نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در فرقه رجوی گاهی شمارش قاره های جهان با سال شمسی و میلادی جابجا می شوند، كه جای تعجب نیست، تداخل ارقام صغیر و كبیر است، گاف ناخودآگاه در سیاه بازی عیب نیست، به بزرگواری خودتان ببخشید.

گردهمایی بازنشستگان اجاره ای در برلین از 93 قاره جهان

روز شنبه 7 مارس (16 اسفند 1393) گله ای از بازنشستگان سیاسی، علاقمندان رقاصی، كاركشتگان جاسوسی، هواداران اجاره ای از سیاه و سفید تا زرد قناری، رمال سابق تا دجال حاذق، به مناسبت روز جهانی زن در گردهمایی میلیونی (مریم رجوی + نیمی از اروپا) برلین، تحت عنوان « بردباران، ناز نازان و زن ستیزان» شركت كردند ...
روز شنبه 7 مارس (16 اسفند 1393) گله ای از بازنشستگان سیاسی، علاقمندان رقاصی، كاركشتگان جاسوسی، هواداران اجاره ای از سیاه و سفید تا زرد قناری، رمال سابق تا دجال حاذق، به مناسبت روز جهانی زن در گردهمایی میلیونی (مریم رجوی + نیمی از اروپا) برلین، تحت عنوان « بردباران، ناز نازان و زن ستیزان» شركت كردند.
لازم به یادآوری است كه فرقه رجوی برای سرپوش گذاشتن بر نقض فاحش حقوق بیش از هزار زن اسیر و زندانی در لیبرتی و اروپا، پیشدستی كرده و با فرصت طلبی آشكار برای فرار از پاسخگویی، انحراف اذهان جهانی را در دستور كار خود قرار داده است.

جالب اینجاست كه مریم رجوی، پیر تروریست قجری عاجز از حل مسئله ساكنان لیبرتی، بیرون كشاندن زنان بدبخت از باتلاق و بحران عراق با شیادی تمام عیار سنگ زنان ماورای فرقه اش را به سینه می زند و كوچكترین اشاره ای به جنایات ضد بشری و مفاسد ضد اخلاقی حیوانات وحشی داعش ندارد. ظلم و ستمی كه داعش بر زنان ایزدی عراق روا میدارد در حیطه حامیان دروغین زنان نیست.
قلمزنان رجوی اصل را رها كرده و به فرع چسبیده اند، به روال گذشته و تقلید از اروپا، تنها مانع تاخت و تازشان را در عرصه بین المللی، اسلام دانسته اند. خیانت، جنایت، نسل‌كشی و تروریسم را كه خود عامل، باعث و بانی آنها هستند، به دیگران نسبت می دهند.

رجوی از روز زن به شاخ انرژی هسته ای پریده و اربابان امپریالیستی- آمریكایی را برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح اتمی فراخوانده است.
بنابرین می توان گفت، هدف رجوی، تبلیغات صهیونیست پسند و ادامه ایران ستیزی است، روز زن بهانه است.

شماری از شركت كنندگان اجاره ای و كارمندان برون فرقه ای رجوی كه در قبال دریافت دینار، دلار و یورو در گردهمایی برلین شركت كرده اند، عبارتند از: توضیح: برای تلفظ آسان اسماء عجیب و غریب را به صورت اختصار نوشته ایم.
« كیم كمبلو، ریتا ریزو، لیندا بیندا، فرانسیس فرو، اینگرید بنگرید، اسقف ولنگ هوبر، خیارماست كوهنه، كلا گرهلر، زابین لوتبرگر، اتو بخار، سوزان كارسوش، آلخو ویدال كوادراس پدر...، استرون استیونسون ... ، جولیو ماریا ترتری، خوله دنیا، به نمایندگی اپوزیسیون سوریه، رانجا كوماری از هند و عده ای از حیف نانان دیگر ...

همچنین برادر مجاهد، رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورك (اولد فرند مریم) نیز خود را به برلین رساند تا دیداری تازه و متن از پیش تدوین شده ای را ایراد نماید.

مریم رجوی در شوی تبلیغی و یوروپاشان برلین با فرافكنی مغرضانه همرنگ و همصدا با اربابان غربی خود، بنیادگرایی را هدف قرار داد و آن را رویارویی اسلام با غرب، مسیحیت و یهودیت خواند و در پایان همه زنان در سراسر جهان را به تشكیل و گسترش یك جبهة ضد اسلامی فرا خواند.

مریم رجوی حمایت از فرقه تروریستی منافقین با داشتن سه دهه سابقه تروریستی را گامی ضروری در مقابله با اسلام خواند. شبه آلترناتیوی كه برجدایی دین و دولت و یك ایران غیر اتمی تاكید دارد.

این گردهمایی پرهزینه با شركت شماری از هواداران اجاره ای و بدل مجاهدین كرایه ای از 2015 قاره جهان به مدیریت لیندا چاوز، رئیس سابق روابط عمومی كاخ سفید برگزار شد.
....................
نوید رهایی
19 اسفند 93
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  افشاگری،  اشرف نیوز،  آلمان،  پرونده،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: گردهمایی بازنشستگان اجاره ای در برلین از 93 قاره جهان، روز زن، برلین، منافقین، مجاهدین، نوید رهایی، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی