نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 بهمن 1393
آقای یوسف خوب زمانی در سال 65 اسیر شد و مثل تعداد دیگری از اسیران فریب خورد، به سازمان مجاهدین درعراق پیوست وقسمت بزرگی ازعمرش درمناسبات فرقه ی رجوی، بدون ارسال ودریافت نامه ویا تماس تلفنی با خانواده وآشنایانش در آنجا سپری کرده است.

یوسف خوب زمانی

درحاشیه همایش12-14بهمن 1393انجمن نجات آذربایجان شرقی که اعضای خانواده ها با مسئولان انجمن درد دل می کردند خواهر چشم به انتظار نشسته ی یوسف خوب زمانی هم جزو این دسته بود.


 او می گوید پدر و مادرم از فراق یوسف فوت کردند، البته این کلمه برای رجوی صفتان کوچکترین اهمیتی ندارد چون آنها چیزی جز فریب نمی دانند که اگر می دانستند الان که یوسف 27 سال در آن تشکیلات است تا حالا می گفت برو با خانواده ات صحبت کن .
البته این در آن فرقه پیش نمی آید که مسئولان فرقه به آدم بگویند برو با خانواده ات تماس برقرار کن ولی نفر را موقعی به تماس می آورند که سازمان بخواهد بعنوان پوشش از خانواده ایشان استفاده نماید واگر این ارتباط لو رفت دست به یک داستان سرایی زده و رژیم را دشمن آنها معرفی کند!
در فرقه اینطور نیست که یکی صبح بیدار شود بگوید من امروز می خواهم یک نامه بنویسم و یا یک تلفن به خواهرم بزنم در فرقه اینها مرز سرخ ( خط قرمز) می باشد و نباید به اینها نزدیک شد !
خواهر یوسف با بغض می گوید که الان پاسپورت ام را آماده کردم شاید راه ملاقات باز شود و من یک بار با یوسف دیدارکنم !
 شاید یک روز یوسف هم بیاید و در کنار هم در همان منزل زندگی کند آرزوی هر خواهر است که با برادراش درد دل کند و یا فرزند برادرش را به آغوش بگیرد این حقوق ابتدائی را رجوی از ما خانواده ها ربوده است سالها در حسرت دیدار با برادرم هستم و چنانکه مادرم در حسرت دیدار از این دنیا رفت .
خواهر یوسف اشک چشمانش را پاک کرده می گوید یوسف هم می توانست مثل آقای رحیمی (عضو قدیمی سازمان که چند ماهی است به ایران آمده و در همایش شرکت داشت) از آنجا کنده شود شاید خانواده ایشان او را درسال 82 ملاقات کرده بود و ایشان امیدوار بوده و آن ملاقات او را در آن شرایط برای تصمیم گیری شجاعانه کمک کرده است ولی ما تا حالا نتوانستیم یوسف را ملاقات کنیم.
این خواهر دردمند، دست به آسمان می گیرد و می گوید خدایا کمک کن من هم برادرم را ملاقات کنم و کمک کنم تا از آن جهنم رجوی بیرون بیاید و در هر جا باشد می توانم با او تماس بگیرم .
در ادامه می گوید که من یک زن هستم اگر من با خانواده ها نتوانم بروم برایم سخت خواهد شد که به تنهائی به عراق مسافرت کنم و شما کمک کنید مثل سالهای 82-83 همه با هم برویم و درخواست دارم نامه هایی که به صلیب سرخ نوشتم آنها را بدست برادرم برسانند.
 
منبع خبر: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی
۲۱ بهمن ۱۳۹۳

..............................
نوید رهایی 23 بهمن 93

آقای ابراهیم خدابنده: تشدید تضادها و اختلافات در درون شورای ملی مقاومتطبقه بندی: اخبار،  اخبار روز،  آرشیو 93،  استان ها،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: یوسف خوب زمانی، خواهری در حسرت دیدار برادرش (یوسف خوب زمانی)، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی