نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 فروردین 1394
رژیمی که رجوی برایش آروزی سرنگونی دارد و هر روز نسخه ای برایش می نویسد، تمام دار و ندارش را چون حلقه ای در انگشت دارد و همچون تسبیح می چرخاند. دیدیم که اشرف تا زمانی ماند و نجنبید که رژیم خواست و برایش برنامه ریزی نکرد. امروز هم نیازی به تصمیم و تعجیل در اخراج ساکنان لیبرتی نیست. باید نظاره گر بازی با افرادی بود که چون میوه های پوسیده و پلاسیده در گرمخانه ی لیبرتی روی هم انباشته شده اند ...
سه دهه از فرار و فرود رجوی به آغوش بیگانگان گذشت و در حال پشت سر گذاشتن دهه چهارم هستیم. رهبر خیالباف و خالیبند مجاهدین (منافقین اورجینال) سی و چند سال گذشته را سال سرنگونی رژیم نامید و هربار وعده فتح تهران و رژه در توپخانه و تفریح در لانه زار را داد، ولی خواب های پنبه دانه ای محقق نشد و به حقیقت نپیوست. وعده و وعیدها پوچ و پوشالی از آب درآمدند و رجوی از اریکه قدرت به سوراخ ذلت خزید و بیش از یک دهه از گم و گور شدنش گذشت.

بیچاره مسخ شدگان فرقه از اشرف تا اوور و لیبرتی به قدری شستشوی مغزی شده اند که توان تشخیص و قدرت تدبیر را از دست داده به دور کرم شب تابی (رجوی) جمع شده اند. خام خیالان تاریخ، انتظار دارند، رهبر یك متر و چند سانتی، اسباب گرمی و چراغ راهشان باشد!
افرادی هم که از خواب غفلت بیدار شده و عزم حل مسئله و معضل کرده اند؛ در صف انتظار و یافتن مجالی برای فرار و جدایی اند و یا توانسته اند عطای نامبارک رجوی را به لقای منحوسش ببخشند و پا به فرار گذاشته و از جهنم او بگریزند.

طبق معمول و عادت منفور، به قول رجوی، امسال نیز چون سالهای گذشته سال سرنگونی است. البته معنی و مفهومش سقوط و واژگونی نیست، بلکه وارونه نمایی خیالی رجوی است که بخشی از بحران روحی و روان پریشی او را شامل می شود، زیرا رقیبی که ما می بینیم و علائم حیات و بقایش را که می سنجیم، آنگونه که رهبر مخفیولوژی مجاهدین می گوید، نبوده و نیست، در یک کلام از سین و سرنگونی حضرات خبری نیست.

رژیمی که رجوی انتظار واژگونی اش را در سر دارد، در عنوان جوانی، سرحال و سرزنده، سرشار از غرور و در حال حاضر با چند قاره و نصفی سرگرم نشست و برخاست است، هیچ روز و ماهی نیست که وزرای خارجه دور و نزدیک، از آمریکا تا اروپا را از شهری به کشوری نکشاند و به زبان ساده به آنها بشین و پاشو ندهد، کشورهای 1+5 که سهلند، اگر 1+1000 هم شوند، بازی با آنها از آب خوردن راحتتر است. آنوقت، رجوی بدبخت، به سوراخ خزیده ی دهن کج، سفت و سخت به سین سرنگونی چسبیده و دست بردار نیست.
آیا خودفریبی، دروغ، عوامفریبی، استثمار و استعمار فرقه ای تا کی و کجا ادامه دارد؟
آیا بهتر نیست رجوی واقعیت را بپذیرد و از حقه بازی و جفنگ، فریب خودی و بیگانه دست بردارد؟

بارها گفتیم و نوشتیم که همین رژیمی که رجوی برایش آروزی سرنگونی دارد و هر روز نسخه ای برایش می نویسد، تمام دار و ندارش را چون حلقه ای در انگشت دارد و همچون تسبیح می چرخاند. دیدیم که اشرف تا زمانی ماند و نجبنید که رژیم خواست و برایش برنامه ریزی نکرد. امروز هم نیازی به تصمیم و تعجیل در اخراج ساکنان لیبرتی نیست. باید نظاره گر بازی با افرادی بود که چون میوه های پوسیده و پلاسیده در گرمخانه ی لیبرتی روی هم انباشته شده اند. رجوی از همه جا بیخبر در انتقال و خروج ساکنان لیبرتی مانع تراشی می کند. می خواهد لیبرتی نجبند و فرقه اش در عراق بماند. غافل از اینکه بداند و بفهمد ناخواسته اهداف صاحبخانه را به پیش می برد و تا دفن فرقه اش در عراق چند صباحی بیشتر نمانده است.
بازیچه شدن هم حد و مرزی دارد، با خیالبافی نمی توان به رؤیاها دست یافت. عاقبت بدفرجام مجاهدین و سیاهچالی که در آن گرفتار آمده اند، نتیجه ی انحراف و اشتباهات رجوی از گذشته تا حال است.طبقه بندی: آرشیو 1394،  تحلیل روز، 
برچسب ها: رجوی، لیبرتی، اشرف، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی