نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 18 مرداد 1390

با افزایش افشاگری‌های اسکات هورتون در مورد مجاهدین در سایت آنتی وار،‌ عوامل این فرقه در پیامی خطاب به وی اعلام کردند که در حداقل کار ممکن، از وی به مراجع قضایی آمریکا شکایت می‌کنند.به دنبال افشاگری‌های متعدد صورت گرفت؛

تهدید خبرنگار سایت آنتی وار توسط مجاهدین

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، بر پایه این خبر اسکات هورتون در مقالات و یادداشت‌های خود در مورد این فرقه، به دفعات متعدد مجاهدین را تروریست و دشمن ایرانیان و دوست رژیم اسرائیل نامیده بود و در معرفی آنها،‌ سران این فرقه را افرادی خوانده بود که خواستار جنگ با مردم ایران هستند.

 

به دنبال تهدیدات مجاهدین، هورتون نیز با نگارش مطالب دیگری در سایت آنتی‌وار اعلام کرد: به هیچ وجه برایم مهم نیست که این فرقه کومونیستی قاتل که عروسک خیمه شب بازی صدام و دونالد رامسفلد و نومحافظه کاران بدنام بوده‌اند و همواره خود را آلت دست اسرائیل قرار می‌دهند از من شکایت کنند، زیرا آنها بسیار دروغ‌گو هستند و در مورد برنامه‌های هسته‌ای ایران هم دروغ‌های شاخدار زیادی توسط ارگان پوششی آنها(شورای ملی مقاومت) تکرار شده است.

 

این نویسنده سایت آنتی‌وار در ادامه پاسخ خود به تهدید مجاهدین، با اعلام آمادگی برای شرکت در دادگاه و بر علیه مجاهدین ابراز داشت: آنها را در دادگاه محکوم خواهم کرد و به ریششان خواهم خندید.

در ادامه پاسخ هورتون به ادعاهای مجاهدین، این نویسنده آمریکایی با اشاره به لابی‌گری‌های غیرقانونی مجاهدین برای خروج از لیست تروریستی آمریکا، به برخی سوابق تروریستی آنها اشاره کرد و گفت: آنها چند‌تن از افسران آمریکایی را که بر روی پروژه‌های دفاعی درایران کار می‌کردند را ترور کرده‌اند و بعد از پیروزی انقلاب ایران نیز بمب‌گذاری‌های زیادی کردند و مقامات زیادی از ایران را ترور کردند و وقتی با دشمن مردم ایران - صدام - همپیمان شدند، مردم این کشور به شدت از آنها متنفر شدند.

 

وی ادامه داد: آنها حتی در عراق نیز در سرکوب مردم این کشور نقش زیادی ایفا کردند و در نسل‌کشی‌ کردها به فرمان مریم رجوی، با تانک‌هایشان از روی کردها عبور کردند.

هورتون در پایان یادداشت خود در آنتی وار با اشاره به روابط نزدیک مسعود رجوی و صدام ابراز داشت: گمان نمی‌کنم کسی بتواند جای خالی دیکتاتور معدوم عراق را برای مجاهدین پر کند، حتی رامسفلد که خود را همپیمان مردم ایران می‌داند.


......................

۱۳۹۰/۵/۱۸
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری، 
برچسب ها: آنتی وار، تهدید، مجاهدین، خبرنگار،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی