نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 8 اسفند 1393
در سازمان مجاهدین علیرغم اینکه آنها در اصول خود حتی دم از سانترالیزم دمکراتیک میزنند ولی هرگز در عمل و بطور مادی بدان معتقد نیستند و کسی در سازمان حق داشتن نظر و عقیده شخصی که مطابق با نظر و دیدگاه سازمان نباشد را ندارد!
فرقه تروریستی رجوی برخلاف شعارها و ژستهای دمکراتیکی که بخود می گیرد و بر خلاف تمامی حرفها و ادعاهایی که در تلوزیون خود یا در مصاحبه ها یا سخنرانیهای مسئولین فرقه خصوصا شخص مریم رجوی مطرح می شود مبنی بر آزادی بیان و آزادی عقیده ولی دقیقا 180 درجه عکس آن چیزیست که می گوید.

در سازمان مجاهدین علیرغم اینکه آنها در اصول خود حتی دم از سانترالیزم دمکراتیک میزنند ولی هرگز در عمل و بطور مادی بدان معتقد نیستند و کسی در سازمان حق داشتن نظر و عقیده شخصی که مطابق با نظر و دیدگاه سازمان نباشد را ندارد!
برای نمونه کسی نمی تواند بگوید که من بر سر فلان موضوع که موضع سازمان آنطور بود حرف دارم و آنرا قبول ندارم! به محض گفتن این حرف فرد در هر سطح تشکیلاتی هم که باشد بعنوان فرد زاویه دار شناخته میشود و تمامی برخوردها باو عوض میشود! رفته رفته مسئولیتها و رده تشکیلاتی اش تنزل پیدا میکند و در نشستهای مختلف سوژه میشود و مسئول نشست هم جمع حاضر را که معمولا تعدادی دلقک و نوچه هم دارد را علیه آن فرد میشوراند! اوایل بدین شکل نبود. یعنی حتی تا سالهای 1367 و 1368 یعنی قبل از انقلاب پوشالی مجاهدین وداستانهای طلاق اجباری در سازمان فضا کمی بازتر بود. یعنی حتی اگر فردی با مواضع سازمان زاویه هم میداشت خیلی بصورت زننده باو برخورد نمیکردند و تلاش میکردن تا لااقل در ظاهر هم که شده خود را روشنفکر و دمکراتیک نشان دهند ولی از بعد از سال1370 فضا رفته رفته بسته تر شد . بطوریکه مهوش سپهری که جانشین مسعودرجوی در ارتش بود علنا در نشستها میگفت که ما نیازی به نظر یا عقیده شما نداریم . ما اساسا مغز نمیخواهیم که فکر کند، ما مجاهدی میخواهیم که فقط بشنود و اجرا کند! او میگفت که علت سرنگون نکردن هم همین بوده که شما حتما بایستی قانع شوید تا انجام دهید! و جالب اینکه همین هم شده بود ارزش . در نشستهای رده های پایین تر هم از این  موضوع بعنوان یک ارزش جدید در سازمان نام برده میشد! اساسا در نشستها طوری شده بود که میگفتند که اگر شما نظر و تحلیلی برخلاف آنچه برادر میگوید داشته باشد گناه کرده اید و بایستی ذهنتان را در جمع بگویید تا جمع حسابی برسرتان بریزد و بهتان فحش و ناسزا بگویدتا بلکه پاک شوید!!یعنی میگفتند که مجاهد خلق بایستی عین آنچه رهبری میگوید فکر کند و همان را اجرا کند!
 مثلا بیاد دارم روزی در نشستی که با خودمسعود رجوی داشتیم بر سر مسئله ای که او تحلیل کرده بود جلال گنجه ای که تنها آخوند در سازمان است و تحصیلات حوزه داردو جزء قدیمی ها هم محسوب میشود بلند شد و بر خلاف صحبتهای رجوی حرف زد و گفت بنظر من تحلیل شما باین دلایل درست نیست که بلافاصله با هجمه تعدادی از دلقکها قرار گرفت وکاری بر سر او آورده شد که چندین بار غلط کردن گفت و دلیل آوردکه حرفهای برادر مسعود درست بوده و او متوجه نشده است! جالب اینجا بود که تحلیلهای رجوی هم کاملا اشتباه از آب در آمد و حرف های جلال گنجه ای درست بود!
 اما بر سر همین موضوع هم سازمان سعی دارد که گذشته خود و گندکاری های خودرا طوری نشان دهد که گویا یک سازمان انقلابی با افکاری نو و دمکراتیک است که صدالبته صدو هشتاد در جه عکس آن است!
 مراد
 
منبع: انجمن نجات مرکز فارسطبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار روز،  آشنایی با فرقه رجوی،  استان ها،  جداشدگان از فرقه رجوی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: در فرقه رجوی آزادی بیان و عقیده جرم است،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی