نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم رجوی از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه استماعی که هفته آینده در مجلس نمایندگان آمریکا برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

کنگره آمریکا سرکرده گروهک منافقین را به شرکت در جلسه استماع دعوت کرد
تروریست آمریكایی


کنگره آمریکا سرکرده گروهک منافقین را به شرکت در جلسه استماع دعوت کرد

مریم رجوی (عضدانلو) سرکرده گروهک تروریستی منافقین قرار است روز 29 آوریل (9 اردیبهشت) از طریق ویدئو کنفرانس در یکی از جلسات استماع کنگره آمریکا شرکت کند.

شرکت وی در نشست «داعش: تعریف دشمن» که در کمیته فرعی «تروریسم، منع اشاعه و تجارت» کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا برگزار می‌شود، به دعوت نمایندگان حامی این گروهک در کنگره صورت می‌گیرد.

گروهک منافقین تا سال 2012 از سوی واشنگتن هم گروهی تروریستی به شمار می‌رفت، اما پس از لابی‌گری گسترده، از این فهرست خارج شد.

تاکنون گزارش‌های متعددی از ارتباط نزدیک منافقین با اعضای ارشد کنگره و پرداخت مبالغ کلان به آن‌ها برای حمایت از منافقین، منتشر شده است. از جمله سناتورهایی که روابط گرمی با منافقین دارد، رابرت منندز است که اخیرا در ارتباط با یک پرونده سوءاستفاده مالی، مجبور به کناره‌گیری از سمت خود در کمیته روابط خارجی سنا شد.

علاوه بر عضدانلو، رابرت فورد آخرین سفیر آمریکا در سوریه نیز در این نشست شرکت خواهد داشت.

«تد پو» رئیس کمیته میزبان این نشست و از جمله ضدایرانی‌ترین نمایندگان کنگره، در این مورد به پایگاه خبری المانیتور گفته است: «آن‌ها دیگر در لیست گروه‌های تروریستی خارجی نیستند و باید طوری هم با آن‌ها برخورد شود که در لیست گروه‌های تروریستی خارجی نیستند.»

پو در سال‌های اخیر از اصلی‌ترین دریافت‌کنندگان کمک‌های مالی از منافقین بوده و از مهمترین حامیان این گروهک در کنگره به شمار می‌آید.

اقدام این کمیته در دعوت از رجوی واکنش‌های مختلفی را در میان نمایندگان داشته و برخی از آن استقبال کرده و بعضی دیگر نظیر «جرالد کنولی» برخوردی محتاطانه با آن داشته‌اند.

این اقدام واکنش دولت آمریکا را نیز در پی داشته است. یک مقام دولتی آمریکا به المانیتور گفته است: «آن‌ها بارها و بارها نشان داده‌اند که قابل اتکا‌ترین طرف نیستند.»

این مقام دولتی آمریکا همچنین گفته نباید از این گروهک با عنوان اپوزیسیون ایرانی نام برده شود. وی در این مورد گفته است: «وقتی کسی نیست که بتوان او را اپوزیسیون ایرانی نامید، افرادی را می‌بینید که می‌خواهند او (رجوی) و گروهش را به عنوان اپوزیسیون معرفی کنند. فکر می‌کنم این بخش خطرناک ماجراست.»

پو در دفاع از اقدام خود در دعوت از رجوی، گفته است که می‌خواهد از وضعیت کمپ لیبرتی (محل اسکان موقت منافقین پس از اخراج از اشرف) در برابر «تهدید داعش» اطلاع یابد.


خبرگزاری فارس

http://www.farsnews.com/printable.php?nn=13940204000607

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  آمریكا،  پرونده،  خیانت ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  ایران ستیزی،  حامیان اجاره ای رجوی،  سران فرقه رجوی،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: مریم رجوی، ویدئو کنفرانس، آمریكا، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی