نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 27 فروردین 1394
در 25 اسفند سال گذشته یکی از اعضای فرقه رجوی به نام صفر ذاکری که راننده خودروی تخلیه در لیبرتی بوده ، بدلیل تصادف با یک خودروی ارتش عراق دستگیر و به زندان می رود. بر اساس آنچه در اطلاعیه شورا آمده است ، در این تصادف دو سرباز عراقی مجروح می شوند . افسر عراقی خواهان 3 میلیون دینار به خاطر خسارت وارده به خودروی ارتش عراق می شود اما رجوی ها از دادن این مبلغ خودداری کرده و در نتیجه  فرد ذکر شده هنوز در زندان است.

زندان

رجوی ها بخاطر پول یک عضو خود را به زندان فرستادند

در 25 اسفند سال گذشته یکی از اعضای فرقه رجوی به نام صفر ذاکری که راننده خودروی تخلیه در لیبرتی بوده ، بدلیل تصادف با یک خودروی ارتش عراق دستگیر و به زندان می رود. بر اساس آنچه در اطلاعیه شورا آمده است ، در این تصادف دو سرباز عراقی مجروح می شوند . افسر عراقی خواهان 3 میلیون دینار به خاطر خسارت وارده به خودروی ارتش عراق می شود اما رجوی ها از دادن این مبلغ خودداری کرده و در نتیجه  فرد ذکر شده هنوز در زندان است . به قسمتی از اطلاعیه شورا مورخ 14 فروردین 94 توجه کنید :

«در روز 25 اسفند آقای ذاکری راننده یک تانکر شهرداری لیبرتی پس از تخلیه تانکر در مسیر بازگشت به لیبرتی ..... در یک تصادف رانندگی مورد اصابت یک هاموی نیروهای سوات عراقی قرار گرفت. .... و مأموران عراقی، ... صفر ذاکری را بازداشت کردند. ابتدا یکی از افسران برای بستن پرونده سه میلیون دینار به‌خاطر خسارت وارده به هاموی عراقی درخواست کرد. اما این باج‌خواهی از جانب مجاهدین رد شد.».

رجوی ها در حالی حاضر به خرج نمودن 3 میلیون دینار عراقی (دقت کنید که دینار عراقی است و نه دلار آمریکا) برای اعضای خود در عراق نیستند که :
-    برای برپایی مجالس دور هم نشینی و تبلیغاتی خود در اروپا و آمریکا سالانه میلیون ها دلار هزینه می‌کنند .
-    مریم قجر برای هر سخنرانی ، پیام یا مجلس دور هم نشینی با غربی ها ، یک دست لباس و یک جفت کفش جدید و گران قیمت برای خود تهیه می کند . این هزینه های کلان در حالی است که اکثر این لباس ها و کفش ها فقط برای یکبار مورد استفاده قرار می گیرند و هزینه هر دست لباس او حداقل ده ها برابر خسارت درخواست شده می باشد .

-    رجوی ها برای شرکت نفرات غربی در مراسم فرقه به آنها پول های کلان می پردازند . به گفته خبرگزاری ها برخی مقامات پیشین آمریکایی همچون پاتریک کندی درمصاحبه های خود گفته اند که بابت شرکت در برنامه های فرقه صدها هزار دلار دریافت کرده اند .

-    فرقه رجوی که بدلیل اعمال تروریستی و همچنین مزدوری برای صدام و جاسوسی برای اسرائیل و عربستان مورد تنفر مردم ایران ، حتی مخالفان دولت می باشد ، برای مجالس      دور هم نشینی فرقه در اروپا ، با هزینه های گزاف که به هیچ وجه قابل قیاس با مقدار مورد نیاز برای آزاد کردن عضو فرقه در عراق نمی باشد ، تورهای پاریس گردی ، آلمان گردی و ... را بصورت مجانی راه انداخته و با این ترفند دانشجویان کشورهای اروپای شرقی که وضع مالی خوبی ندارند را به عنوان سیاهی لشکر به برنامه های خود می برند.

-    بر اساس آنچه در اطلاعیه 4 بهمن 1393 باصطلاح شورا آمده است ، اعضای خارجه نشین شورا بابت سخنرانی ، شرکت در مراسم ، تهیه مقاله و ... خلاصه بابت کارهایی که به سود رجوی‌ها و علیه مخالفان آنها انجام داده اند میلیون ها دلار دریافت کرده و می کنند . البته افشاگری های زیادی انجام شده و حکایت از آن دارد که اعضای خارجه نشین شورا بابت تحصیل و ازدواج فرزندان شان نیز از رجوی ها پول دریافت می کنند و مابه ازای آن برای ماندن نیروهای فرقه در عراق فعالیت می کنند !!

-    رجوی ها برای جاسوسی علیه مردم ایران میلیون ها دلار را صرف خرید عکس های هوایی می کنند تا در کنفرانس های خبری آنها را بعنوان مدرک به خورد خبرنگاران بدهند .

و بسیاری موارد دیگر که می توان به این لیست افزود . در همه این موارد رجوی ها مشکل مالی ندارند اما برای آزاد کردن یک عضو خود در عراق سه میلیون دینار عراقی خرج نمی کنند !!
این موضوع به خوبی طرز تفکر رجوی ها نسبت به اعضایی که در عراق مانده اند را بیان می کند . از نظر رجوی ها این اعضا بعنوان گوشت دم توپ بوده و اعضا ارزشی بیش از این برای آن ها ندارند .
این اعضا تا زنده هستند ، مورد توجه قرار نگرفته و هیچ بهایی برای آنها پرداخته نمی گردد و بهترین فایده آنها از نظر رجوی این است که کشته شوند ، چرا که در این صورت حداکثر هزینه ای که برای رجوی ها دارند یک شمع یا یک شاخه گل است که مریم قجر با لبخند به سمت قاب عکس های آنها پرتاب می کند و در عین حال مرگ شان خوراک تبلیغاتی خوبی بابت مظلوم نمایی رجوی ها خواهند بود .
 
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز مازندران
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: چرا صفر ذاکری به زندان رفت؟،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی