نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

کمیسر عالی امور پناهندگان سازمان ملل در دیدار با وزیر حقوق بشر عراق، در مورد آینده گروهک تروریستی منافقین به بحث پرداختند.

 http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/12/04/13931204000740_PhotoA.jpg
رایزنی سازمان ملل با دولت عراق در مورد منافقین

«دیوید نیل رایتس»  کمیسر عالی امور پناهندگان سازمان ملل در دیدار با «محمد مهدی البیاتی» وزیر حقوق بشر عراق، به مسأله پناهندگان عراقی پرداختند که در مورد گروهک‌ »منافقین» نیز دقایقی بحث شد.

به گزارش پایگاه خبری ارم نیوز، البیاتی در این دیدار گفت: دولت عراق سعی دارد تا برخی خانواده‌های مجاهدین خلق (منافقین) را به دیدار دو جانبه، مجاب کند.

نیل رایتس نیز موضوع منافقین در عراق را در حال حل شدن دانست و از تلاش‌های دولت آلبانی برای سکونت دادن به برخی از عناصر این گروه خبر داد.

گروهک تروریستی منافقین، پس از سقوط صدام، آماج نفرت‌ها و انزجار مردم عراق قرار گرفت و مطالبات از دولت عراق برای اخراج آن‌ها از کشور روز به روز شدت گرفت.

بنابراین دولت عراق در فروردین 1390 سومین گروه تروریست‌های منافق را از پایگاه اشرف اخراج کرد و در پایگاهی به نام «لیبرتی» در غرب بغداد جای داد. در این جابه‌جایی 3000 منافق به اردوگاه لیبرتی منتقل شدند تا در مرحله بعدی از عراق خارج شوند.

در اسفند سال 1391 دولت آلبانی اعلام کرد که آماده است به 210 نفر از منافقین پناهندگی بدهد در اردیبهشت سال 92 نیز دولت المان آمادگی خود برای اعطای پناهندگی به 100 منافق اعلام کرد.

در آذر سال جاری،  233 تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین در دو مرحله ، از کمپ لیبرتی بغداد خارج شده و به آلبانی منتقل شدند.

خبرگزاری فارس
1393/12/04
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  لیبرت نیوز،  سازمان ملل، 
برچسب ها: سازمان ملل، دولت عراق، ارم نیوز، آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی