نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 12 اسفند 1393
در گزارش نشریه ی گاردین در مورخ 23 فوریه آمده است که سند فوق سری موساد، با نمایش جنجالی و البته مضحک بنجامین نتانیاهو در مجمع عمومی سازمان ملل در سال 2012 که با نشان دادن آن کارتون کذایی، مدعی شد ایران تا یک سال دیگر به بمب اتم دست خواهد یافت، مغایر است ...

مجاهدین ناامید از موساد؟

در گزارش نشریه ی گاردین در مورخ 23 فوریه آمده است که سند فوق سری موساد ، با نمایش جنجالی و البته مضحک بنجامین نتانیاهو در مجمع عمومی سازمان ملل در سال 2012 که با نشان دادن آن کارتون کذایی ، مدعی شد ایران تا یک سال دیگر به بمب اتم دست خواهد یافت ، مغایر است.
بنابراین گزارش ، اسنادی که از سازمان جاسوسی اطلاعات اسراییل به بیرون درز کرده است یکی از بزرگترین افشاگری های چند وقت اخیر است. در گزارش گاردین آمده است که چند هفته پس از آن که نخست وزیر اسرائیل آن نقاشی مضحک را در سازمان ملل نشان داد، گزارشی سری با آفریقای جنوبی در میان گذاشته شد که در آن آژانس اطلاعاتی اسرائیل به این نتیجه رسیده است که " ایران فعالیت لازم برای تولید سلاح را انجام نمی دهد."
این گزارش افشاگرانه در حالی منتشر شد که نتانیاهو در تلاش و تکاپوی بسیار است که در مذاکرات هسته ای میان ایران و غرب کارشکنی کند. البته ، برای رسیدن به چنین هدفی رژیم صهیونیستی تنها نیست. سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) سال ها همکاری نزدیک با اسرائیل داشته است. این گروه بازوی کنشگر اسرائیل برای راه اندازی عملیات های جاسوسی و ترور دانشمندان هسته ای است.
دکتر اسماعیل سلامی در مقاله ای که ماه گذشته در گلوبال ریسرچ منتشر کرد نوشت :" گروه تروریستی مجاهدین خلق به نظر می رسد که هرگاه قتلی در ایران هست همواره همه جا حضور دارد." وی اشاره می کند که مجاهدین با واحد کشتار موساد ، کیدون ، همکاری می کند.
سلامی رابطه ی میان مجاهدین و موساد را بر اساس اظهارات یک جاسوس اسرائیلی دستگیر شده اثبات میکند:
"در سال 2011، محمد علی لبنانی ، شهروند لبنانی که به اتهام جاسوسی برای اسرائیل دستگیر شد اعتراف کرد که تحت پوشش روحانی شیعه برای موساد جاسوسی میکرده است.
"در جلسه دادگاه ، لبنانی گفت که تماس های تلفنی با محمد علی زاده ، یکی از سران سازمان مجاهدین خلق ، داشته است و ادعا کرد که اصلاً نمی دانسته که این شماره ، شماره ی تماس با موساد است.
"وقتی درباره ی ارتباط میان مجاهدین خلق و موساد از وی پرسیده شد، عنوان کرد:" تا آن جاییکه اطلاع دارد ، این گروه ( مجاهدین خلق ) چندین سال است که با اسرائیل همکاری داردو تعاملات بسیار زیادی با موساد دارد."
بدین ترتیب ، صرف نظر ازواقعیت های اسناد منتشر شده از سوی سرویس اطلاعاتی خود اسرائیل، سیاست های خصمانه ی رژیم اسرائیل علیه جمهوری اسلامی و کینه ریشه دار تروریست های مجاهدین خلق علیه مردم ایران ، آن ها در برابر دشمنی مشترک هم پیمان کرده است،.
مریم رجوی و نتانیاهو ، هر دو یک خط را دنبال میکنند تا مانع هرگونه توافقی میان ایران و امریکا شوند. درمقاله ی گاردین چنین می خوانیم :" در آوریل 2012 ، رئیس سابق شین بت، سازمان امنیت داخلی اسرائیل ، نتانیاهو را به رهبریت سیاسی " موعود باور" متهم کرد چرا که وی به دنبال حمله ی نظامی است و گفت که وی و ایهود باراک وزیر دفاع در حال گمراه کردن افکار عمومی درباره ی موضوع ایران هستند."
این درست همان چیزی است که مریم رجوی سال ها در پی اش بوده است. او در سال های اخیر همواره با ارباب جدیدش بنجامین نتانیاهو هماهنگ بوده و گام هایش را رو رد پای صهیونیست  ها بر داشته است. چناچه در جدیدترین مقاله علی غریب و الی کلیفتون میخوانیم افرادی چون سناتور رابرت منندز که از مواجب بگیران مجاهدین در کنگره امریکا هستند و در پی تحریم ایران و تضعیف دولت عراق هستند، در فهرست دریافت کنندگان دلار های لابی صهیونیست ها نیز هستند.
مزدا پارسی
 
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز فارس       ارسال شده در : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳
 طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  جداشدگان از فرقه رجوی،  استان ها،  پرونده،  خیانت ،  نجات یافتگان،  اسراییل، مجاهدین، 
برچسب ها: مجاهدین ناامید از موساد؟، سازمان جاسوسی اطلاعات اسراییل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی