نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هواپیماهای آمریکایی، سلاح برای تروریست‌های داعش فرومی‌ریزند

یکی از مسئولان اطلاع‌رسانی بسیج مردمی عراق تاکید کرد هواپیماهای آمریکایی ضمن فروریختن چند محموله سلاح در مناطق تحت سیطره داعش، اقدام به انتقال ده‌ها تروریست به مناطق پاکسازی شده کردند.
مقام مسئول در بسیج مردمی عراق در گفت‌وگو با فارس:
هواپیماهای آمریکایی همچنان سلاح برای تروریست‌های داعش فرومی‌ریزند


«جعفر الجابری» عضو تیم اطلاع‌رسانی بسیج مردمی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد خبر داد که هواپیماهای آمریکایی از طریق چترهایی محموله‌های تسلیحاتی را در مناطق تحت تصرف داعش و حتی در مناطقی آزاد شده فرو می‌ریزند تا تروریست‌ها به آنجا بازگردند.

الجابری گفت: شاهدان در الحویجه استان کرکوک، تاکید کردند که هواپیماهای آمریکایی دیروز (سه‌شنبه) با چندین چتر بسته‌هایی مشکوک را برای تروریست‌های داعش در منطق تحت تصرف آنها انداخته‌اند.

وی افزود: دو هواپیمای ائتلاف بین‌المللی نیز بر فراز آسمان شهر الخالص دیالی به پرواز درآمدند و اخبارها حاکی از آن است که این دو هواپیما در حال انتقال تروریست‌های داعش به این استان بوده‌اند، که اخیرا از چنگ تروریست‌ها آزاد شد.

در شهر المحمودیه در جنوب بغداد، پایتخت عراق نیز خبرها حاکی از آن است که یک هواپیمای ناشناس گروهی از تروریست‌های داعش را که حامل سلاح و تجهیزات بودند در منزل بیت شیخ قاسم سویدان فرود آورده است.

«علی فوزی» فعال مدنی عراقی به خبرنگار فارس گفت: اخبار حاکی است، یک هواپیمای ناشناس، یکصد تن را که مجهز به سلاح و مهمات بودند در منزل شیخ قاسم سویدان در منطقه المحمودیه در جنوب بغداد فرود آورده و ما از مقامات امنیتی در المحمودیه خواسته‌ایم که برای حفظ جان شهروندان منطقه درباره این قضیه تحقیق جدی صورت گیرد.


خبرگزاری فارس
93/12/06
 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  آمریكا، 
برچسب ها: تروریست‌های داعش، شهر المحمودیه، هواپیمای ائتلاف بین‌المللی، سلاح،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی