نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 16 اسفند 1393
عید و سال نو برای مردمان هرکشوری همیشه با خوشحالی و شادمانی همراه بوده است! اما در فرقه رجوی متاسفانه عید و ایام نوروز هم چیزی جز فشار و ناراحتی حتی بیشتر از روزهای عادی بهمراه نداشت.
رفته رفته به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم. عید و سال نو برای مردمان هرکشوری همیشه با خوشحالی و شادمانی همراه بوده است! اما در فرقه رجوی متاسفانه عید و ایام نوروز هم چیزی جز فشار و ناراحتی حتی بیشتر از روزهای عادی بهمراه نداشت. از یک ماه مانده بود به عید بقول خودشان بایستی تدارک سال جدید و عید را میدیدیم.
گاهی این تدارک از دو یا سه ماه قبل شروع می شد. بسته به این داشت که مراسم عید را در کدام قرارگاه برگزار می شد و اگر مسعود و مریم هم می خواستند در این مراسم باشند که دیگر مکافات داشتیم. چرا که بایستی شبانه روز کار می کردیم تا مراسم به کاملترین شکل برگزار شود.
مثلا بیاد دارم اولین باری که قرار بود در قرارگاهی که در حومه شهر بغداد و نزدیک قرارگاه بدیع زادگان مراسم برگزار شود از چند ماه قبل تعدادی نزدیک به دویست نفر از بچه های سازمان با حدود پانصد عراقی شبانه روز کار می کردیم. این محل که یکی از مراکز تیپ عراقی بود بنام قرارگاه باقرزاده نامگذاری شد و آن زمان تازه از عراقی ها تحویل گرفته شده بود. چرا که قرارگاه اشرف چند بار توسط موشک مورد هدف قرار گرفته شده بود و جای امنی برای حضور مسعود و مریم نبود!

بخوبی بیاد دارم که اکثر بچه ها بشدت ناراضی و معترض بودند و همه در صحبتهای خودمانی و بقول سازمان محفلی می گفتند: که عجب مصیبتی گیر کرده اند و عید هم به سختی و فشار باید باشد! از یک سو کارهای استقراری یا همان ساختمانی بود که بایستی شبانه روزی به جلو می رفت که مبادا کمبودی برای حضور مریم و مسعود باشد از طرفی گروه های هنری از رقص بندری و کردی و لری و ترکمنی و … تا نمایشنامه های بی سرو ته و مثلا طنزی که گاها بایستی زورکی می خندیدیم که مبادا مارک مسئله دار بودن نخوریم. تصورش هم اکنون حقیقتا سخت است که از صبح تا شب کار طاقت فرسا و شب بایستی سریعا لباس نو و اتو کشیده می پوشیدیم و بعد در مراسم شرکت می کردیم تا فقط فیلمی گرفته شود و روز بعدش در سیمای باصطلاح آزادی فرقه پخش شود و روی آن تبلیغات کنند که ارتش آزادیبخش و رزمندگان آن کاملا سر حال و شاد و کاملا خوشحالند! در صورتیکه واقعا این موضوع حقیقت نداشت! بچه ها بشدت مسئله دار و خسته از بلا تکلیفی و کارهای بیهوده و سخت در عراق بودند وهمه خدا خدا میکردند که ای کاش اتفاقی بیفتد و اصلا عیدی برگزار نکنیم چراکه هیچ لذتی از عید نمیبردیم! از سوی دیگر وقتی هم که مسعود و مریم میآمدند بایستی ساعتها به پیامهای نوروزی آنها گوش میدادیم. البته باید اینرا هم اضافه کنم که بیش از نیمی از بچه ها حین صحبتهای رجوی از شدت خستگی خواب بودند! حالا این همه ماجرا نبود. بعد از اتمام مراسم جمع آوری این همه ریخت وپاش و کثیف کاری واقعا ویران کننده بود. خیلی از بچه های خصوصا جدیدالورود خودشان را به مریضی میزدنند و از زیرکار در میرفتند! جمع آوری آنهم تدارک دیده شده دست کم چند روز طول میکشید. و از عید چیزی جز خستگی و کار بیشتر خاطره ای بجا نمی ماند! حتی در ایام عید هم یعنی سالی یکبار هم به بچه ها اجازه تماس با خانواده هایشان داده نمیشد و هرکس هم اگر چنین درخواستی میکرد بشدت تحت برخوردهای تشکیلاتی قرار میگرفت و بایستی این فاکت زندگی طلبی اش را در جمع مطرح میکرد تا جمع علیه او موضع بگیرد و اوراحسابی سرجایش بنشاند!
آری فرقه تروریستی و عقب مانده رجوی بویی از انسانیت و ارزشهای انسانی و فرهنگی نبرده است و از هر موضوعی درحد استفاده برای رسیدن به منافع خودش استفاده می کند!
مراد
 
انجمن نجات مرکز فارس

۱۶ اسفند ۱۳۹۳
 



طبقه بندی: اخبار روز،  اخبار،  آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  اشرف نیوز،  پرونده،  نجات یافتگان،  مناسبت ها، 
برچسب ها: عید نوروز در فرقه رجوی، منافقین، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی