نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 3 اسفند 1393
درد بی درمان رجوی یکی و دوتا نیست که چاره ای برای علاج آنها بیندیشد، با سیلی هم نمی تواند صورت خود را سرخ کند. از همه مصیبت ها که بگذرد، پدیده ی جداشده ها و فراریان معترض فرقه مسئله ای نیست که حل شود و از عوارض آن رهایی یابد ...

رجوی
رجوی روزی بر اریکه قدرت، مسند ریاست، فرماندهی کل ارتش صدام نشان، یگانه رهبر عقیدتی مجاهدین خلق، شاه کلید حرمسرای اشرف و ... بود ولی در چشم بهم زدنی قدر و قدرتش به ذلت، فرماندهی اش به اطاعت از آمریکا و ضلالت تبدیل گشت. اشرف پایتخت فرقه از دست رفت و عاقبت پایگاه سپاه بدر شد. چه آسان و ناباورانه خیابان صدش به 110 تغییر نام یافت و دیدیم که سرانجام بایگانی امواتش به چه سرنوشتی گرفتار شد. از طرفی رجوی از ترس دستگیری و محاکمه و مجازات در چنان سوراخی خزیده که مجبور است هر روز بیشتر در آن فرو رود.
اعضای فرقه، اشرفی های دیروز و لیبرتیست های امروز را به حال خود رها کرد و تنها گذاشت. درد بی درمان رجوی یکی و دوتا نیست که چاره ای برای علاج آنها بیندیشد، با سیلی هم نمی تواند صورت خود را سرخ کند. از همه مصیبت ها که بگذرد، پدیده ی جداشده ها و فراریان معترض فرقه مسئله ای نیست که حل شود و از عوارض آن رهایی یابد.

روزی از سر و صدای بلندگوهای خانواده ها در اطراف اشرف شکایت می کرد، به خاطر صدا رسانی 300 تا 600 بلندگو به سازمان ملل شکایت برد، ولی راه به جایی نبرد. امروز هم از افشاگری بیش از 1000 جداشده به تنگ آمده و جیغ ممتد می کشد، غم از دست رفتن اشرف و درد گرفتار شدن در لیبرتی و آبروریزی جدایی اخراجی های آلبانی از یک طرف، حال باید ضربات تبلیغاتی و به حق جداشدگان را نیز بپذیرد و تحمل کند. عجب سرنوشتی! رهبر رجزخوان دیروز و رهزن ترسوی امروز به هذیان گویی و خالی بندی افتاده و از هیچ و پوچ هزار اشرف می سازد و باز خودش را فرمانده کل ارتش آزادی می نامد! گویا تا قیامت قصد بیدار شدن از خواب غفلت و بیرون آمدن از سوراخ ذلت و اعتراف به انحراف و اشتباهات خود را ندارد. سازمان مجاهدین خلق را به فرقه ای سکت و بسته تبدیل کرده است، فرقه ای با چند هزار عضو مسخ شده، هیپنوتیزم گردیده که قدرت تصمیم گیری، انتخاب و اختیار نداشته و ندارند. محدود افرادی که به خود آمده و قصد فرار و جدایی دارند. در اولین واکنش با موانع ناشی از خفقان و سرکوب های درون تشکیلاتی مواجه می شوند. زندانبابان فرقه در لیبرتی و دیگر پایگاههای فرقه فرصت هرگونه اقدام رهایی بخش را از قربانیان مظلوم می گیرند.

در چنین شرایطی رجوی کدام گره، مشکل و معضل خود را می تواند، باز کند؟ آیا امکان قدمی به جلو و عبور از بحران های مرگبار را دارد؟ هرگز. به همین دلیل است که چاره ای جز ادامه دروغبافی، سراب سازی، فریبکاری، شیادی و رمالی را ندارد. باز وعده های پوچ، باز سراب های واهی و بازدارنده برای جلوگیری از فروپاشی فرقه، باز خودزنی و ادمه خفقان و سرکوب برای اینکه کسی از لیبرتی فرار نکند و چند روزی به عمر ننگینش بیفزاید.

در شرایطی که ساکنان لیبرتی تا زانو در باتلاق و منجلاب فرو رفته اند، بر طبل گرد و خاک و ریزگردهای مهاجم به ایران می کوبد و می خواهد کف آب گیرد و دستاویزی برای محکوم کردن رقیب داشته باشد. مریم قجر مسئله ریزگردها و ایران را سیاسی می کند و بدون اشاره کردن به منابع و عوامل آن ایران را محکوم می کند تا از هوای گرد و غباری خوزستان ماهی بگیرد! عجب! خیانت پیشگان ضد خلق از مزدوری اجنبی و طبل زنی برای ادامه تحریم های اقتصادی خسته شده و ره به جایی نبرده اند، حالا هم نوک پیکان ایران ستیزی را به طرف ایران هدف قرار داده و دست به دامن ریزگردها شده اند. لابد سیل و سونامی های قاره های پنجگانه نیز ریشه در آب و هوای ایران دارند.

ما از رجوی انتظار این همه دلسوزی نداشته و نداریم، «کچل اگر طبیب بودی، سر خود دوا می کرد» این کاسه داغتر از آش اگر می تواند، فکری به حال اسرای لیبرتی بکند و چاره ای برای نجات آنها بیندیشد. گرد و خاکی به شهرهای ایران رسیده از شنزارهای اطراف اشرف و لیبرتی سرچشمه گرفته اند و ریشه طبیعی دارند.

به هر حال از کسی که خودش به بلایای آسمانی و زمینی مبتلا شده انتظار نداریم اصل را رها کند و فرع را در پیش گیرد. در حضیض ذلت و خواری دردهای لاعلاج خود را فراموش کرده و اینگونه قضاوت و دیگران محکوم نماید.
1393/12/03
طبقه بندی: آرشیو 93،  پرونده،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: رجوی، فرقه رجوی، درد بی درمان، منافقین، لیبرتی، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی