نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

با بی نتیجه ماندن عملیات هوایی، گروهک منافقین نیز به نفع عربستان وارد گود شده و مدعی شد که ایران در یک ماه گذشته بیش از 50 تن تسلیحات  تحت پوشش کمکهای هلال احمر به شیعیان انقلابی یمن تحویل داده است و به این دلیل است که ائتلاف تحت رهبری عربستان در یمن تا کنون موفق نبوده است.

نزدیک به سه هفته از تجاوز نظامی عربستان به یمن می‌گذرد  در این مدت به گفته سخنگوی ارتش یمن بیش از 2571 نفر در این تجاوز نظامی کشته شده‌اند که 381 نفر کودک هستند. اما با وجود این وحشیگری‌ها هیچ نشانه‌ای از پیروزی برای عربستان دیده نمی‌شود.

 «ریچارد هاس» رئیس شورای روابط خارجی آمریکا درباره دلیل شکست آل سعود با اشاره به فاصله میان اهداف سیاسی عربستان و توانمندی‌های نظامی این کشور بر این باور است که آل سعود در یمن لقمه بزرگتر از دهان خود برداشته است. نشریه فارین پالیسی نیز در گزارشی نوشت که جنگ عربستان تحت حمایت آمریکا در یمن با گذشت ۲۰ روز نه تنها نتیجه‌ای در بر نداشته، بلکه بسیار بد پیش می‌رود.

فارن پالیسی گزارش کرد که علیرغم تحملات هوایی عربستان، انصارالله همچنان در حال پیشرفت است و از طرف دیگر منصور هادی که رئیس‌جمهور مورد حمایت عربستان و آمریکا است، قدرتی در دست ندارد و همچنین نیروهای ویژه آمریکا نیز از یمن خارج شده‌اند.

اما با شکست مفتضحانه عربستان در دستیابی به اهداف خود  آل سعود متوسل به شورای امنیت شد و دیروز(سه شنبه 25 فرودین) شورای امنیت پیش‌نویس قطعنامه  ارائه شده از سوی کشورهای عرب حوزه خلیج فارس  را با اکثریت آرا و تنها با رای ممتنع روسیه مبنی بر تحریم تسلیحاتی حوثی‌ها صادر کرد. شورای امنیت در این قطعنامه ارسال سلاح برای حوثی‌ها را در یمن ممنوع کرده است.

البته این تنها شورای امنیت نبود که آل سعود برای نجات از گرداب یمن به آن دخیل بست. با بی نتیجه ماندن عملیات هوایی، گروهک منافقین نیز به نفع عربستان وارد گود شده و مدعی شد که ایران در یک ماه گذشته بیش از 50 تن تسلیحات  تحت پوشش کمکهای هلال احمر به شیعیان انقلابی یمن تحویل داده است و به این دلیل است که ائتلاف تحت رهبری عربستان در یمن تا کنون موفق نبوده است. اما نکته این افشاگری جدید منافقین در حمایت از رژیم آل سعود این بود که این بار نیز همچون موارد قبلی و افشاگری منافقین درباره تاسیسات مخفی هسته‌ای کسی آن را جدی نگرفت و حتی خود کشورهای غربی و عربی نیز حتی یک خبر دراین باره منتشر نکردند و  تنها العربیه  بود که به کمک آل سعود . منافقین آمد و خبر این مثلا افشاگری را منتشر کرد.

دروغ پردازی منافقین درباره ارسال سلاح از سوی ایران به یمن را شاید بتوان اوج استیصال عربستان دانست که از سر ناچاری این سناریو را نوشته و به دست منافقین داده تا اجرا کند شاید فرجی شود و آل سعود آبرومندانه از باتلاق یمن خارج شود.
...............
نوید رهایی
1394/01/30

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری، 
برچسب ها: عربستان، یمن، منافقین، سلاح ایرانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی