نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 11 اسفند 1393
رجوی نمی داند و نمی فهمد که وضعیت مرگباری که هم اکنون به آن گرفتارست و در منجلابش دست و پا می زند، متعلق به دوران تحریم هاست، وای به روزی که پرونده هسته ای عاقبت به خیر شود، تسویه حساب جاسوس تروریست های ولگرد فراموش نمی شود ...

 جاسوسی هسته ای منافقین
به مرحله نهایی و پایانی توافق هسته ای و یا عدم توافق بین ایران و کشورهای 1+5 نزدیک می شویم، در این میان تحریم های آمریکا و اروپا از جمله موانع نابحق علیه ایران به شمار می روند که اگر لغو و حذف نشوند احتمال توافق بعید به نظر می رسد.

فرقه جاسوس تروریست منافقین (رجوی)، طی چند دهه خیانت، مزدوری خدمات رسانی به بیگانگان، پیوسته خواستار تشدید تحریم ها، اهرم فشار و حمله نظامی به ایران بوده تا به اهداف شوم خود برسد.
منافقین خواستار ویرانی ایران، نسل کشی، کشتار و خونریزی مردم هستند، همان طوری که در جریان جنگ 8 ساله ایران و عراق مزدور صدام شدند.

در شرایطی که چشم جهانیان به نتیجه مذاکرات پایانی دوخته شده است، مردم و دولت ایران ذره ای از حق قانونی، طبیعی و ملی خود کوتاه نمی آیند. بار دیگر منافقین بیگانه پرست دست به افشاگری دروغ و دخالت مغرضانه زده اند؛ نوکران صهیونیسم این بار مسئله سانتریفیوژهای پیشرفته و گاوصندوق اتمی لویزان را پیش کشیده اند که آن هم به رسوایی و بی آبرویی آنان انجامید و مضحکه خاص و عام شدند.

شکی نیست که دست و پا زدن های هیستریک مدعیان دروغین خلق نمی تواند از این بیشتر آمریکا و اروپا را بفریبد و موجب انحراف نتیجه ی مذاکرات هسته ای شود، چون طرف مذاکره خوب می دانند که منافقین مزدوران صهیونیسم و دیگر سرویس های جاسوسی دنیا هستند و اهداف پشت پرده ی آنها را به پیش می برند. می بینیم در حال حاضر جنگ طلبان آمریکایی، سناتورهای اجاره ای، جیره خواران رجوی با سردمداران رژیم صهیونیستی اسرائیل مخالف حل مسئله انرژی هسته ای ایران هستند. دیگران مخالفتی ندارند، حتی شنیده می شود در مواردی مخالفان تندرو به سفارش آمریکا کوتاه آمده و فقط رجوی کاسه داغتر از آش شده و تنها هیزم بیار معرکه هسته ای شده است.

از طرفی منافقین جاسوس با کارشکنی و سنگ اندازی بی وقفه خود، بدنامی، تنفر، انزجار مردم ایران و جهان را متوجه خود کرده و رسوایی را به جان خریده اند. نتجه ای که با سالها تبلیغات و افشاگری علیه آنها نمی توان به آن دست یافت. سالها وقت لازم است تا جداشدگان از فرقه خیانت پیشه ی رجوی با صرف وقت و هزینه بسیار به افشاگری علیه فرقه رجوی و اهداف ضد مردمی آن بپردازند و اطلاع رسانی کنند، ولی موضعگیری هسته ای و جاسوسی گاوصندوقی رجوی کافی است که همگان به خیانت و وطن فروشی آنها پی ببرند. در زمینه تحریم ها هم نیازی به توضیح نیست، مریم رجوی تشدید و تمدید تحریم های ضد ایرانی را می خواهد، مردم ایران به تحریم کننده و عوامل و مشوق آنها لعن و نفرین می فرستند. حال بگذار رجوی هر غلطی که می خواهد بکند و به مزدوری ادامه دهد. نتیجه مذاکرات هرچه باشد ضربه ی مهلکی بر سر مزدوران امپریالیسم و صهیونیست است، نتیجه ی توافق هسته ای سرآغاز مصیبت، ذلت و خواری منافقین است، همانطوریکه با وجود تحریم ها نیز نتوانسته اند قدمی به جلو بگذارند و دست از پا خطا کنند.
رجوی نمی داند و نمی فهمد که وضعیت مرگباری که هم اکنون به آن گرفتارست و در منجلابش دست و پا می زند، متعلق به دوران تحریم هاست، وای به روزی که پرونده هسته ای عاقبت به خیر شود، تسویه حساب جاسوس تروریست های ولگرد فراموش نمی شود.

1393/12/11طبقه بندی: آرشیو 93،  اشرف نیوز،  پرونده،  موسیقی،  خیانت ،  ایران ستیزی،  جاسوسی، 
برچسب ها: منافقین، جاسوس هسته ای، 5+1،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی