نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 27 بهمن 1393
رضا کعبی معاون عبدالله مهتدی رهبر حزب منحله کومله با خیانت به خانواده باعث خود‌کشی همسرش شد.

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان به نقل از سایت سیاسی افشاگری کومله1917: ساعاتی پیش در گروهک کومله همسر رضا کعبی معاون اول سرکرده کومله خودکشی کرد.

بر اساس خبر رسیده، فریال فرشچی(فرح) پس از آنکه باخبر شد رضا کعبی با فریبا محمدی عضو کمیته مرکزی کومله رابطه غیراخلاقی دارد،اقدام به خودکشی نمود. فریال فرشچی از رضا کعبی دارای 2 فرزند بود.
فریبا محمدی که اکنون عضو کمیته مرکزی کومله است، چند بار سابقه ازدواج‌های ناموفق درونی گروهی با افراد مطرح گروه را داشته که از جمله این افراد می توان به عادل رضا قلی مشهور به نوید مهرآورر،مختار احمدی و فواد فقیه نژاد اشاره کرد.
لازم به ذکر است از مدتها پیش در محافل داخلی کومله صحبت از روابط غیراخلاقی رضا کعبی با فریبا محمدی شده بود تا اینکه اخیرا فریال همسر رضا،از ماجرا باخبر شد و در نهایت نیز اقدام به خودکشی کرد.
خبرهایی هر روز از رواج فساد و روابط نامشروع در میان شورای رهبری کومله حکایت دارد، تا آنجا که طرفداران این گروه تروریستی نگاهشان به افرادی که در شورای رهبری قرار دارند تغییر یافته است و از کمک رسانی مادی خود‌داری می‌نمایند، از همین روی گروه به‌خاطر مشکلات مالی دچار کمبود شدید منابع مالی گشته و در چالشی جدی قرار گرفته و در صدد انفصال از رهبری کومله قرار دارد.

دیده‌بان
1393/11/27
طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار، 
برچسب ها: خیانت به خانواده، رضا کعبی معاون عبدالله مهتدی رهبر حزب منحله کومله، کومله، فریال فرشچی(فرح)، فریبا محمدی، شورای رهبری، عادل رضا قلی مشهور به نوید مهرآورر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی