نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مسعود رجوی در یک نشست جمعی در سالن اجتماعات قرارگاه اشرف در جمعبندی عملیات مروارید گفته بود عزت ابراهیم در یک تماسی به وی گفت: من با تعدادی تانک در حال جابجائی بودم شاهد بودم که ارتش به اصطلاح آزادیبخش شما مرزهای ما را از نفوذ و تعرض دشمنان ما (ایران ) حفظ کرد.

رجوی، در سوگ از مرگ «عزت ابراهیم الدوری»، بزرگ خاندان تروریستی بعث
خبر کشته شدن عزت ابراهیم مرد شماره 2 و نایب نخست وزیر عراق در دوره صدام را به نقل از خبرگزاری های بین المللی شنیدم  ، او یکی از برجسته ترین تئوریسین های حزب بعث بود ، وی که به عزت الدوری معروف بود عملیات های که در پهنه خاک عراق توسط اعضاء بعث انجام می شد را فرماندهی می کرد . به گزارش پایگاه خبری شبکه السومریه نیوز،  استاندار صلاح‌الدین عراق از کشته شدن «عزت ابراهیم الدوری» معاون دیکتاتور سابق عراق در یک عملیات پیش‌دستانه در منطقه «حمرین» خبر داد.

«رائد الجبوری» استاندار صلاح الدین گفت: نیروهای عراقی توانستند در پی کمین پیش‌دستانه در منطقه «حمرین» نزدیک چاه های «علاس» تروریست «عزت ابراهیم الدوری» را از پای درآورند.

«عزت الدوری» 73 ساله که فرماندهی تکفیری‌های داعش در عراق را نیز بر عهده داشت و بازوی اصلی عملیاتی داعش محسوب می‌شد.

پس از اعدام صدام حسین، حزب بعث عراق «عزت الدوری» را به عنوان دبیرکل حزب بعث معرفی کرد.

خبرگزاریها گزارش کردند عزت ابراهیم مغز متفکر داعش ها در عراق بود عملیاتهای که در داخل عراق از سوی گروه داعش صورت می گرفت را شخصا فرماندهی می کرد ، لازم به یادآوری است اشاره کنم گروه موسوم به داعش ( دولت اسلامی ) تنها به پشتیبانی بعثی ها ، قادر بودندکنترل بخش های از مناطق سنی نشین عراق را با طراحی عزت ابراهیم بدست بگیرند از آنجائی که ملاء اجتماعی در موصل و تکریت توسط بعثی ها فراهم آمده بود اشغال توسط داعش کار چندان سختی نبود .

به دنبال خبر کشته شدن عزت ابراهیم ، خاطره ای را به یاد آوردم ترجیح دادم به اطلاع خوانندگان برسانم . در سال 70 در حالیکه خاک عراق توسط امریکا به شدت  بمباران شده بود تحت آن شرایط ارتش عراق توان رزمی اش را از دست داده و قادر به مقابله با امریکا نبود . مجاهدین در آن وانفسا که احساس خطر می کردند در مناطق مرزی آرایش جنگی گرفته بودند که در آن درگیری ها کارنامه سیاه مجاهدین که به کردکشی و شیعه کشی معروف است زبان زد همه می باشد .

مجاهدین به اسم "عملیات مروارید یک و دو "( موسوم به کرد کشی ) کمک قابل توجه ای را به ماندگاری حزب بعث کردند به صورتی که مسعود رجوی در یک نشست جمعی در سالن اجتماعات قرارگاه اشرف در جمعبندی عملیات مروارید گفته بود عزت ابراهیم در یک تماسی به وی گفت من با تعدادی تانک در حال جابجائی بودم شاهد بودم که ارتش به اصطلاح آزادیبخش شما مرزهای ما را از نفوذ و تعرض دشمنان ما منظورش ایران بود حفظ کرد.

مسعود رجوی در حالیکه به این نکته اشاره می کرد که داشت ابراز قدرت می کرد و به نیروهای وامانده و بی خبرش پیام قدرت می داد او افتخار می کرد صدام تنها دوست اش است . حال معاون صدام مردی که در همه دوران یارش بود از دست رفت ، باید به او تسلیت گفت!

بی جهت نبود در همان روزهای نخست داعش که بخشی های از خاک عراق را اشغال کرده بود رهبران فرقه روحیه گرفته و ابراز خشنودی می کردند فکر می کردند بزودی داعش کل عراق را بدست خواهد گرفت و آنها هم به زعم خود به گذشته بر می گردند و دوباره با پشتیبانی بعثی ها ادامه حیات خواهند داد ، و بی دلیل نبود مریم قجر در پارلمان اروپا گفت همکاری با دولت ایران زیر عنوان مبارزه با داعش نه یک راه حل ، بلکه نسخه ای برای یک فاجعه است .فاکتورهای فوق حاکی از حمایت فرقه از داعش به صورت غیر مستقیم می باشد ، اما رهبران فرقه همواره زیر آبی رفتند و به رخ مبارکشان نیاوردند .

محمدرضا گلی

 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده، 
برچسب ها: رجوی الدوری، عزت ابراهیم، منافقین، صدام، كردكشی، تروریست، بعثی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی