نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فریاد آزادی، پاریس، ششم فوریه ۲۰۱۵:… مسعود رجوی در یک پیام صوتی و تصویر گذاری شده با نشان دادن عکسها و اسم بیش از ۴۰ نفر از جدا شدگان و مخالفان و منتقدان رهبری این سازمان و سیاستهای خشونت طلبانه و تروریستی آن و با بهره برداری از احساسات مذهبی برانگیخته شده به مناسبت مذکور فرمان قتل این افراد را با تأکید و عصبانیت بیش از گذشته صادر کرد و در این پیام ...

نامۀ ۷۸ نفر از اعضای سابق و منتقدین مجاهدین خلق در مورد تهدیدات رجوی
2015/02/06 by Iran Interlink

نامه سرگشاده اعضاء جدا شده و منتقدین سازمان مجاهدین خلق به رئیس جمهور فرانسه
 
جناب آقای فرانسوا اولاند رئیس جمهور محترم فرانسه؛
 
چندی قبل ۱۷ شهروند فرانسوی قربانی آزادی بیان در پاریس شدند. کشور فرانسه دویست سال قبل بهای سنگینی برای آزادی بیان پرداخت . از آن تاریخ به این سو پرچم آزادی را در جامعۀ خود پیوسته برافراشته نگهداشته است .از این رو بود که فرانسه لقب مهد آزادی گرفت. ما اعضای جدا شده و منتقدین سازمان مجاهدین خلق ایران این جنایت را بشدت محکوم کرده و همدردی مان را با خانواده های قربانیان و بخصوص با جامعه روزنامه نگاران که با خون خود بهای آزادی قلم و بیان را پرداختند ابراز می داریم.
 
آقای رئیس جمهور؛
 
ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین خلق که هریک به نوعی توانستیم از زندان تشکیلات فرقه ای و سرکوبگر این سازمان نجات پیدا کنیم و ایرانیان مخالف و منتقد این سازمان که در کشورهای اروپائی بخصوص در فرانسه زندگی می کنیم از آن روزی که شروع به افشای واقعیت های درونی این سازمان و جنایت های جنگی و تروریستی و نقض حقوق بشر توسط رهبری آن کردیم چندین بار تا کنون به صورت قانونی و با اجازۀ مسئولین ذیربط فرانسوی گردهمایی و میز کتاب و آکسیون در پاریس داشتیم که درهر بار مورد تهاجم و ضرب شتم فدائیان مسعود رجوی قرار گرفتیم. رهبر این سازمان یعنی مسعود رجوی که سال ۱۹۸۶ از فرانسه به عراق نقل مکان کرد درفوریه سال ۱۹۹۵ رسما در چندین نشست درونی سازمان مجاهدین خلق در عراق دستور قتل اعضای جدا شده از این سازمان را صادر کرد و به تمامی افراد خود اعلام نمود به هر صورتی که می توانند و در هر کشوری باشند این دستور را اجرا کنند. از آن تاریخ تا کنون بارها بر اجرای این حکم اصرار کرده است که آخرین آن ۲ نوامبر ۲۰۱۴ مصادف با یک روز مهم مذهبی مسلمانان شیعه بود که در یک پیام صوتی و تصویر گذاری شده با نشان دادن عکسها و اسم بیش از ۴۰ نفر از جدا شدگان و مخالفان و منتقدان رهبری این سازمان و سیاستهای خشونت طلبانه و تروریستی آن و با بهره برداری از احساسات مذهبی برانگیخته شده به مناسبت مذکور فرمان قتل این افراد را با تأکید و عصبانیت بیش از گذشته صادر کرد و در این پیام روی ضرورت این اقدام چندین بار تأکید ورزید وحتی وصیت کرد که اگر خودشان نتوانستند، نسل آیندۀ آنها این کار را انجام دهد. این پیام که به صورت مستقیم در کمپ لیبرتی در عراق با صدای خود مسعود رجوی رهبر عالی و مادام العمر این سازمان برای افراد و کادرهای آن در کمپ مذکور ایراد شده است در تلویزیون و سایتهای رسمی این سازمان پخش و منتشر شده و هنوز در این سایتها موجود می باشد.
 
آقای رئیس جمهور؛
 
با توجه به اینکه تمامی این افراد تهدید به قتل شده توسط رهبر سازمان مجاهدین خلق ایران به صورت رسمی و قانونی در خاک اروپا هستند و تعدادی نیز در فرانسه به عنوان پناهندۀ سیاسی اقامت دارند و از آنجا که در پیام مسعود رجوی مخاطب این فرمان به عنوان مأموران اجرای آن به صراحت عناصر و مسئولان و افراد این سازمان در اروپا و مشخصا همسرش مریم رجوی مقیم فرانسه می باشد این فرمان قتل نقض آشکار حاکمیت کشورهای اروپایی بویژه فرانسه و تهدید به انجام اعمال تروریستی در خاک این کشورها از جمله کشور شما به شمار می رود.
 
آقای اولاند رئیس جمهور محترم فرانسه؛
 
متأسفانه مقر مرکزی این فرقۀ خطرناک و خشونت طلب در استان وال دواز در خاک فرانسه و نزدیک پایتخت این کشور قرار دارد. بیش از سه دهه است که این مقر تحت حمایت دولت فرانسه می باشد در حالیکه در داخل آن مناسبات به غایت قرون وسطایی با جداسازی کامل زن و مرد و ممنوعیت ارتباط آزادانۀ افراد آن با دنیای بیرون همچون تشکیلاتشان در عراق حاکم است. یک مورد از حرکات وحشناک و خشونت طلبانۀ سازمان مجاهدین خلق ایران بعد از واقعه ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ در فرانسه بود که طی آن مریم رجوی همسر مسعود رجوی و رهبر آن سازمان در اروپا همراه تعدادی از کادرهای بالای این سازمان توسط پلیس فرانسه به اتهام داشتن طرحهای انجام اعمال تروریستی در اروپا و نیز پولشویی دستگیر شدند و به دنبال آن به دستور سران سازمان مجاهدین خلق و مشخصا مریم رجوی بیش از ۱۰ نفر از افراد تشکیلات این فرقه خودشان را در خیابانهای پاریس و لندن و ژنو به آتش کشیدند. آنها با این اقدام وحشیانه و خشونت طلبانه شان در میان مردم پاریس وحشت انداختند تا با این شیوه بتوانند از قانون و عدالت فرانسه فرار کنند. و همچنین این سازمان از ابتدای پیشرویهای گروه تروریستی داعش در عراق پیوسته در رسانه ها و بیانیه هایش از این گروه و اقداماتش در عراق تحت عناوین “عشایر و مردم انقلابی عراق” حمایت کرده است.
 
آقای فرانسوا اولاند عزیز؛
 
تنها جرم اعضای جدا شده از این سازمان و نیز منتقدین و مخالفان آن که این همه تهدید به مرگ می شوند و مورد ضرب و شتم قرار می گیرند این است که قلم به دست گرفته اند و آنچه را که خودشان در طی سالیان متمادی حضورشان در داخل تشکیلات آن دیده اند و مشخصا اقدامات سرکوبگرانه و تروریستی آن و واقعیتهای درون این فرقۀ افراطی و بنیادگرای مذهبی را برای هموطنان خود بیان می کنند. مسعود رجوی همچون تروریستهای بنیادگرایی که روزنامه نگاران فرانسه را به جرم آزادی بیان ترور می کنند تمام تلاش خود را می کند که این قلم ها را بشکند و دهان ها را ببندد تا واقعیت وحشتناک درون این فرقه برملا نشود. ما اعضای جدا شده از این سازمان و ایرانیان مخالف و منتقد رهبری آن، بخصوص آن تعداد که بعنوان شهروند فرانسوی و یا پناهنده و مقیم فرانسه در کشور شما مهد آزادی و حقوق بشر زندگی می کنیم با توجه به تهدیدات جدیدی که توسط رهبر سازمان مجاهدین علیه جان ما انجام شده است امنیت جانی نداریم و آزادی بیان و قلم ما نیز در کشور شما همچون آزادی بیان و قلم روزنامه نگارانتان مورد تعدی قرار می گیرد.
 
از این رو با توجه به سخنرانیهای اخیر آنجناب که در آنها ضمن تأکید بر ضرورت حفاظت از جان شهروندان گفتید که دولت فرانسه برای مقابله با تروریسم مصمم است و اقدامات لازم برای مقابله با تروریسم در سطح اروپا اتخاذ خواهد شد درخواست داریم که دستورات لازم را برای رسیدگی به این مسألۀ خطیر و اتخاذ اقدامات ضروری برای جلوگیری از فعالیت و تهدیدات سران و کادرهای این تشکیلات مخوف فرقه ای که تحت نام سازمان مجاهدین خلق ایران در شهر اورسوراواز در استان والدواز فرانسه به رهبری مریم رجوی مستقر هستند صادر فرمایید. با تقدیم احترامات:
 
رونوشت به:
 
- وزارت کشور فرانسه
 
- کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد – ژنو
 
- رسانه های فرانسه
 
- سازمان عفو بین الملل
 
- کمیتۀ بین المللی صلیب سرخ – ژنو
 
- مسئول سیاست خارجی اتحادیۀ اروپا
 
- رئیس و نمایندگان پارلمان اروپا
 
- دفتر نخست وزیری عراق
 
- رسانه های عراق
 
امضا کنندگان
 
۱- محمد کرمی
 
۲- قربانعلی حسین نژاد
 
۳- مهرداد ساغرچی
 
۴- حمید سیستانی
 
۵- غفور فتاحیان
 
۶- علی جهانی
 
۷- مجید روحی
 
۸- احسان بیدی
 
۹- نیاز سلیمی
 
۱۰- نیلوفر سرفراز
 
۱۱- بتول سلطانی
 
۱۲- حمیرا محمد نژاد
 
۱۳- زهرا معینی
 
۱۴- نسرین ابراهیمی
 
۱۵- شیرزاد جلیلی
 
۱۶- حسن خلج
 
۱۷- عادل اعظمی
 
۱۸- علی اکبر راستگو
 
۱۹- سید امیر موثقی
 
۲۰- جمشید تفریشی
 
۲۱- ادوارد تورنادو
 
۲۲- محمود سپاهی
 
۲۳- مسعود خدابنده
 
۲۴- آن خدابنده
 
۲۵- میترا یوسفی
 
۲۶- ویشا کرمی
 
۲۷- علیرضا نصراللهی
 
۲۸- محمد رضا نجاریان
 
۲۹- مهدی خوشحال
 
۳۰- کریم غلامی
 
۳۱- عبدالکریم ابراهیمی
 
۳۲- فرزاد فرزین فر
 
۳۳- محمد حسین سبحانی
 
۳۴- میلاد آریایی
 
۳۵- منصور نظری
 
۳۶- مهدی سجودی
 
۳۷- شهروز تاجبخش
 
۳۸- احمد محمدی
 
۳۹- ابراهیم خدابنده
 
۴۰ – عاطفه نادعلیان
 
۴۱- کریم حقی
 
۴۲ مهتاب علیپور
 
۴۳- داریوش مجلسی
 
۴۴- حبیب خرمی
 
۴۵- همایون کهزادی
 
۴۶- علی قشقاوی
 
۴۷- آرش صامتی پور
 
۴۸- نادر نادری
 
۴۹- صبا شکر بیگی
 
۵۰- مجتبی رشیدی
 
۵۱- سعید سلطانپور
 
۵۲- حمید رضا سلیمانی
 
۵۳- مهدی نیک بخت
 
۵۴- میرباقر صداقی
 
۵۵- رابعه شاهرخی
 
۵۶- مصطفی محمدی
 
۵۷- محبوبه حمزه
 
۵۸- حوریه محمدی
 
۵۹- محمد محمدی
 
۶۰- مرتضی محمدی
 
۶۱- پروین حاجی
 
۶۲ – حسن عزیزی
 
۶۳ – الف . مینو سپهر
 
۶۴ – وحید سعیدی
 
۶۵ – محمد عراقی
 
۶۶ – حسن پیرانسر
 
۶۷ – محمد ر….
 
۶۸ – محمد رضا آرمانخواه
 
۶۹ – مینا کرمانی
 
۷۰ -امیدوار – ع . م
 
۷۱- حسین سرابی
 
۷۲ – صادق رضائی
 
۷۳ – حمید یوسفی
 
۷۴ – ثریا عبد العزیز
 
۷۵ – ابراهیم ناصیف
 
۷۶ – سعاد سمیر عبد الله
 
۷۷- احمد رضا شفیعی
 
۷۸- حمید رضا بی کسی
 
__

نامه عربی
 
رسالة مفتوحة من منشقین عن منظمة مجاهدی خلق الإیرانیة ومنتقدین ومعارضین لها إلى الرئیس الفرنسی
 
سیادة الرئیس الفرنسی فرانسوا أولان المحترم؛
 
فی الآونة الأخیرة راح ۱۷ من المواطنین الفرنسیین ضحایا لدرب حریة التعبیر. فقد دفعت فرنسا قبل مائتی عام ثمنا باهظا من أجل الحریة وأبقت منذ آنذاک وحتى الآن رایة الحریة مرفوعة دوما فی مجتمعها ولهذا السبب سمیت فرنسا بمهد الحریة. نحن المنشقین عن منظمة مجاهدی خلق الإیرانیة ومنتقدیها ندین بشدة هذه الجریمة معربین عن مؤاساتنا مع عوائل الضحایا خاصة مع الوسط الصحفی الفرنسی الذی دفع ثمن حریة القلم بدماء أبنائه الأوفیاء.
 
سیادة الرئیس؛
 
نحن المنشقین عن منظمة مجاهدی خلق الإیرانیة الذین تمکن کل منهم من الهروب والتخلص بطریقة ما من تنظیمات هذه المنظمة الطائفیة القمعیة ونحن المعارضون والمنتقدون للمنظمة المذکورة نعیش فی مختلف البلدان الأوربیة خاصة فی فرنسا ولکن منذ أن بدأنا بالتحدث والکتابة للکشف عن واقع ما جرى ویجری داخل هذه المنظمة وطبیعتها وجرائمها الحربیة والإرهابیة والانتهاکات المستمرة لحقوق الإنسان من قبل قیادتها أقمنا عدة مرات تجمعات ومعارض کتاب وقمنا بنشاطات إعلامیة فی باریس ولکن تعرضنا فی کل مرة للهجوم والضرب والجرح والشتم من قبل فدائیین لرجوی. یذکر أن زعیم هذه المنظمة وهو مسعود رجوی الذی انتقل فی عام ۱۹۸۶ من فرنسا إلى العراق وفی فبرایر (شباط) عام ۱۹۹۵ أمر رسمیا فی عدة جلسات داخلیة لمنظمة مجاهدی خلق فی العراق بقتل الأعضاء المنشقین عن هذه المنظمة وأکد لجمیع أفرادها وعناصرها أن ینفذوا هذا الأمر بأی طریقة یمکن لهم وفی أی بلد یعیشون فیه. ومنذ ذلک الوقت وحتى الآن قد أصر مرات عدیدة على تنفیذ حکمه هذا آخرها کانت یوم ۲ نوفمبر (تشرین الثانی) المصادف لیوم دینی هام للمسلمین الشیعة حیث ألقى خطابا صوتیا فی شریط مرفق بصور وأسماء أکثر من ۴۰ من المنشقین عن المنظمة والمعارضین والمنتقدین لقیادتها وسیاساتها الإرهابیة والداعیة للعنف أصدر فیه بکل تأکید وغضب أکثر مما مضى وباستغلال المشاعر الدینیة المثارة فی تلک المناسبة أصدر أوامره بقتل المنشقین عن المنظمة والمعارضین له مشددا على ضرورة تنفیذ عملیات القتل هذه وحتى قدم وصیة بأنه إن لم یتمکنوا أنفسهم من تنفیذ عملیات القتل هذه فعلى الجیل القادم أن ینفذها حتما!!. إن هذا الخطاب الذی تم بثه مباشرة فی مخیم الحریة (لیبرتی) فی العراق بصوت مسعود رجوی نفسه أی المرشد الأعلى للمنظمة أمام کل أفراد وکوادر المنظمة تم بثه عبر تلفزیون المنظمة ومواقعها الرسمیة ولا تزال موجودا على هذه المواقع والیوتیوب.
 
سیادة الرئیس؛
 
نظرا لأن کل هؤلاء الأشخاص تم تهدیدهم بالقتل من قبل زعیم منظمة مجاهدی خلق الإیرانیة یعیشون ویقیمون رسمیا وقانونیا فی أراضی أوربا وعدد منهم فی فرنسا بصفتهم لاجئین سیاسیین وإذ إن خطاب مسعود رجوی هذا موجه بصراحة إلى عناصره التنفیذیة أیضا فی اوربا وبوجه خاص إلى عناصر المنظمة ومسؤولیها وأفرادها فی فرنسا بقیادة مریم رجوی المقیمة فی ضواحی العاصمة الفرنسیة باریس فإن مرسوم القتل هذا یمثل خرقا سافرا لسیادة الدول الأوربیة خاصة فرنسا وتهدیدا لتنفیذ أعمال إرهابیة داخل أراضی هذه الدول بما فیها بلدکم فرنسا.
 
السید أولان رئیس فرنسا المحترم؛
 
من المؤسف أن المقر المرکزی لهذه الطائفة الخطرة والداعیة للعنف یقع فی محافظة والدواز الفرنسیة وبالقرب من العاصمة الفرنسیة باریس. ویخضع هذا المقر منذ أکثر من ثلاثة عقود للحمایة من قبل الحکومة الفرنسیة فیما تسود فی داخله مثلما فی تنظیمات المنظمة فی العراق ضوابط وعلاقات متخلفة للغایة عائدة إلى العصور الوسطى حیث تم الفصل التام بین النساء والرجال ومنع الزواج وتشکیل العائلة ومنع الأعضاء من الاتصال بالعالم الخارج من التنظیم. ومن التحرکات الوحشیة العنیفة لمنظمة مجاهدی خلق هی ما جرى إثر أحداث ۱۷ یونیو (حزیران) عام ۲۰۰۳ فی فرنسا والتی قامت فیها الشرطة الفرنسیة باعتقال مریم رجوی زوجة مسعود رجوی وزعیمة المنظمة فی أوربا مع عدد من کبار أعضاء وکوادر المنظمة بتهمة التخطیط لأعمال إرهابیة فی أوربا وکذلک غسل الأموال وإثر ذلک وبأمر مباشر من قادة منظمة مجاهدی خلق وبالتحدید مریم رجوی قام أکثر من ۱۰ من أفراد تنظیمات هذه الزمرة بإحراق أنفسهم فی شوارع کل من باریس ولندن وجنیف. إنهم وبأعمالهم الوحشیة والعنیفة هذه أمام أنظار المواطنین الفرنسیین والأوربیین أثاروا أجواء من الرعب فی محاولة للتهرب بهذه الطریقة الوحشیة من قبضة القانون والعدالة الفرنسیة. کما وإن هذه المنظمة ومنذ بدایة ما قام به تنظیم داعش الإرهابی من عملیات زحف فی أرض العراق عبرت فی وسائل إعلامها وبیاناتها عن دعمها باستمرار لهذا التنظیم الإرهابی المتطرف وأعماله فی العراق بوصفها إیاه بأنهم “عشائر العراق الثوریة” و”الشعب العراقی الثائر”.
 
السید فرانسوا أولان؛
 
إن الذنب الوحید لأعضاء هذه المنظمة المنشقین منها وکذلک منتقدیها ومعارضیها من وجهة نظر قیادتها والذی تهددهم بسببه بالموت وتعرضهم لحملات الضرب والجرح والشتم لیس إلا أنهم أخذوا القلم وکتبوا ویکتبون ما شاهدوه أنفسهم طیلة وجودهم داخل تنظیمات هذه الزمرة المتطرفة الرجعیة للسنوات العجاف لاسیما فی العراق من الأعمال القمعیة والإرهابیة لیطلع علیه مواطنوهم. إن مسعود رجوی ومثل الإرهابیین المتطرفین الذین یغتالون الصحفیین الفرنسیین بسبب ممارسة حقهم فی حریة التعبیر یعمل جاهدا على کسر هذه الأقلام وکم الأفواه فی محاولة لمنع الکشف عن الواقع الرهیب داخل زمرته. نحن الأعضاء المنفصلین عن المنظمة والمعارضین والمنتقدین لقیادتها خاصة أولئک الذین منا یعیشون فی بلدکم مهد الحریة وحقوق الإنسان بصفتهم مواطنین فرنسیین أو لاجئین ومقیمین فی فرنسا نفتقر نحن أیضا إلى الأمن فی حیاتنا وتتعرض حریتنا فی التعبیر والقلم فی بلدکم للتهدید والاعتداء مثلما تتعرض له حریة تعبیر وأقلام الصحافیین الفرنسیین.
 
على ذلک ونظرا لخطابکم الأخیر والذی أکدت فیه سیادتک ضرورة حمایة أمن المواطنین وأرواحهم قائلا إن الحکومة الفرنسیة عازمة على مکافحة الإرهاب واتخاذ الإجراءات اللازمة لمواجهته ومکافحته على الصعید الأوربی’ فنطالب سیادتک بإصدار الأوامر اللازمة للنظر فی قضیتنا الخطیرة هذه واتخاذ الإجراءات الضروریة لإیقاف ما یمارسه قادة وکوادر هذا التنظیم الطائفی الرهیب من نشاطات وتهدیدات تحت مسمیات منها منظمة مجاهدی خلق الإیرانیة والمجلس الوطنی للمقاومة الإیرانیة بقیادة مریم رجوی وهم مقیمون فی مدینة أوفیر سور أواز بمحافظة والدواز الفرنسیة.
 
مع تقدیم فائق الاحترام؛
 
نسخة من الرسالة إلى کل من:
 
- وزارة الداخلیة الفرنسیة
 
- المفوضیة العلیا للاجئین التابعة للأمم المتحدة – جنیف
 
- وسائل الإعلام الفرنسیة
 
- منظمة العفو الدولیة
 
- اللجنة الدولیة للصلیب الأحمر – جنیف
 
- المسؤولة عن السیاسة الخارجیة للاتحاد الأوربی
 
- رئیس ونواب البرلمان الأوربی
 
- مکتب رئاسة الوزراء العراقیة
 
- وسائل الإعلام العراقیة
 
الموقعون:
....................
نوید رهایی
1393/11/17

 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  افشاگری،  فرانسه،  خانم آن سینگلتون،  خانم بتول سلطانی،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی،  کریم غلامی - حسن عزیزی،  آقای حامد صرافپور،  الف مینو سپهر،  نامه خانواده ها ، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی