسازی موصل توسط آنها را شادباش گفتند، اما نکته قابل توجه خطی است که مجاهدین مبتنی بر سیاست اسرائیل از این تبلیغات پیش می‌برند و همانگونه که یادآور شدیم بیان کننده آن است که در این استراتژی اساساً همه چیز باید علیه ایران به کارگرفته شود!
اما اتخاذ چنین تاکتیکی، تأثیری معکوس داشت، تاجایی که یک فرافکنی به شمار می‌آید، به گونه‌ای که از ورای تمام تلاشهایی که برای اتهام‌زنی به ایران انجام گرفت این چهره واقعی فرقه رجوی بود که عیان‌ترشد، به ویژه در موضوع «خلیفه‌گری»، «خشونت‌طلبی» و «جهادنکاح» که از شباهتهای قریب مجاهدین به داعش است، نگاهها بیش از پیش متوجه این گروه شد و از سوی اعضای سابق این گروه دهها یادداشت در باره وجوه تشابه مجاهدین با داعش به رشته تحریر در آمد!
با این کارنامه و با مواضع و عملکردی که فرقه آدمکش رجوی از خود برجای گذاشته است، طبیعتاً نمی‌تواند هیچ عنصر منفوری را قبل از آن که متوجه عملکردش نشود - همچون رژیم کودک‌کش اسرائیل - به ایران نسبت دهد. از این رو رجوی برای بالابردن تأثیر اتهاماتش ناگزیر است که ابتدا دار‌ودسته خود را منحل کند و چند سالی صبر کند تا شاید اقدامات وحشیانه‌اش - که الهام بخش القاعده و داعش بوده است - در خاطره ها کم رنگ شود و آنگاه بساط تبلیغاتی را که مورد نظر و خواست اسرائیل است، پهن کند. شاید آن وقت توان درک آن را پیدا کند که اتهامات رژیم جانی و کودک‌کش اسرائیل خود اساساً مایه تطهیر متهمان است.
ایران دیدبان
1393/11/14Rudy Giuliani with MEK leader Maryam Rajavi

«دشمن دشمن من، دوست من است»


Rudy Giuliani with MEK leader Maryam Rajavi

پیام علی راس به مریم رجوی


طبقه بندی: آرشیو 93،  پرونده،  اسراییل، مجاهدین، 
برچسب ها: اسرائیل، منافقین مجاهدین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی