نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 14 بهمن 1393
دیدار خطرناک والدین با فرزندان

تصویر بالا،چهره ناراحت سمیه محمدی را در زمانی نشان می دهد که منافقین اعضای سازمان را مجبور می کنند در اعتراض به حضور خانواده ها در مقابل کمپ منافقین خودنمایی کنند.
منافقین بیشتر بر روی خانواده‌هایی متمرکز هستند که در تلاش هستند به هر نحوی شده است فرزندانشان را از زندان‌های منافقین رهایی بدهند. با این حال تجربه نشان داده است که همین افرادی سازمان آنها را مجبور می کند به خانواده‌هایشان توهین کنند در اولین فرصت سعی می‌کنند خودشان را از سازمان رهایی بخشند.

مهمترین حادثه ای که بیشترین ریزش نیرو در گروهک تروریستی منافقین را رقم زد،حضور خانواده های اعضا در اطراف کمپ های منافقین و دیدارهایی بود که در این راستا شکل گرفت و به جرئت می توان اذعان کرد که بزرگترین تهدیدی که مدیران سازمان برای خود احساس می کنند، ظهور زمینه های زندگی برای اعضا از طریق رویدادهایی همچون دیدار با خانواده ها است.

دیدار خطرناک والدین با فرزندان

از سوی دیگر منافقین برای نا امید کردن خانواده ها اعمالی را صورت می دادند که در یکی دو سال اخیر بدلیل عدم حضور آنها در اطراف کمپ‌های منافقین، در رسانه هایشان به آن می پردازند، توهین، فحاشی و مامور خواندن خانواده‌ها، آن هم از زبان فرزندان و همسرانشان است.


منافقین بیشتر بر روی خانواده‌هایی متمرکز هستند که در تلاش هستند به هر نحوی شده است فرزندانشان را از زندان‌های منافقین رهایی بدهند. با این حال تجربه نشان داده است که همین افرادی سازمان آنها را مجبور می کند به خانواده‌هایشان توهین کنند در اولین فرصت سعی می‌کنند خودشان را از سازمان رهایی بخشند. از طرفی سازمان سازوکارهای امنیتی فراوانی را برای جلوگیری از این اتفاق صورت می دهد، چرا که هزینه های پس از جدایی افراد برای سازمان بسیار زیاد به نظر می رسد. یکی از افرادی که علاوه بر تلاش خانواده اش برای جدایی از سازمان، مجبور شد مطالبی را هم از تلویزیون منافقین و هم از رسانه های مکتوب ایشان علیه خانواده اش اذعان کند سمیه محمدی است.

دیدار خطرناک والدین با فرزندان

تصویر بالا،چهره ناراحت سمیه محمدی را در زمانی نشان می دهد که منافقین اعضای سازمان را مجبور می کنند در اعتراض به حضور خانواده ها در مقابل کمپ منافقین خودنمایی کنند.

این تصویر توضیحی نمی خواهد و حالت برخورد یک عضو منافقین با خانواده اش نمونه ای از اغلب اعضای این سازمان را نشان می دهد چگونه و با چه حالتی از ناراحتی مجبور می شوند مقابل عزیزانشان قد علم کنند. مطمئنا حضور مجدد خانواده های اعضای سازمان مجاهدین در مقابل کمپ لیبرتی موجی جدید از فرار اعضا و رهایی ایشان از زندگی پادگانی را رقم خواهد زد.

 نوید رهایی
1393/11/14طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  اشرف نیوز،  پرونده،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: گروهک تروریستی منافقین، سمیه محمدی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی