نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 26 فروردین 1394
بر اساس آمار بیش از ۲۰۰۰ نفر در لیبرتی عمر خود را به بطالت می گذرانند و اضافه بر آن تشکیلات فرقه رجوی بیش از۴۰۰ نفر را همچنان در ساختمانهای محصور و محدود شده آلبانی علاف خود کرده است . علاوه بر اینکه تعدادی را هم گرداگرد خود در اروپا و … دارد ، که با یک حساب سر انگشتی تعداد کل …
صدای برخورد کفگیر به ته دیگ مدتهاست شنیده میشود

مطالب نسبت داده شده به بعضی از اعضا در سایتهای فرقه رجوی به وضوح نشان از دریوزگی و خباثت تشکیلاتی و صدای _ خر خر _ کفگیری که به ته دیگ سابیده می شود ، دارد و به قول دوستی ، چون سنگ پای روح و روانی است که مغز و اعصاب هر خواننده را به سختی می آزارد .

بر اساس آمار بیش از ۲۰۰۰ نفر در لیبرتی عمر خود را به بطالت می گذرانند و اضافه بر آن تشکیلات فرقه رجوی بیش از۴۰۰ نفر را همچنان در ساختمانهای محصور و محدود شده آلبانی علاف خود کرده است . علاوه بر اینکه تعدادی را هم گرداگرد خود در اروپا و … دارد ، که با یک حساب سر انگشتی تعداد کل علافان را ۳۵۰۰ نفر می توان در نظر گرفت .

اگر هر فرد فقط روزی یک مقاله در تایید فرقه رجوی بنویسد ، برای نه و نیم ( 9/5 ) سال هر روز مطلب و نویسنده جدید وجود خواهد داشت . ولی چرا در عوض ما فقط تعداد انگشت شماری را میینیم که مطالبی به نامشان درج شده است .

کمی عمیق می شویم :

اگر نبودیم ، کسانی که سالها در تشکیلات فرقه رجوی عمرمان به بطالت گذشته باشد ، شاید سران فرقه رجوی می توانستند ادعا کنند _ بی خبرانند و برایشان دیکته شده است _ ولی به سابقه حضور بیش از ۲۰ سال در تشکیلات ، چه خواهید گفت ؟

حداقل بهتر بود کمی تامل کرده و مطالبی در حد و قامت هر فرد بر می گزیدید . آنقدر ناشیانه و احمقانه نگارشهای بی ربط را به بعضی ها نسبت داده اید که حقیقتا هر کار کردیم نشد به رویتان نیاوریم .

به اسم یکی نوشته اند : صبح در طراوت باران ، رفتم به سمت اتاق کارم و کامیپوترم را روشن کرده و صفحه نمایش را ملاحظه کردم و دیدم مطالب نگارش شده بر علیه رهبری ، فقط از طرف وزارت اطلاعات است و بس …. بنده خدا ، زندگی ایده ال و آمال و آرزوهایش را درتصویری خیالی تصور کرده است و فراموش می کند که همانجایی است که اتفاقا سران فرقه رجوی دم از نبود امکانات و….. میزنند . ضمن اینکه – طراوت باران و بیابان لیبرتی عراق – چی ربطی بهم دارد ؟

به اسم دیگری : آب و تاب داده اند و چنان از سازمان محبوبش می نویسد ، گویا همانی نیست که به دلیل فشارهای تشکیلاتی فرقه ای رجوی ، دچار تنش های عصبی شده بود . و مجبور بودند برای مطیع ساختنش ، اجازه ورود به اتاق کامپیوتر را به او بدهند .

آن یکی هم که حقیقتا دوستان لقب نیابتی را به او دادند ، چنان برای راه و مسیر رهبریش غش و ضعف رفته است که فراموش میکند ، همانی است که سابقا فقط به دلیل اینکه مدل موی سرش را عوض کرده بود ، و فرق از وسط باز کرده بود ، نقل مجلس جلسات مسئولین تشکیلات فرقه رجوی و برای مدتی انگشت نشان عام و خاص شده بود .

و اما واقعیت :

امری که به وضوح جلوه می نماید ، ته کشیدن همه و همه است . کسانیکه آنان را سیاسی می نمایاند ، حتی توان نگارش را هم از دست داده اند ، و بدبخت فرقه رجوی که باید خود مطلب بنویسد و به اسم اعضا منتشر کند.

حسینی
 انجمن نجات مرکز تهرانطبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار روز،  تهران،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: انجمن نجات مرکز تهران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی