نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

با نگاهی به برخورد چندگانه اروپا به مسلئه و معضل تروریسم و حمایت سیاسی آنها از گروههای تروریستی به ماهیت مدعیان دروغین دموکراسی، آزادی و حقوق بشر پی می بریم ...

تروریست اروپایی
مریم رجوی، تروریست مقیم فرانسه
با نگاهی به برخورد چندگانه اروپا به مسلئه و معضل تروریسم و حمایت سیاسی آنها از گروههای تروریستی به ماهیت مدعیان دروغین دموکراسی، آزادی و دروغین حقوق بشر پی می بریم. بارها شنیده ایم که اروپایی ها خود را پرچمدار آزادی و مهد دموکراسی می نامند، ولی در عمل مشاهده می کنیم خاک اروپا جولانگاه سران تروریسم بین المللی است؛ اخیراً هم به سکوی پرتاب و اعزام تروریست های داعش تبدیل شده است.
فرانسه با داشتن سوابق سیاه حمایت و حفاظت از فرقه تروریستی رجوی رتبه نخست را به خود اختصاص داده و دیگر کشورهای اروپایی نیز به موازات تبلیغات پوچ و فرمایشی ضد تروریسم، به خانه امن و میدان فعالیت تروریست ها تبدیل شده اند. سفرهای درون قاره ای مریم رجوی مؤید نقض حقوق بشر، همکاری آشکار و پذیرش تروریست های خطرناک در اروپاست.

بر اساس اخبار دریافت شده از سایت های اینترنتی وابسته به فرقه تروریستی منافقین، رجوی ها قصد دارند در چند روز آینده خیمه شب بازی هشت مارس در برلین را برگزار کنند و به همین بهانه مریم رجوی نیز برای برپایی شوی خیمه شب بازی به برلین برود، به نظر می رسد که رهبری فرقه برای خروج از بن بستی که در عراق گرفتار شده، در صدد برآمده است تا با شانتاز تبلیغاتی وضعیت پیش آمده را جبران کند.

مریم رجوی شریک جرم مسعود رجوی در کلیه جنایات تا آخرین فرمان مسعود رجوی تهدید به قتل اعضای جداشده و سایر منتقدین در 11 آبان 1393 می باشد.

بعضی سوابق سیاه حامیان تروریسم را فراموش می کنند و انتظار دارند، دولت های اروپایی جلوی تردد سران تروریست را بگیرند، به فرض نگذارند مریم قجر (رجوی) به آلمان برود! ولی اگر روزی شوی تروریست ها در برلین اجرا شد، جای تعجب نیست، برخوردهای چندگانه دولت های اروپایی به مسئله تروریسم، مصاحبه، سخنرانی و همسویی مهره های حامی تروریسم از جمله بازنشستگان سیاسی با فرقه تروریستی رجوی تازگی ندارد، حال باید منتظر بود که دولت آلمان چه واکنش و اقدامی نسبت به سفر احتمالی سرکرده تروریستی مجاهدین (منافقین) با داشتن چند دهه فعالیت تروریستی، ضد مردمی انجام می دهد.

در چنین شرایطی وظیفه قربانیان تروریسم، اعتراض، انتقاد و در پایان هشدار به دولت های اروپایی است، چون عاقبت چوب ندانم کاری و غفلت خود را خواهند خورد. فرقه تروریستی رجوی به خودی و بیگانه، ایرانی و اروپایی و... رحم نمی کند.

حضور رهبر یک فرقه تروریستی در آلمان، تاسف برانگیز است و در عین حال تهدید و خدشه ای بر دمکراسی حاکم بر کشور آلمان می باشد. اگر اروپایی ها در قبال حفاظت و تأمین امنیت پناهندگان احساس مسئولیت نمی کنند، حداقل به فکر حفظ جان شهروندان خود باشند، مار پروراندن در آستین، عاقلانه نیست.

بنابرین انتظار می رود سفر مریم رجوی به برلین با هوشیاری مقامات آلمان منتفی و لغو گردد و آنها هرچه سریعتر ریشه های تروریسم و عواملشان را در اروپا بخشکانند.
.......................
نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
13 اسفند 93
طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  اشرف نیوز،  فرانسه،  پرونده،  لیبرت نیوز،  سران فرقه رجوی،  نگاه،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: اروپا، تروریست اروپایی، منافقین، مریم رجوی، برلین، روز زن، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی