نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 1 اردیبهشت 1394
فعالیت های جاسوسی مجاهدین به اوج خود رسید و در آستانه مذاکرات هسته ای هر بار فیلی را هوا می کردند و مهدی ابریشمچی و سیدالمحدثین و علیرضا جعفر زاده نوچه ها و پادوهای غربی هر بار با برپایی کنفرانس ها در امریکا و اروپا معرکه گیری می کردند و مدعی بودند که دولت ایران در ارائه اطلاعات هسته ای مخفی کاری دارد ...

عاقبت جاسوسی هسته ای

کشتی جاسوسی مجاهدین که سالیان حیات خزنده خویش را به آن گره زده بودند اگر چه از اول نیز ناگفته پیدا بود، اما این بار حسابی به گل نشست و وقت آن است در کنار کشتی های حقوق بشری و قایق های زندانیان سیاسی و تجمعات معلمین و سایر بهانه های ریز و درشت راهی دیگر برای زیستن در شکافها بیابند.
 
کسانی که از همان ابتدای فرار مجاهدین به فرانسه و عراق در جریان روند فعالیت و زیستن این تشکیلات خزنده هستند، نیک می دانند که تشکیلات مجاهدین بطور عام و شخص رجوی بطور خاص همواره ادامه حیات خود و تشکیلاتش را در شکافها و بحرانها ادامه داده و بنا به ادعای خودشان مبارزه با نظام حاکم برایران را نه مبتنی بر مبارزه مردمی و با اتکاء به محبوبیت خویش در بین مردم بل مبتنی بر نقاط اختلاف؛ کینه و عداوت غرب بخصوص امریکا و اسرائیل با مردم و نظام ایران پیش می برده که از مهمترین بهانه ها و دستاویز امریکا علیه ایران موضوع هسته ای بوده.
 
بد نیست حتی خود مجاهدین نیز بر کارنامه جاسوسی هسته ای خویش مرور و جمعبندی داشته باشند تا اگر ذره ای صداقت داشته باشند برای آینده توشه راهشان کنند.
 از همان آغاز موضوع هسته ای مجاهدین با به میدان آوردن یک دوجین از مسئولین و نظریه پردازان و بادمجان دور قاب چین های شورایی در نقش دایه مهربانتر از مادر برای مردم ایران دلسوزی می کردند که وای منافع خلق در میان است و رژیم ایران تمام سرمایه مردم را برای پروژه اتمی خود سرمایه گذاری می کند در حالیکه مردم گرسنه اند و همچنین چند جلسه بازنشسته مستمری بگیری بنام مهدی سامع با جدول ضرب اثبات کرد که ایران برای حصول انرژی نیازی به نیروگاه هسته ای ندارد و این تماما به ضرر مردم است! این تحلیل و نتیجه گیری را کجای دلمان بگذاریم؟! و بعد از مدتی خواهان تحریم های" فلج کننده" علیه نظام ایران بودند؛ عجبا در تحریم فقط سران نظام تحت فشار قرار می گیرند و نه مردم ایران! آخه مدافعان خلق خودشان معیشت مردم ایران را تامین می کردند!
 
تحریم ها هرروز سخت تر و حلقه محاصره مردم ایران تنگ تر می شد اما در عمل دیدیم مردم و نظام یک دل و یک زبان فریاد زدند "انرژی هسته ای حق مسلم ماست"
 
روند توسعه و تکامل هسته ای ایران به پیش میرفت و تحریم ها چندان اثرگذار نبود و دیگر این شعارها هم دردی از مجاهدین دوا نمی کرد.
 امریکا و غربی ها با رشد تکنولوژی هسته ای ایران بیشتر افسار پاره کردند و مجاهدین نیز دریافتند که دیگر شعار تحریم هم به مذاق امریکا و اسرائیل خوش نمی آید، لذا مجاهدین نیز وارد فاز جدیدی از خودفروختگی شدند و بصراحت خواستار بمب باران نیروگاههای هسته ای ایران شدند و البته نه بخاطر متوقف کردن فناوری هسته ای بلکه سرنگونی نظام؛ به مصداق:
 
تغاری بشکند ماستی بریزد ... جهان گردد به کام کاسه لیسان
 
مجاهدین در این میدان آتش بیار معرکه بودند و به زعم خویش تحلیل کرده بودند که امریکا ایران را بمباران می کند و به شیوه افغانستان و عراق آنها هم در راه "اهداف دمکراتیک خویش به انقلاب مردمی" از نوع امریکایی میرسند!
 
پرده دری و مزدوری مجاهدین آنقدر تابلو بود که صدای همه گروههای به اصطلاح اپوزسیون در آمد که ما هرگونه حمله نظامی امریکا و اسرائیل علیه ایران را محکوم می کنیم و سرنوشت دولت و نظام ایران را مردم ایران مشخص می کنند و باز بنازم به آنها که رگه های ایرانی و وطن پرستی و مردم دوستی اشان در چنین مواقعی تکانی می خورد.
 
در این راستا فعالیت های جاسوسی مجاهدین به اوج خود رسید و در آستانه مذاکرات هسته ای هر بار فیلی را هوا می کردند و مهدی ابریشمچی و سیدالمحدثین و علیرضا جعفر زاده نوچه ها و پادوهای غربی هر بار با برپایی کنفرانس ها در امریکا و اروپا معرکه گیری می کردند و مدعی بودند که دولت ایران در ارائه اطلاعات هسته ای مخفی کاری دارد. همه این خوشرقصی ها به بهانه این بود که ایران انرژی هسته ای نیاز ندارد و دنبال سلاح هسته ای است که به ضرر منافع ملی است.
 
و هربار برای زیستن در شکاف هسته ای و گاها حقوق بشر که بهانه آمریکا برای عداوت و کینه جویی علیه ایران بود مجاهدین فیل جدیدی هوا می کردند. تا اینکه خود ارباب از دست ایران برید و خود به حق هسته ای ایران اعتراف کرد و سر مجاهدین در این زمینه بی کلاه ماند. آن سناریوی رویایی و ژول ورنی مجاهدین که امریکا ایران را بمباران می کند و انقلاب مریم خانم بوقوع می پیوندد با شکست روبرو شد و حال در مراحل نهایی توافق ژنو و لوزان مجاهدین سرنا را از سرگشادش فوت می کنند و این بار هم با داعیه دلسوزی برای مردم مدعی هستند که دولت ایران از حق هسته ای مردم ایران عقب نشینی کرده و خیلی به امریکا امتیاز داده و دولت ایران از این بابت که می بایست با 5+1 توافق نکند محکوم است و این توافق را نوشیدن جام زهر توسط نظام تحلیل می کنند. ببینید نهایت پررویی و وقاحت را !
 
حال شکاف ها ظاهرا جایی برای زیستن کرم ها و خزندگان نیست و مجاهدین باید به فکر چاره جویی باشند و این شرط بندی مجاهدین بر روی اسب باخته تکرار مکررات است و اخیرا مجددا با بزرگنمایی اخبار ریز و درشت با نام کسبه و بازاری و معلمین در ایران می خواهند از این نمد برای خود کلاهی بدوزند.
 روی این قبر که گریه می کنید، مرده ای در آن دفن نمی باشد.

 1394/02/01

 طبقه بندی: آرشیو 1394،  جداشدگان از فرقه رجوی،  جاسوسی، 
برچسب ها: عاقبت جاسوسی هسته ای، منافقین، مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی