نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 24 بهمن 1393
پایگاه خبری الدستور مصر گزارش داد که داعش 21 مسیحی مصری را که به گروگان گرفته بود،اعدام کرده است. پیش‌تر گروهک تروریستی داعش در لیبی که خود را ولایت طرابلس نامیده با انتشار بیانیه‌ای مسئولیت به گروگان گرفتن 21 مسیحی مصری در لیبی را بر عهده گرفته بود.
داعش ۲۱ گروگان مسیحی را اعدام کرد

پایگاه «دابق» وابسته به گروهک تروریستی داعش روز پنجشنبه تصاویری مربوط به اسرای مسیحی مصری که ماه گذشته میلادی در لیبی ربوده بود را منتشر کرد که لباس نارنجی رنگ مخصوص اعدام به تن داشته و به محل اجرای اعدام برده می‌شدند.
در همین راستا پایگاه خبری الدستور مصر گزارش داد که داعش 21 مسیحی مصری را اعدام کرده است. از سوی دیگر خبرگزاری رویترز گزارش داد که «بدر عبدالعاطی» سخنگوی وزارت خارجه مصر در گفت و گو با برنامه «اصوات مصریه» گفت که هنوز از صحت این تصاویر اطمینان حاصل نشده و تیم بحرانی برای بررسی این حادثه تشکیل شده است. وی تأکید کرد که بررسی ها برای تأکید درباره این تصاویر و ادعای داعش ادامه خواهد داشت. پیش‌تر گروهک تروریستی داعش در لیبی که خود را ولایت طرابلس نامیده با انتشار بیانیه‌ای مسئولیت به گروگان گرفتن 21 مسیحی مصری در لیبی را بر عهده گرفته بود.
خبرگزاری فارس
93/11/23
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  اخبار ایران و جهان،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: خبرگزاری فارس، داعش ۲۱ گروگان مسیحی را اعدام کرد، دابق، الدستور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی