نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی از سناتورهای دموکرات آمریکایی که از حامیان سرسخت تشدید تحریم‌ها علیه ایران است از گروهک منافقین برای فعالیت‌های انتخاباتی‌اش کمک مالی دریافت کرده است ...


سناتور ، دموکرات ، آمریکا ، منندز ، منافقین ، کمک مالی
کمک‎مالی منافقین به سناتور‎آمریکایی

به گزارش پایگاه خبری اینترسپت، "رابرت منندز" سناتور دموکرات ایالت نیوجرسی یکی از مشهورترین سناتورهای آمریکایی است که در روند انتخابات کنگره در سال 2012 از کمپین‌های حامی اسرائیل کمک مالی دریافت کرده است.

وی همچنین یکی از پیشروترین سناتورهای دموکرات در پیگیری تشدید تحریم‌ها علیه ایران بوده است.

منندز به‌همراه "مارک کرک" سناتور جمهوری‌خواه ایالت ایلینوی از معروف‌ترین دریافت کننده‌های کمک مالی از سازمان‌های حامی اسرائیل در آمریکا به شمار می‌آیند و این دو سناتور نیز همواره حامی تشدید فشارها علیه تهران بوده‌اند.

اما به‌تازگی مشخص شده است که منندز یکی از مهمترین دریافت کنندگان کمک مالی از کسانی است که روابط نزدیکی با سازمان مجاهدین خلق [منافقین] دارند. این سازمان تا همین اواخر در لیست سازمان‌های تروریستی آمریکا قرار داشته است.

جزئیات نشان می‌دهد که منندز که ریاست کمیسیون روابط خارجی سنا را به‌عهده دارد از جولای 2013 تا ژانویه 2014 و حدود شش ماه مانع از اجرایی شدن توافق آمریکا با دولت عراق برای تحویل 24 بالگرد تهاجمی آپاچی شد و دلیل آن را ارتباطات "نوری المالکی" نخست وزیر سابق عراق با ایران دانسته بود.

بر اساس گزارش‌ها منندز بیش از 25هزار دلار کمک از کسانی دریافت کرده که روابط تنگاتنگی با سازمان مجاهدین خلق دارند. البته منندز حدود 300هزار دلار از سازمان‌های حامی اسرائیل کمک مالی دریافت کرده است.

منندز چندی پیش گفته بود توافق هسته‌ای نهایی با ایران حساس است چون وی و "مارک کرک" سناتور جمهوری‌خواه ایلینوی، تأکید کرده‌اند که در صورتی که توافق احتمالی برنامه هسته‌ای ایران را از بین نبرد، به‌کمک کنگره اقدام قاطعی انجام خواهند داد.

منندز در ادامه گفت: ایران هسته‌ای تهدیدی برای منافع ملی و امنیتی آمریکا به شمار می‌آید. این تهدیدی برای تمامی متحدان ما در منطقه است.

........................
نوید رهایی
1393/12/10

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آمریكا،  پرونده،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: کمک‎مالی منافقین به "رابرت منندز" سناتور‎ آمریکایی، سناتور، دموکرات، آمریکا، منندز، منافقین، کمک مالی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی