نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 فروردین 1394
گروهک تروریستی جیش‌العدل(جیش‌الشیطان) ترور ۸ تن از مرزبانان جان‌برکف نیروی انتظامی را بر عهده گرفت.

جیش‌الشیطان ترور مرزبانان ایرانی را بر عهده گرفت

گروهک تروریستی جیش‌العدل که در ماه‌ها و روزهای اخیر ضربات سنگینی را از سوی نیروهای سپاه‌ پاسداران انقلاب‌ اسلامی و نیروهای امنیتی متحمل شده بود ترور عصر روز یکشنبه ۸ تن از مرزبانان نیروی انتظامی بر عهده گرفت.


جیش‌العدل(جیش‌الشیطان) ترور مرزبانان ایرانی را بر عهده گرفت
 
گروهک تروریستی جیش‌العدل که در ماه‌ها و روزهای اخیر ضربات سنگینی را از سوی نیروهای سپاه‌ پاسداران انقلاب‌ اسلامی و نیروهای امنیتی متحمل شده بود ترور عصر روز یکشنبه ۸ تن از مرزبانان نیروی انتظامی بر عهده گرفت.

تروریست‌های گروهک جیش‌العدل در ساعت اولیه کمین گشت مرزبانی با شلیک سلاح آرپی‌جی ، ۳ نفر درجه‌دار و ۴ نفر سرباز و نیز ۱ نفر را با شلیک سیمینف به شهادت رساندند.‏ این گروهک اعلام کرد که این عملیات تروریستی توسط شاخه‌نظامی موسوم به «عبدالملک ملازاده»، تروریست معدوم، در عصر روز دوشنبه هفدهم فروردین انجام گرفته است.

«علی‌اصغر میرشکاری» معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با تأیید این خبر و با اشاره به این اقدام تروریست‌ها در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در منطقه نگور حدفاصل میله مرزی ۲۳۹ پایین‌تر از جکیگور با عوامل تروریستی که از داخل پاکستان وارد مرزهای ایران شده بودند، درگیر شدند.

تروریست‌های جیش‌العدل در این اقدام کور پس از ورود از خاک پاکستان به داخل خاک ایران و درگیری با مأموران و شهادت نیروهای مرزبانی ایران اسلامی به خاک پاکستان گریختند.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: از کشور پاکستان درخواست داریم در دستگیری تروریست‌ها و تحویل آنان به ایران اقدام کنند و اجازه ندهند که خاک پاکستان جولان‌گاه اشرار و تروریست‌ها شود.
بنیاد هابیلیان
 طبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار،  اخبار ایران و جهان،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: ترور ۸ تن از مرزبانان، سیستان و بلوچستان، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی