نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 9 اسفند 1393
مدیر امنیت ملی آمریکا با اشاره به کشته شدن ۳۱ هزار نفر در جریان حملات تروریستی در سال گذشته، ۲۰۱۴ را مرگبارترین سال تروریسم بین‌المللی خواند. گروه تروریستی داعش مسئول بسیاری از حملات تروریستی است که در سال 2014 در جهان به وقوع پیوسته است.


۲۰۱۴ مرگبارترین سال تروریسم بین‌المللی
کشته شدن ۳۱ هزار نفر طی ۱۳ هزار حمله تروریستی در جهان
به گزارش گروه بین‌الملل ، مدیر امنیت ملی آمریکا با اشاره به کشته شدن 31 هزار نفر در جریان حملات تروریستی در سال گذشته، سال 2014 را مرگبارترین سال تروریسم بین‌المللی خواند.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو،  طی 9 ماهه نخست سال 2014 میلادی 13 هزار حمله تروریستی به وقوع پیوسته و 31 هزار نفر در جریان این حملات تروریستی کشته شده‌اند؛ این در حالیست که طی سال 2013 میلادی حدود 1500 حمله تروریستی در جریان به وقوع پیوسته بود و 22 هزار نفر طی این حملات کشته شده بودند.

بنابر اعلام فیگارو، گروه تروریستی داعش مسئول بسیاری از حملات تروریستی است که در سال 2014 در جهان به وقوع پیوسته است.

«جیمز کلاپر» مدیر امنیت ملی آمریکا نیز در اظهاراتی اعلام کرد: «سال 2014 از نظر شمار قربانیان تروریسم بین‌المللی سال رکورد است و تروریسم تاکنون اینقدر قربانی نداشته است.»

وی افزود: «از زمان آغاز بررسی سالانه میزان حملات تروریستی در جهان و شمار قربانیان آن، سال 2014 میلادی مرگبارترین سال تروریسم بین‌المللی بوده است و 50 درصد حملات تروریستی جهان در افغانستان و پاکستان به وقوع پیوسته است.»
خبرگزاری فارس
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  اخبار ایران و جهان،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: سال تروریسم بین‌المللی، تروریست، داعش، فیگارو،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی